sagniecha
19.03.05, 17:40
lekarze mówią,że nie dostanę żadnego hormonu bo ja nie mam zdiagnozowanego
hashi, najprawdopodobniej to 2 odmiana zapalenia tarczycy - ostre. Tak sie
wypowiadało kilku endokrynologów,i że sterydy są wskazane by niedopuścic do
hashimoto ani innych powikłań.