ragnarv
22.04.15, 19:43
kiedyś chodziłem przed samym zamknięciem i był pusty. cisza była.
teraz poszedłem o normalnej godzinie i jestem w szoku ile ludzi. nie wiem może się ich tyle zrobiło jak mnie nie było . albo teraz więcej ludzi pływa bo modne.
fajni ci ludzie. fajne mieli ciała.