mama_emi 22.07.09, 19:00 Czy podwyższona prolaktyna, testosteron i 17 OH progesteron może być wynikiem hashimoto? Moje wyniki tarczycowe wskazują na Hashi ale poza tym wymienione wyżej hormony też są za wysokie. Do lekarza idę w przyszłym tygodniu. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hashi-tess Re: Hormony przy hashimoto. PROSZĘ o radę. 22.07.09, 22:28 gospodarka hormonalna to naczynia połączone. Padają jak domino. Nie bierz tego dosłownie, jednak jak poczytasz o roli tarczycy w organizmie, to dowiesz się, że ona ma niebagatelny wpływ na wszystkie komórki ciała. Reasumując i odpowiadając na Twoje pytanie można powiedzieć: TAK> Odpowiedz Link