Witam serdecznie,
Niestety nie znalazłem w sobie wystarczająco motywacji
do "dokończenia" pewnego opracowania, które pragnąłem na forum
przedstawić. Spróbuję to zamieścić w najbliższym tygodnu
W związku z ważną datą 9.09.2007 roku pragne przedstawić pewne
informacje.
Zaczynamy II okres potężnej Power of Love docierającej z Centrum
Galaktyki do naszej matki Ziemi.
Okres ten potrwa do 27.09.2007. Po 27.09 nastąpi III element fali
trwający do przełomu 2011-2012.
Wg. przekazu należy uważać co się w tym czasie myśli, będą one
niebywale wzmacniane, zarówno pozytywne jak i negatywne - czasami
niemal z natychmiastową realizacją na planie fizycznym.
Pozytywne aspekty to:
- zmienianie powolne kodu genetycznego każdego człowieka
- napływ zwiększonej ilości energii do czakr
- ujawnianie wielu bardzo niewygodnych faktów z rzeczywistości
- szybki rozwój zainteresowań
- wzmocnienie "własnych" talentów
- szybka kreacja pozytywnych myśli
Negatywne aspekty to:
- niekoniecznie spokojne sny
- możliwe bóle głowy
- możliwe sytuacje szokowe (tzw. faza odkrywania)
- zwiększona wrażliwość na pełnię Księżyca
- "bóle" ciała eterycznego związane z czakrami
- nieprzyjemne objawy związane z oczyszczaniem tzw. przysięg
astralnych i tego podobnych rytuałów
- nieprzyjemne odczucia związane z blokowanymi czakrami
Neutralne objawy:
- Dziwne odczucia związane z powolnymi zmianami hmmm w jakby to
powiedzieć "dostrzeganiu czasu i czasoprzestrzeni" przez nasz umysł
- Najogólnie mówiąc prawdopodobne duże ilościowo "deja vu" -
związane z poprzednim punktem
- Zainteresowanie rozwojem RD w szeroko rozumianym pojęciu.
To tyle. Zapraszam w tą podróż. Bądźcie przygotowani.
Pozdrawiam

Agnitum