Dodaj do ulubionych

Jutro start

19.05.16, 12:35
Smigamy do spiżu do katowic w 3 motory po dlugich namyslach i planach a to tylko dzieki temu nagraniu youtu.be/PdxCZOCwtGk
Obserwuj wątek
    • ditta12 Re: Jutro start 19.05.16, 16:42
      Ja tam mam nogo do chodzenia,czasem rolki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka