Dodaj do ulubionych

Prośby moje...

14.02.21, 11:00
Proszę pokornie bo mi dziwne karty wychodzą ...
Bogowie nie chcą "gadać", a wychodzi na kolanie że musi być odwrotnie choćby w kaloszach bo to nie kasza...
4 Pentakli /-
As Pentakli /- wychodzi mi podejrzanie
Podejrzałam karty - może dlatego właśnie ale jakby głupie tekarty w obecności jawnej zguby...
Chodzi o rodzinkę... dotychczas wychodziło że "Głupiec",bo ich te zwaliłam, tym razem nie tylo moralnie. poszło o ich kręcenie i jawne kłamstwa, nie chcieli mnie po śmierci mamy znać w ogóle, ale żyjącajeszcze rodzina zmuszała, żeby sobie wszyscy "powiedzieli " do sluchu - ale i miło.
"Wyszły" więc wszystkie za i przeciw, przez chwilęrodzina byłaznów całością - no i po śmierciwszystkich "ważnych' osób, próbach pomocy jeden drugiemu i te de, nagle ... fiasko, każdy kręci na swoim poletku.Przyznali się co najgorsze "do winy', coś mnie wzięło, żeby nie dbając o morale powiedzieć co myślę...o nich też i w czym jeszcze łapy trzymałam, i czego byłam sprawcą,mianowicie - ich... prańska. I dobrze może, starałam się też by wyszło przed rodzinką na zachodzie jaśniej nieco że kręcąprawnie - a oi przestali jakośbyć dla mnie mili i rodzinka się... pokłóciła, nie ujawniając nawet statusu cywilnego, grając obłędacko do końca, i ... pobierając kaskę-przez dudę i innych coraz mniejszej emeryturki i renty TAM.
Ustawy zatem sobie, obywatelstwo podwójne...przestało ciążyć przez chwilę pytaniami, a oni... jeśli chcieliby zachować kasę i po śmierci, o której mogę zapomnieć... muszą polecieć tylko0 do jednego źródełka emeryturki,bo grosze w Polsce ich nie urządzą a tam... stracą wszystko jak ich capną. Ja osobą własną doprawiam swoje, bo nieznajomy pan Kapeć - mąż pani Cam nie tylk0o zgłupieje na widok długów wobec ZUS w ojczyźnie - ale nie wiedząo nim nic a zasłaniają się niemożliwie i obrzydliwie, dzieci mnie poznały ale wariackie papiery nawet nie uchronią ich koniecznością wyplacania ekwiwalentu wobec państwa polskiego, o czym się niedawno przekonali.Ukrywanie nic nie da.
Obywatelstwo obce też nawet nie, mam w razie kraksy adwokatów i świadków,oni praw żadnych,rodzina zabezpiecza u nas na ogół sprawy prawne,a ja jestem "czystai blada", kasę za to każdy schowa i kwita. Byłam pewna,że sprawa załatwiona,wyglądało mi że go przymuszono tam do deklaracji - nie powiedział mi nawet jaki ma i miał status - ale ja jemu że "wiem i się nie zgadzam"- się ujawniło.... myślałam że sprawy w porządku pozałatwiał- tymczasem karty dzwonią coś o denarach że nie.

Please,postawcie własne, czyżby zapomnieli, że w Polsce czeka na nich motyka i nawet dawni koledzy go już nie chcą widzieć? Nie byliśmy w sądach dla siebie mili, ale uchrzanić na chama się nic nie da, wrobić jeden drugiego - próby były i nic.

NO i ZAKOPOWER.... już nie pierwszy raz tak uwalany że aż...
Nie pierwszy raz na scenie wTVP, teraz piszczą, że kasa, że to , że tamto - ale ich wzięto tym razem jawnie i nie pod włos, mimo, że dobry zespół -k ŁAMISTRAJKI. Ale że publiczność ich lubi- to zagrali w Sylwestra2020 w TVP1, nawet ich Niedzielski chciał capnąć w studio, że dużo ludzi i bez maseczek .
A byla i blokada mediów więc może i pod to...
9 Mieczy /- koszmary nocne, Kasandryzm, nieuczciwy wizjer..
Dlaczego tak o zespole mi wyszło, że...naprawdę dla kasy sięsprzedali a nie powinni byli grać tylko demonstrować? Kieliszki też mi na nie już wcześniej dzwoniły..
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Prośby moje... 20.02.21, 15:52
      Maseczki obecne tylko w "kobieta.pl" jako możliwość, " nie" już słabiej słyszalne ... miże wytrzeźwieją do ponidzielskiego...lektury,pan Tadzio ustąpi,a Soplica znów się zdenerwuje,i tak upłynie żywcie partyjne "w pracy" w sejmie aż do niedzieli.
      Skoro się już zatem "wszyscy przyzwyczaili", trzeba nam ograniczenia poprzestawiać, nie tylko gównianą statystykę - tango z maseczkami trwa,bo przecież mogłoby być i zbić... choćsąone bezseensowne,bo wobec rodziny nie musimy badziewia niby nosić (po co ), w samochodzie - własnym, mytym co jakiś czas zmiotką parową lub odkurzanym - też niby, okulary nas zwalniały - bo zaparowują szybciej niż myślzłota płynoe, a zdejmowanie pokazał sam lejkarz, to być na sieci powinno...Ja mam jeszcze dodatkowe zwidy, że pod kur...stwem mam zwiększone wydzielanie , ale nic zastąpi opcji "warszawska pipkarybka" i pasa cnoty na okrągło, bo się wydzieliny naogółzesobą mieszają... stąd francąmożna się zakazić wg.lejkarzy i mnie - uczciwiepatrząc - i na kiblu. Trochę odseparowane dane tyczą się za to głównie wyłączeń, a ja już odchorowałam swoje, jestem z kotem i koleżankami z bloku bepieczna, więc się tzw. wirusa nie obawiam. Zresztą, opisałam w"Epidramic-u" wersję,jako szczyty kultury, a nie chaj...stwa...Jasnowidziałam za to smutnych, szarych ludzi naodległość jak w Wuhan powojennym, niby skażonym.
      Myśmy się za to pod batutą bawili w miasteczku...;D
      Wydało mi się to wszstko głupkowate, zwłaszcza szara, smutna aura... ale ja jąwidzę, zresztą nie zdawałam sobie sprawy, jak dobrze...
      Tak, to tylko Vietkong robi za opcję "gorącą'... Noi 3 -ci "świat", gdzie nie wiadomo - oprócz butliz gazem pomocowej, co się " u nich "dzieje, co znaczy, że nie mamy tegoż na forumie, a pan wszechwiedzący po "karmieniu" strachem zniknie gdzieś na białorusi, albo w Czechach, względnie na Słowenii. a ja z zapaleniem gronkowcowym powiek lub nosa utknę w klubie terrorysty - psychotyka.
      Pożal się Panie... albo nie ,bo jak JA ZNÓW trzasnę coś głupiego to mógłbyś zrezygnować - bring they please, to the end, już taak fajnie bylo , że ..sugerowałam się z moimi żartami nieświadomie- brakiem nienawiści, tudzież Twoją Wolą, ufając przez moment bez granic - i podziałało.
      Rozzie wróć - wszyscy się zameldowali i "nowi' też - fajni ludzie..i.dobrze karty stawiają.
      U mnie komputer zasugerował coś powrót do starych kolein 2019; to wy???
      Stawiać będę wszystko po kolei, jak coś w wątku nie tak widzicie, to krzyczcie... dyskusja murbethovenowa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka