Dodaj do ulubionych

!!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!!

09.09.07, 19:24
Witam serdecznie,

Niestety nie znalazłem w sobie wystarczająco motywacji
do "dokończenia" pewnego opracowania, które pragnąłem na forum
przedstawić. Spróbuję to zamieścić w najbliższym tygodnu

W związku z ważną datą 9.09.2007 roku pragne przedstawić pewne
informacje.

Zaczynamy II okres potężnej Power of Love docierającej z Centrum
Galaktyki do naszej matki Ziemi.

Okres ten potrwa do 27.09.2007. Po 27.09 nastąpi III element fali
trwający do przełomu 2011-2012.

Wg. przekazu należy uważać co się w tym czasie myśli, będą one
niebywale wzmacniane, zarówno pozytywne jak i negatywne - czasami
niemal z natychmiastową realizacją na planie fizycznym.
Pozytywne aspekty to:
- zmienianie powolne kodu genetycznego każdego człowieka
- napływ zwiększonej ilości energii do czakr
- ujawnianie wielu bardzo niewygodnych faktów z rzeczywistości
- szybki rozwój zainteresowań
- wzmocnienie "własnych" talentów
- szybka kreacja pozytywnych myśli

Negatywne aspekty to:
- niekoniecznie spokojne sny
- możliwe bóle głowy
- możliwe sytuacje szokowe (tzw. faza odkrywania)
- zwiększona wrażliwość na pełnię Księżyca
- "bóle" ciała eterycznego związane z czakrami
- nieprzyjemne objawy związane z oczyszczaniem tzw. przysięg
astralnych i tego podobnych rytuałów
- nieprzyjemne odczucia związane z blokowanymi czakrami

Neutralne objawy:
- Dziwne odczucia związane z powolnymi zmianami hmmm w jakby to
powiedzieć "dostrzeganiu czasu i czasoprzestrzeni" przez nasz umysł
- Najogólnie mówiąc prawdopodobne duże ilościowo "deja vu" -
związane z poprzednim punktem
- Zainteresowanie rozwojem RD w szeroko rozumianym pojęciu.

To tyle. Zapraszam w tą podróż. Bądźcie przygotowani.

Pozdrawiam smile
Agnitum
Obserwuj wątek
    • 7zahir Re: !!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!! 10.09.07, 10:15
      Juz sie na nią cieszęsmile
      • motyvvacja Re: !!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!! 17.09.07, 14:42
        A ja sie zakochalam,a raczej przeskoczylam sobie z obiektu milosci
        na inny obiektsmile Ktos mogl by mi zazucic emocjonalna
        niestabilnosc,ale ja interpretuje sobie to inaczej.mam w sobie
        milosc,a umysl mi podzuca obiekty...smile hje hje... Troche sie mecze
        sama z soba,bo przy kazdym obiekcie mojej milosci zderzam sie z
        walsnymi wyuczonymi reakcjami ,,z sama soba..Jak tu lubic siebie jak
        sie jest zolzasuspicious ,no coz ciezki orzech do zgryzienia-chyba sie
        poprostu zaakceptuja taka jaka jestem .Przez jednego plakalam,po 4
        msc, przed drugiego plakalam...a teraz sie smieje sama z siebiesmile
        LOL.ahahhh

        FALA MILOSCI smile
        • i33 Re: !!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!! 17.09.07, 17:45
          motywacjo-a już myślałam że zagubiłaś sie w przestrzeni..
          nie zasypujesz gruszek w popiele..
          NO TO KOCHANEGO KOCHANIA
          pozdrawiam iza
    • szuwary4 Re: Pytania do Agnitum 18.09.07, 08:20
      Co to są przysiegi astralne i o to znaczy oczyszczanie sie z
      przysiąg astralnych. Jak ta fala moze zademonstrować się w swiecie
      zwierząt?
      • agnitum Re: Pytania do Agnitum 19.09.07, 19:50
        Szuwary nie jestem ekspertem.
        Ale wydaje mi się że...

        Przysięgi astralne to różnego rodzaju inicjacje magiczne, przysięgi, "źle
        rzucone słowa" w odpowiednich miejscach energetycznych (i w odpowiednim czasie
        oczywiście), opętania, itp.
        Te wpływy mogą się ciągnąć od wielu inkarnacji lub od obecnej.
        Hmmm w kontekście wątku o Matrixie... być może są to uzależnienia od istot
        humanoidalnych (niekoniecznie o dobrych zamiarach).

        Oczyszczanie się? To uwolnienie się - metod jest wiele, ale zgodnie z tym co
        czytałem (u Majów) ten okres teraz jest szczególnie "dobry" na pozbywanie się
        takich naleciałości.

        A co świata zwierząt to nie wiem smile Może dzikie lewki będą się dały pogłaskać? wink

        Pozdrawiam smile
        Agnitum
        • szuwary4 Re: Pytania do Agnitum 20.09.07, 12:09
          Bo to jest tak: jeśli nawet płynie ta fala miłosci, to tak naprawdę
          interesujace jest, co z tego wynika przede wszystkim dla nas i tych,
          na których nam zależy; no oczywiście dla wszystkich pozostałych
          również. Jeśliby w świecie zwierząt miała z tego wynikać tylko
          zatrata przez zwierzęta dzikie naturalnej nieufności wobec ludzi i
          lewki dałyby się głaskać - to osobiscie chyba już wolałabym żeby
          raczej nie płynęła. Ale jeśli tak wpłynęłaby na nastroje np.
          parlamentarzystów, że nareszcie poważnie potraktowaliby społeczny
          projekt ustawy (zebrano o wiele więcej podpisów pod tym projektem
          niz ustawowe 100 000 ) o zakazie koszmarnych transportów żywych koni
          do Włoch - toby naprawdę było coś świadczące o obecności i mocy tej
          fali. Jednak to się raczej wobec samorozwiązania parlamentu nie
          wydarzy. Ale jeśli chociaz ktoś porządnie skontroluje targi końskie
          w Bodzentynie czy Skaryszewie skąd te biedaki udają się w swą
          ostatnią podróż, a najlepiej te piekielne targowiska zamknie, to ja
          osobiscie nie będę potrzebowała innych dowodów na obecność i
          przyjazne działanie jakichś Wielemogących Sił. Pozdrawiam
    • mskaiq Re: WIADOMOŚĆ OD FEDERACJI GALAKTYCZNEJ 18.09.07, 16:02
      Milosc jest w czlowieku a nie na zewnatrz. Kto ma wysylac ta fale
      milosci, czy Federacja Galaktyczna ktora planuje zniszczenie ziemi?
      Serdeczne pozdrowienia.
      • agnitum Re: WIADOMOŚĆ OD FEDERACJI GALAKTYCZNEJ 18.09.07, 18:07
        Śpieszę Ci donieść, że Fala pochodzi z Centrum Galaktyki i jest utożsamiana z
        VII gęstością czyli... w człowieka rozumieniu (strasznie ograniczonym rzecz
        jasna z racji bycia na niskim stopniu ewolucyjnym) - Bogiem.

        Poza tym tak przy okazji - naprawdę czytasz bez zrozumienia. W wątku o Federacji
        akurat jest na odwrót w przekazie. Federacja wg. tamtego przekazu ma i pomaga Ziemi.

        Ps.
        Miłośc w człowieku nie jest na tyle doskonała, aby nie mogła być lepsza.

        Pozdrawiam smile
        Agnitum
      • szuwary4 Do Agnitum raz jeszcze 18.09.07, 23:13
        Jeśli możesz to proszę opowiedz na moje pytania. Pozrawiam
    • mskaiq Re: !!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!! 19.09.07, 15:09
      Milosc to szacunek, cierpliwosc, radosc, wybaczenie, zaufanie,
      pozbycie sie podejrzliwosci, otwartosc, itp. Tego nikt nie moze
      wyslac, tego trzeba sie nauczyc.
      Serdeczne pozdrowienia.
      • agnitum Re: !!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!! 19.09.07, 18:30
        No ciesze się że znowu masz nowe definicje smile)
        Mam nadzieje że się będziesz w końcu stosował do tych definicji (patrz: inne
        wątki swoje na forach gazety i na naszym forum)
        Bez urazy, ale szczerze Ci tego życzę smile

        Pozdrawiam smile
        Agnitum
        • marian770 Re: !!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!! 19.09.07, 19:15
          z tego wynika że dzieci ( te małe ) nie kochają, bo przecież
          biedule nie zdążyły się jeszcze nauczyć takich zachowań ( czyli
          miłości )
          • mskaiq Re: !!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!! 20.09.07, 04:45
            Dzieci maja zaufanie, szacunek, radosc z obcowania z rodzicami, itp.
            Nie szanujac rodzicow, nie majac zaufania do nich, nie cieszac sie z
            nimi trudno mowic o milosci.
            Serdeczne pozdrowienia.
            • marian770 Re: !!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!! 20.09.07, 11:47
              "Milosc to szacunek, cierpliwosc, radosc, wybaczenie, zaufanie,
              pozbycie sie podejrzliwosci, otwartosc, itp. Tego nikt nie moze
              wyslac, tego trzeba sie nauczyc."

              "Dzieci maja zaufanie, szacunek, radosc z obcowania z rodzicami"

              zastanów się czy z Twojej definicji miłości można użyć każdego z
              powyższych przymiotników oddzielnie...i czy wtedy definicja nadl
              obowiązuje, bo teraz wyrzuciłeś takie cechy ze swojej definicji jak
              cierpliwość, wybaczenie, pozbycie sie podejrzliwości, otwartosc, itp
              ( co to jest te itp, itd ? ). przynajmniej bądz konsekwentny

              powracając do cech które wymieniłeś tylko w tym poście a jak niby
              mają się tej radości dzieci nauczyć ? to jest stan naturalny i nikt
              nie mówi dzieciom - taraz masz się cieszyc bo tak powinno być.
              poza tym to większość cech jakie opisałeś to stany naturalne a nie
              wyuczone no ale to przecież tylko detal... wink
              • mskaiq Re: !!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!! 21.09.07, 13:00
                To prawda ze radosc jest stanem naturalnym, maja je dzieci. Ten stan
                zmienia sie razem z pojawianiem sie strachu. Czesto wprowadzaja go
                rodzice, straszac kara kiedy dziecko robi zle. Czesto uczymy dzieci
                niecierpliwosci, zlosci, braku szacunku, podejrzliwosci, itp. Po
                prostu przekazujemy nasz punkt widzenia swiata. Z nieufnoscia,
                strachem zalem, zloscia, itp spotykamy sie na co dzien, w taki
                sposob tracimy milosc.
                Kiedy dziecko staje sie doroslym wlasciwie musi sie nauczyc milosci,
                pozbyc sie strachu, podejrzliwosci, zlosci i wielu innych
                negatywnych uczuc.
                Serdeczne pozdrowienia.
        • mskaiq Re: !!! FALA MIŁOŚCI 09.09.2007 - 27.09.2007 !!! 20.09.07, 11:32
          Czy znasz inna deficje milosci. Mysle ze stosuje sie do tej definicj
          a napewno zawsze staram sie to robic.
          jesli uwazasz ze tego nie robie to podaj przyklady.
          Serdeczne pozdrowienia.
          • oraw miłość 23.09.07, 18:16
            bo cóż oprócz miłości,
            kiedy tylko Ja JESTEM....
            wracam do siebie
            do Ja , który jestem
            a tutaj MIŁOŚĆ,EKSTAZA,
            ANANDA
    • motyvvacja Wszyscy chca milosci 28.09.07, 13:55
      A moze zaczniecie poprostu kochac zamiast o niej pisactongue_out
      Mskaig daje milosne rady a sam sie boi kobietsmile
      Oj panowie panowie..
      • mskaiq Re: Wszyscy chca milosci 29.09.07, 12:53
        Nie boje sie kobiet Motywacjo. Mysle jednak ze milosc do kobiety to
        tylko jeden ze sposobow jej wyzwalania sie w nas. Piekno kobiety
        pozwola przelamywac bariery. Bariera jest strach i negatywizm.
        Milosc nigdy nie wystepuje razem z negatywnymi energiasmi chociaz
        czesto jest z nimi mylona na przyklad z zazdrosc albo zalem.
        Serdeczne pozdrowienia.
        • motyvvacja Re: Wszyscy chca milosci 30.09.07, 12:44
          mskaiq no widzisz,a ja tu prawie rok czekam za tym kiedy sie we mnie
          zakochasz.
          czyzby nie wystarczylo ci moje serce przelewane na papier?smile
          cmok!
          • amadeusz80 Re: Wszyscy chca milosci 06.10.07, 19:07
            dla mskaiq kazda kobieta jest wspaniala,
            bez wyjatku i kazda kocha
            tylko w jaki sposob ???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka