Dodaj do ulubionych

Hormony przy hashimoto. PROSZĘ o radę.

22.07.09, 19:00
Czy podwyższona prolaktyna, testosteron i 17 OH progesteron może być wynikiem hashimoto? Moje wyniki tarczycowe wskazują na Hashi ale poza tym wymienione wyżej hormony też są za wysokie. Do lekarza idę w przyszłym tygodniu.
Obserwuj wątek
    • hashi-tess Re: Hormony przy hashimoto. PROSZĘ o radę. 22.07.09, 22:28
      gospodarka hormonalna to naczynia połączone.
      Padają jak domino.
      Nie bierz tego dosłownie, jednak jak poczytasz
      o roli tarczycy w organizmie, to dowiesz się,
      że ona ma niebagatelny wpływ na wszystkie
      komórki ciała.
      Reasumując i odpowiadając na Twoje pytanie
      można powiedzieć: TAK>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka