22.04.15, 19:43
kiedyś chodziłem przed samym zamknięciem i był pusty. cisza była.
teraz poszedłem o normalnej godzinie i jestem w szoku ile ludzi. nie wiem może się ich tyle zrobiło jak mnie nie było . albo teraz więcej ludzi pływa bo modne.
fajni ci ludzie. fajne mieli ciała.
Obserwuj wątek
    • ditta12 Re: basen 22.04.15, 20:09
      Fajnie że jesteś zadowolony.
      Rangarv,co robimy z piątkiem?Głodujesz ze mną?To jest głodówka lecznicza.
      • ragnarv Re: basen 22.04.15, 21:54
        pomyślę. ostatni raz był koszmarny. nie umiem bez żarcia.
    • eszmeralda.i.papugi Re: basen 22.04.15, 22:27
      > fajni ci ludzie. fajne mieli ciała.

      Ja takich wrażeń z pobytów na basenie nie wyniosłam. Denerwowały mnie starsze panie, które zamiast pływać, zajmowały pasy na pogaduszki stojąc w miejscu, gdzie jeszcze woda nie sięgała im wyżej pasa lub leniwie merdały nogami na końcu basenu. Ostatni raz byłam na pływalni gdy po wyjściu z wody zobaczyłam co, i w jakiej ilości w niej pływa.

      Żeby zobaczyć fajne ciała, to chyba na basenie sportowym, ale ten zarezerwowany dla klubów.

      Z zazdrością przeczytałam: jeden z bohaterów powieści Prousta chodził tylko na basen publiczny, bo tylko tam pilnowano, żeby każdy umył się pod natryskiem przed wejściem do wody. Sam należał do warstwy społecznej, w której baseny były elitarne i nie do pomyślenia byłby taki rytuał
      • ragnarv Re: basen 22.04.15, 23:02
        był wieloryb też ale dobrze ze był bo mi uswiadomił co będzie jak będę tak żarł.
        ale duzo fajnego mięsa też.
    • ragnarv Re: basen 12.05.15, 22:43
      znowu bede chodził przed zamknieciem. jest do 22 jutro tak ide
      wolę jednak bez ludzi.
      • mercury_staff Re: basen 12.05.15, 22:48
        to wypierdol na pustynie pojebie
    • ragnarv Re: basen 12.05.15, 22:50
      pamiętam jak miałem szał basenu ileś tam lat temu i coś napisałem o tym i mi odp mskaiq
      jak tu przyszedłem teraz to nie skojarzyłem że to on. a prawie nic się nie zmienił
      • ragnarv Re: basen 12.05.15, 22:52
        ciekawi mnie jak on wygląda. tzn mask.
      • ditta12 Re: basen 12.05.15, 22:54
        Ja kiedyś chodziłam do sklepu tylko nocą,w czapce z daszkiem żeby widzieć tylko ludzkie nogi a nie oczy.Miałam tak dłuższy czas.
        Czasem bywa że obawiam się ludzi.Ludzkich oczu.
        • mercury_staff Re: basen 12.05.15, 22:57
          rangar nie pierdol tylko tv oglądaj bo będziesz do tyłu z serialami i znowu wkurwiony będziesz że nie obejrzałeś a jak obejrzysz też się będziesz wkurwiał bo coś cię w nich wkurwi.wiesz co rób najlepiej gile w nosie dłub to chyba nie wkurwia bo zawsze coś wydłubiesz i pstrykniesz w TV
        • ragnarv Re: basen 12.05.15, 22:57
          czemu sie boisz oczu?
          czesto mam tak że jak sie zkimś mijam to sie o niego obijam. musze to kontrolować
        • ditta12 Re: basen 12.05.15, 22:57
          <ciekawi mnie jak on wygląda. tzn mask.>

          Ja wiem jak wygląda Mask.
          Jest przystojny,wysoki i mile wygląda.
          • ditta12 Re: basen 12.05.15, 22:59
            <czemu sie boisz oczu?>

            Nie wiem co sobie myślą ich właściciele skupiając się na mnie.Chyba mam kompleksy.
            • ragnarv Re: basen 12.05.15, 23:01
              może nic nie myslą bo sie skupiają na patrzeniu
              • mercury_staff Re: basen 12.05.15, 23:02
                no kurwa nie mogę co za debil buhahahahaha
                • ditta12 Re: basen 12.05.15, 23:05
                  Możliwe że nic nie myślą patrząc bezmyślnie ale ja o tym nie wiem.
                  Sama też patrzę na innych przecież.
                  To mi się zdarza czasem tylko gdy mam depresję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka