Dodaj do ulubionych

Wróżba wróżbitki

12.05.20, 18:46
Przyznaję,tragiczność i trafność osądów w poprzednich postach mnie też zaskoczyła, niektórzy ,np. Gurdżiejew
rozwijał nawet jakąś, teorię tyle że go nie lubię...Ja tnąc fosforanami z kiełbasek warzywa i sterylizując właściwie wszystka,oczywście,na wąglika osobno, na wirusa osobno, to wiedza dostępna nie tylko inżynierom,ale i licealistom amerykańskim, doczekałam się przesadyzmu u PiS które nie chce oddać władzi i dopuszcza się blokad w tym przeładowaniu, widoczne jak na dłoni,przegina choinę, strasząc górników, i ściągając sobie na pomoc Amerykanów.
No i nastąpił swoisty przesyt, przewróżenie, nic nie było ważne w obliczu oczywistego stresu.
Ruszyłam więc z posad ICing,ścigana przez nienawistne a bezsensowne myśli o Chinach.
Tesknię za dziewczynami z forum,mam nadzieję,że mimo widocznego "wyłączenia" nic im nie jest.
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Wróżba wróżbitki 12.05.20, 19:06
   Heksagram "Pokój".Dwie linie - druga i trzecia to 9 ,jak również 6 to 6. Przechodzi - jakby mnie przeczytała własnych wpisów - w Żywienie. Przy odrobinie wyobraźni, przegięte blokady to coś, co widzimy, czyli obce bombery i manipulacje chorobami i testami . Odpowiedź jak zwykle jak w mordę strzelił.
   • lola1104 Re: Wróżba wróżbitki 13.05.20, 22:55
    karty na reszte maja dla Ciebie, Cam
    2mieczy Sąd as kielichów

    na razie mocno sie miotasz, boli Cie az serce od glupoty świata, widzisz, ze nie zbawisz go, widzisz jego brud i syf
    prawdopodobnie na koniec maja cos sie w Tobie narodzi na nowo, jakas nadzieja, jakas radość
    • camaretto Re: Wróżba wróżbitki 14.05.20, 11:28
     Już się u mnie rodzi, radość zgitary, twórczych możliwości,mimo "głupoty świata", przyszła z nowymi instrumentami,tym Ramirezem....Test słuchowy, taki jak w Internecie,zdany,sprowokował kupno Allihambry ;D, gdzie i ona i Yamaszka to "wariactwo"dla muzyka piękne dźwięki i powrót do zawodu, i śpiewania.i gry,teraz już na innym poziomie, klasycznym i nie tylko, twórczym.To te Kielichy .

     A"oni" ? Poszukiwani, ale już nie "przez narody" i "popularni", ale zwrócili uwagę nawet służb wojskowych i policyjnych i internautów przedziwnym, "chorym" naiwniutkim planikiem,bo jak nic nie działało to robili w odpowiednich miejscach "testy" zktórych wynikało niezbicie, że winny kowal przechodzi do następnej rundy - znaczy kwaczy Ibratcham - Kaczomet , a skazują jakiegoś Cygana, z PSL czy PO.Albo górnika bez objawów.Jak księcia Karola, czy wicemarszałka Sejmu,na dniach.
     Już po prostu od tych "komet" w Internet wytrzymać nie mogłam.
     I co tu za szczepienia kupować, przed "Kwaczorwirusem""? "Trampkaświrusem"?
     Oprócz tego , już przegięli. A o to nam chodziło, i nawet zauważono w Uniii i dalej,że walka o władzę nie skończyła się w Ameryce, że zginęło mnóstwo zwierząt i ludzi, przecież wojsko na ulicach i bomby to przegięcie nie -kryzysowe, znane jeszcze z czasów PRL.

     Oczywiście, oprócz"Murów"," Megafonów" "Przedszkola" do hitów doszli "The Eagles" - "Hotel California" ;D
     Wakacji odebrać sobie nie dadzą, cholery - już"odmrozili" puby.
     Dobrze że .. . też widać,no i w sezonie ;D
     Fajnie że piszecie!!!
     Już się bałam że wam też... testy lewe zrobili!!!
     • adoptowany Re: Wróżba wróżbitki 14.05.20, 13:18
      no coz, jestesmy nie do zdarcia..a wiec te wszystkie lewe i prawe testy moga sobie wsadzić..
      ale gdybym byl na prawach pełnoprawnego członka klubu 27 to po drugiej stronie lustra ze stratocasterm 60' w lapie dalbym czadu..hi..hi..a tak na serio dziewczyny nadal uwazajcie na siebie..
      • camaretto Re: Wróżba wróżbitki 14.05.20, 16:03
       Ja też zawsze miałam dużą odporność, to samo niektórzy inni,wiekowi.Dziadek jeden,umarł na wylew bo za dużo pił. Ojca doleczyłam,że się"nie przyznam", tak do końca z picia hip..hip..no i magia zdjęta już dawno,uchronił system nerwowy przed dalszą degradacją...Tak to żywotni, adopcika pytać nie będę,bo nie mogę,aleu mnie w rodzinie po jednej stronie to masa "mistrzowskich" a po drugiej...nikt chyba. Czy tak jest i u was? Bo ja czuję tą"misję uzdrawiania", kładę ręce i ból odchodzi, uzdrawia się ciało. Nawet mama,czułam przepływ energii,mimo,że sama była wcześniej chora.Kot też - jak mnie nie widzi po wstaniu, miauczy,po czym zagania teraz rano na fotel po śniadaniu , pomasuje łapkam ibrzuch,kładzie się w chore miejsce... i jedziemy. Przykłada łapki, i śpi na kolanach a ja nam energię "wywaham". Tylko na Australię i Biebrzę była tak zaniepokojona,żę zerwała wszystkich z łóżek ;D
       A co do elektrycznych, to moją słyszę MIMO ćwiczącego obok. Nie do wiary,co dobra gitarra robi z ludźmi.Też są fajne,dostałam ją z instrukcją.... Ibaneza big_grin
       To samo klawisze, tyle - że zależą od głośników.Dźwięk mają fajny, prawie wszystko można zaprogramować, efektów sporo i są inspirujące,czyste . Dźwięki wiolonczeli np. albo perkusji odkryłam na youtube....
       • adoptowany Re: Wróżba wróżbitki 14.05.20, 21:54
        kochana połowica!no ta to dopiero ma ogien w dłoniach, ale mnie nie może leczyć..coś ją blokuje, no coś przeszkadza,Cam nie wstydz się,zawsze możesz pytac..tak jestem z tej mistrzowskiej strony,choć nie do końca wiem jak z tym mam żyć,bo czasem ból jest nie do zniesienia.Dbajcie o siebie, pozdr. A
        • camaretto Re: Wróżba wróżbitki 15.05.20, 09:03
         Widzę w dole - dark water zmieniło się na "Niepokonanych" ;D
         Jest taka fajna melodia, która nie tylko zrobiła karierę rockową w kościele, która miała dalszy wpływ i nie tylko na mnie...mimo , że tam u nas w miasteczku każdy dobierał sobie takie subkulturowe rytmy,a młodzież na Śląsku jest np. niby "calkiem inna" niż w Warszawie czy Hadze ;D
         Mowa tym razem nie o orkiestrowym Judas Priest "Nostradamus", ale też o pięknym utworze na pianino czy organy grupy Manowar, "Heart of Steel" . No i fajna melodia się jeszcze blogerom na bloxie przypomniała, muzyka do filmu "Pod wiatr" o Australii i tamtejszych angielskich pierwszych osadnikach wbusu, wywożonych masowo z Irlandii.
         Ból - jak w tych piosenkach,które oświecały narody - jak i "Mury" - np. bierze sie filozoficznie z nastawienia twojego umysłu. Nie zdajesz sobie sprawy jednak skąd ono się bierze. Ja przeżyłam mikrooświecenie teraz,bo leczyłam latami nie tylko endogennie tarczycę, jak to po Czernobylu wielu - ale i blokadępsychologiczną - bólu strachu, niemożność "ruszenia" czakry 5. Stąd może moje nastawieniedo błękitów i negatywne - ale przy muzie się to odblokowuje - i kontakt z ludżmi, i ogniste u mnie AC - nagle wszystko "gra". "Oprócz błękitnego nieba".. na ogół,gra.
         Może ta"blokada" "gdzieś" rusza? Jateraniemogłam sięporusać, ale odblokowałam z kumpelą lekarkąpo analizie krwi...moje własne "siły",przytłumiane przez niszczejące środowisko. Znów - motyw ten sam. A energia - także ta wewnetrzna a "normalna" -zablokowana, nagle stała się po tych doświadczeniach - jednością, jeden z kanałów się odblokował. I przy terapiach bio w szczególnościach. Nagle okazał osię też, żwszyscy mają blokadę Jowisza, a ja nie. Dlaczego - nie wiem,ale zjednej strony mam trygony, a kwakwakwa tylko jeden, z Urana(u).
         Jak to się odbywa.Tablo robi aferę. GrożąUranem, bombami. Ja - wyłomowiec jestem na full w necie, (Uran ,AC). KsywaPańska - bo z zewnątrz na poduszkach Cam ma dobre aspekty, podtrzymujące jej padające - pólsekstyle, trygony, kwadraty - ale z AC - odchudzają, kwadraty - z głodówki PiSwir- nie biorą tylko na tablo się kręcą.Diablo nie istnieje, bo bogowie czuwająi tłumaczą, że jak już w połowie się uwolniłam, to nie warto umierać artystycznie, i dali instrumenty przemiany.
         Alliejuż sam dźwięk ma tak koncertowy, że moje palcowe aranżacje nagle prowokują "ryknięcie" z całej piersi ;D,boprzy tej koncertowej nie byłoby nic słychać, a bez oszczędzania nic widać. Jeść bowiem trzeba, powierzoneoszczędności to kwestia zaufania też do automatów i drabiny spoółecznej, któranaglesięrozpada, a podpisówi pieczątek brak, prawa nie ma, ww kółko cięustawiają.To Jowisz i nagłybrak zaufania dowładzy i finansjery, zresztąidzieliście jak to idzie.Stąd teżi Loli wyszły pozytywne wybory, ajadojrzałam,żeby o awwstro nie tylko frazesów szukaćw książkach o "ogólnych" i odszukiwać pojedynczych w osobach papieży, ale zauważyć, że wszystko co mamdzięki bóstwom i astrologii,kartom - spełniasię, choć przedziwnie i to piękne show może jeszczei kogoś kochanego przywoła. Wkońcu -o to namchodziło.
         Tak że orzyszłościsię nie booję,gorzej z przeszlością.Blokadteżjużmniej - ale może poszukaj klucza gdzieś w hororskopie?
         Patrz - u mnie otworzyło się to "trzecie", u ciebie w postaci tych snów, u mie - jak i z Biebrzą,nic nie mogłam zrobić, zwierzynie powiedzieć,żeby uciekała na ogół nie trzeba. Gdybym ze swoim wilkiem tam była, pewno bym zagasiła, jak i w Wawie.... Cyklony były, ale daleko. Inspiracja dla ballad,to flamenco...mówiłam ci zresztą, to symbole naszej Jaźni - "kluczyki", które dostajemy do wnętrza...
            • camaretto Re: Wróżba wróżbitki 15.05.20, 19:02
             Tak,ale mi tyle razy "ustawianie" pomogło,że miałm widocznie różny,na korzyść,wygląd,no i fizycznością zarabiałam. Na siłkę chodziłam,ale prawie każdą kontuzję przeżyłam, choćby w mikrowersji,kiedy nie chciałoi mi się już nawet wierzyć w te odczynniki, teraz może było inaczej,po okresie posuchy nagły wzrost... ale czuję się samotnie," ogrzewałam" nawet chora,wiele osób,dziś nie ogrzewa mnie nikt..może oprócz was. Kumple"uciekli "w pracę,choćby i za pół darmo, boją się tych krzywych,bo to też specjaliści, ja taki "dyplom" mam domowej roboty,bo zajęcia uniwersyteckie z każdego potrzebnego mi przedmiotu zawodu, prawie przez 5 lat, wzbogaconeopracęprzy polityce, wizerunku i psychologii mordu i sekt, więc to "kuriozum boskie" nie ma sobie równych. Dodać następny, połamany ale istniejący zawód z gitarą i najlepszymi automatami...To jakaś ślepa wiara w przyszłość.
             A Adopcik pisał tylko że mu się to "coś" otwiera.Niestety, w przeciwieństwie do sympatycznych ale niekumatych czytelniczek "Gwiazd" to nie tak, że mu się raz ,otwiera raz zamyka, nic ludzie nie wiedzą,kiedy inni ich widzą - chodzi tu o ten przypadek z Leicester.
             Mówię za to o większych "otwarciach" i blokadach,które oni może potzebują astro ? Może rady ? Żeby nie blokować,patrz, ty jesteśdla kart nawet "widoczna"w medytacji..Czysta miłość,bez słów..

             Zwolniono dyrektora Biebrzy, tego popularnego z internetu,chamyjamy.
             Karty 4 Den/- , 7 Miecz,nieco takie poprawiny na samotną ścieżkę, chociaż nie tylko jedną osobę żałość bierze...bo widać obszczymura zemstę co to się do wszystkiego przyczepi.Jeszcze zarzuty formalne i groźby może admistracyjne...
             Przyszłość Biebrzańskiego Parku,teraz spalonego,choć torfowiska podmakały,jak co roku -16/- Odwrócona Wieża
             Jakiś jeszcze comment?
             • lola1104 Re: Wróżba wróżbitki 15.05.20, 22:32
              przede wszystkim nie można zasilac zlej energii, ponurych myśli...... nie zasilać.
              a to juz jest....... prawie cała robota do spokoju.
              zyczyc tylko szczęścia drugiej istocie
              bo ja ona będzie wzrastac to i ty bedziesz wzrastac

              nie stawiaj 1 karty na biebrz, to za duza apokalipsa, oprzec cala i interpretację na odwroconej wiezy

              4 den 7 mieczy - wy piiiiiiii eeeeee rdolili go na zbity pysk. koniec korytka
              • adoptowany Re: Wróżba wróżbitki 16.05.20, 05:07
               /,..co łączy ze sobą miejski autobus i odległy o kilka tys. km. pożar wieżowca w ZEA? .. zapatrzony w szybę jakiś pasażer tego autobusu ?, bo widział, ale komu i w jaki sposób miałoby to służyć? //.. skoro nic nie dzieje sie przypadkiem, to w takim razie ..why him?
               • camaretto Re: Wróżba wróżbitki 16.05.20, 10:23
                ...przypomniałeś mi pewną sprawę z pewnym "psychologiem" - psycholem...ale on już dawno dawno nie żyje.
                Pewno,że nie za wszystkim tkwi sprawa gąsienicy - kierownicy,która rozwija bądż nie Efekt Motyla
              • camaretto Re: Wróżba wróżbitki 16.05.20, 10:12
               Ale niesłusznie zrobili aferę, spalili zwierzęta i to wszystko przez głupie miny,tak się nie robi, lola.
               To moralność pijaczka i obszczynmurka,, jak zwróci uwagie to się przyczepi.
               Jeszcze chcą za postępowanie administracyjne,a ci opierają się wszelkiej wiedzy i to dość długo - jak długo mogą kogoś "zbijać" na dalszy plan.
                • camaretto Re: Wróżba wróżbitki 18.05.20, 16:49
                 Karty: R Buław na -
                 Wielka skucha, Buławy są szybkie, pracownice i dzieci to negatywnie bezruch - nie ma gdzie ruszyć się od dzieci, a o nie chodzi tu najbardziej,starzy są odporni i elastyczni
                 Górnicy - też kaprawo, zamkną ich toksyny,są już w akcji - AKiel/- 10 Mieczy
                 Biebrza - 10 Den - już w domu, informacjazgoogli wytarta,fotki zapaprana,turystykajak złoto. Idzie chyba o tą nagrodę przeciw podpalaczowi, na necie poleciało trochę kamyczków ale ona jest prywatnai b.duża. Skargę założył klub rządowy,poszło chyba o to dochodzenie Grygoruka,ale nie jestem pewna,bo źle się czułam, niedojadanie i temperatura zrobiły swoje.Schudłyśmy ale tulimy się do grzejnika z Rokitką

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka