motylowa77
23.08.09, 16:53
u lekarza?
Idę na pierwszą wizytę u nowego endokrynologa, podobno specjalisty, który ma
mnie dobrze zdiagnozować, albo i stwierdzić, że jestem zdrowa. Nie wiem czy
słusznie myślę, żeby przed wizytą zrobić sobie prywatnie badanie krwi,
myślałam o TSH, Ft3, Ft4 i jakieś przeciwciała(?), widzę, że na forum tutaj
przewijają się w różnych wątkach, więc zaraz poszukam dokładnie o co chodzi.
Czy dobrze myślę? Mimo, że to prywatna wizyta, czekałam dosyć długo na nią i
chciałabym trochę skrócić czas do diagnozy. Mam podejrzenie niedoczynności.