13.12.14, 10:08
Dlaczego na Fejsbuczku tam gdzie mamy po prawej stronie znajomych i ich miniaturowe zdjęcia, nieraz nie ma tych osób ,znikają ich miniaturki ,zamiast na przykład informacji ,przy osobie,kiedy była , jaki czas temu?
Trochę pokrętnie wyszło,ale chyba rozumiecie.
Nigdy tak nie miałam , o co chodzi?
Obserwuj wątek
    • grave_digger Re: Fejs 13.12.14, 10:15
      Bo nie wszyscy się mieszczą? Nie wiem o co cho wink
      • asiaiwona_1 Re: Fejs 13.12.14, 10:16
        pewnie zwija ci się to okienko od czata. Jak klikniesz na słowo czat to nie rozwija ci się lista znajomych?
        • zales239 Re: Fejs 13.12.14, 10:22
          zaraz popróbuję
          • asiaiwona_1 Re: Fejs 13.12.14, 10:27
            na dole pod tymi znajomymi po prawej stronie masz kółeczko - jak na nie klikniesz to możesz wybrać pokaż/ukryj pasek boczny.
            • zales239 Re: Fejs 13.12.14, 10:29
              Ja mam ten pasek boczny z ludźmi tylko nie wszyscy się pokazują.
              Zaraz coś kliknę i spierdzieli się na amen.
              • grave_digger Re: Fejs 13.12.14, 10:43
                Bo masz więcej znajomych niż okienko czata możesz pomieścić. To logiczne wink
                • zales239 Re: Fejs 13.12.14, 11:26
                  Mam garstkę znajomych suspicious
                  • grave_digger Re: Fejs 13.12.14, 11:30
                    52 to nie garstka. Jak mają się wszyscy zmieścić. Hm?
                  • andziulec Re: Fejs 13.12.14, 14:43
                    jak kogoś dłużej (nie wiem ile to dłużej dla fb bo sama nie mogę tego rozgryźć) nie ma to jakby znika z listy, po ponownym logowaniu się pojawia. A niektórzy mają w ogóle wyłaczony czat więc tych tam nie widzisz na liście. Poza tym lista ma pasek przewijania w dół, żeby zobaczyć tą resztę, której nie widzisz smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka