Dodaj do ulubionych

Runa - talizman noworoczny :)

02.09.18, 22:59
Algaria wyciągnęła nam energię smile
Jak chcecie sobie uzupełnić o runę - talizman na nowy rok numerologiczny, to zapraszam smile
Obserwuj wątek
    • re.ne Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 06:15
      Bardzo proszę
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 20:22
        Sowilo. Runa związana z energią słońca. Zapewni Ci powodzenie, przypływ energii, bezpieczeństwo, natchnienie i nadzieję.
        • re.ne Dziękuję Niki.x 04.09.18, 06:01
          Dziękuję Niki.x
          Pozdrawiam
    • leda-is-one Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 07:26
      Proszę ja też smile
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 20:31
        Kenaz. Pochodnia. Ogień który daje oświecenie. Poznasz swoje słabości i przezwyciężysz je. Runa pomaga zacząć od początku, jeszcze raz od nowa. To co nie wychodziło teraz się uda. To też runa dużej energii sił życiowych, seksu i gorącego uczucia wink
        • leda-is-one Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 06:01
          Cudna ta energia nadchodzi, takiej mi trzeba, dziękuję Niki .
    • bronxi Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 07:27
      Poproszę również smile
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 20:36
        Gebo. Prezent, dar, wesele. Żeby zachować równowagę musisz zrewanżować się za wszystko co dostajesz od innych. Udany związek, zaręczyny, harmonijna współpraca. Im więcej dasz od siebie tym więcej otrzymasz. Chroni przed samotnością, zabezpiecza przed kradzieżą, pomaga zwalczyć nałogi i przynosi miłość.
        • bronxi Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 07:09
          Piękna runa... Dziękuję ślicznie Niki smile
    • nagietek123 Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 07:32
      Bardzo chcę talizman smile
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 20:46
        Ehwaz. Transformacja, rozwój, poszukiwanie. Skieruje Twoją uwagę na rozsądne cele i pomoże Ci je osiągnąć. Runa pomocna we wszystkich poszukiwaniach: zagubionego klucza, drogi do domu, drogi rozwoju, miłości. Daje cierpliwość i wytrwałość w osiągnięciu celu.
        • nagietek123 Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 21:52
          Dziękuję serdecznie, zaraz ja wykonam, bo akurat pilnie szukam kluczy... Piękna runa. Buziaczki smile
    • meda08 Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 08:06
      Oczywiście ze chce😀
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 20:49
        Fehu. Pieniądze i bogactwo. Runa przyciągnie do Ciebie kasę i ludzi którzy pomogą Ci w zdobywaniu kasy.
        • meda08 Re: Runa - talizman noworoczny :) 08.09.18, 09:48
          Ale super!! Oby!!
          Bardzo dziekuje
    • algaria Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 09:33
      Bardzo proszę smile
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 20:54
        Uruz. Nowy początek. Runa pomoże Ci zrezygnować z rzeczy niepotrzebnych i otworzy przed Tobą nowe możliwości. Do realizacji Twoich marzeń, pragnień, potrzeb przekonasz nawet najbardziej nieugiętych ludzi.
        • algaria Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 21:57
          Dziękuję bardzo - Runa lekarzy, uzdrowicieli i uzdrawiająca. smile Przesłanie w punkt.
    • pannanikt_1 Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 12:40
      Również poproszę.
      Pozdrawiam
      • kashaa_35 Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 13:58
        Poproszę i ja.🙂
        • annamiszczak Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 14:12
          Proszę o talizman, dziękuję!
          • niki.x Re: annamiszczak 03.09.18, 21:12
            Othala. Runa wzmacnia więzi rodzinne. Przypomina, że siła i mądrość to doświadczenie naszych przodków i historia miejsca w którym żyjemy. Pomoże wprowadzić w domu ład, harmonię, ciepło i spokój. Pomaga znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce na ziemi.
            • annamiszczak Re: annamiszczak 03.09.18, 21:29
              Szykujemy się do przeprowadzki, więc wymarzona Runa, dziękuję!
        • niki.x kashaa 03.09.18, 21:06
          Perdo. Pomoże Ci kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem. Da Ci znaki i wskazówki które pomogą odkryć to co jest przed Tobą ukryte. Runa ułatwia poznanie swojego przeznaczenia.
          • kashaa_35 Re: kashaa 04.09.18, 16:09
            Dziekujesmile
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 20:59
        Ingwaz. Pozwala odejść przeszłości i uczy żyć teraźniejszością nie tracąc z oczu marzeń. Przyciąga osoby które pomagają w realizacji marzeń.
    • boleslawa45 Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 21:12
      Jeśli nie jest za późno to bardzo poproszę
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 22:56
        Wunjo. Radość. Ciesz się szczęściem póki trwa. Pomaga znaleźć prawdziwych przyjaciół i ludzi godnych zaufania. Optymizm i uzdrowienie, harmonia w związku. Runa pomaga dostosować się do każdej sytuacji i cieszyć się każdą chwilą.
        • boleslawa45 Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 20:52
          Dziękuję. Druga wróżba zapowiadająca w końcu relaks, jestem mile zaskoczona, oby się sprawdziło. Pozdrawiam.
    • baba_potwor Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 21:37
      Poprosiłabym, jeżeli można.
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 03.09.18, 23:01
        Tiwaz. Twój los jest w Twoich rękach. Nowe wyzwania w życiu i świeże spojrzenie na stare sprawy. Runa obdarza wiarą w siebie i swoje siły. Pomaga osiągać sukcesy i upragniony cel.
        • baba_potwor Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 22:14
          O, jakie fajne przesłanie. Śliczne dzięki big_grin.
    • pannanikt_1 Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 10:39
      Dziękuję smile
    • joanna9969 Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 13:14
      Ja rowniez poprosze
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 20:27
        Perdo. Pomoże Ci kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem. Da Ci znaki i wskazówki które pomogą odkryć to co jest przed Tobą ukryte. Runa ułatwia poznanie swojego przeznaczenia.
        • joanna9969 Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 21:02
          Dziekuje
    • caro-caro Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 16:12
      Gdybyś jeszcze dla mnie zechciała spojrzeć ☺
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 20:32
        Ansuz. Pomaga rozwiązywać problemy słowem i dyplomacją. Pogłębia przyjaźnie i pomaga nawiązywać nowe znajomości. Daje wenę twórczą i przynosi kasę z praw autorskich. Może zaczniesz pisać pod jej wpływem i odniesiesz sukces wink
        • caro-caro Re: Runa - talizman noworoczny :) 05.09.18, 14:35
          Rozwiązywanie wszelkich problemów słowem i erudycja dyplomaty na pewno mi się przyda. Bardzo Ci dziękuję 😊 cieszą mnie takie wróżby
    • pinia1214 Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 17:34
      Niki poprosze⚘
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 04.09.18, 20:38
        Berkano. Nowy początek, odnowa, oczyszczenie, macierzyństwo. Runa zapewnia bezpieczeństwo, miłość i dobry kontakt z dziećmi.
        • pinia1214 Re: Runa - talizman noworoczny :) 05.09.18, 06:09
          Dziękuję bardzo.😊
    • inguszetia_2006 Re: Runa - talizman noworoczny :) 08.09.18, 20:35
      Witam
      Niki, ja też poproszę. Tylko mam pytanie - mamy nosić te runy? Czy potraktować sprawę jak wróżbę z jednej karty?
      Pzdr.
      Ing
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 08.09.18, 21:33
        Isa. Zwolnij ! Runa obdarza pogodą ducha i cierpliwością. Pomaga wytrwale dążyć do celu, stawiać czoło trudnym sytuacjom, analizować je i rozwiązywać. Działa wyciszająco, i ... wygładza zmarszczki tongue_out

        ps. możesz nosić jak chcesz wink ale nie musisz. Możesz sobie narysować gdzieś tą runę i od czasu do czasu jak poczujesz taką potrzebę popatrzyć sobie na nią.
        • inguszetia_2006 Re: Runa - talizman noworoczny :) 08.09.18, 21:57
          Witam
          Trzymajmy się tych zmarszczekwink Dziękuję.
          Pzdr.
          Ing
    • malamiss79 Re: Runa - talizman noworoczny :) 12.09.18, 09:03
      Oj chyba za późno, ale proszę💐
      • niki.x Re: Runa - talizman noworoczny :) 12.09.18, 18:16
        Algiz. Runa ochronna, ochrania przed wszystkim i przed wszystkimi. Możesz ryzykować nic Ci się nie stanie masz protekcje i wsparcie i nieba i ziemi wink
        • malamiss79 Re: Runa - talizman noworoczny :) 22.09.18, 19:20
          Dziękuję, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku💐

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka