Dodaj do ulubionych

Praca w Chinach

08.02.07, 23:53
Czesc, poszukuje osobe mowiaca dobrze po chinsku( moze byc rowniez chinczyk/a
mowiaca po polsku) do pracy na terenie chin. Moze kogos znacie? praca jest
na dluzszy okres. Prosze o pomoc!!! wiecej wiadomosci na dominobl@o2.pl
dzieki wielkie z gory.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka