Dodaj do ulubionych

mam pomysł

28.02.05, 09:01
Mam pomysł .Banalna rzecz.Jestem na etape opracowania zgłoszenia jako "wzór
użytkowy" do Urzędu Patentowego RP.
Sukces uzależniony jest (moim zdaniem tylko) od zaistnienia medialnego.A to
niestety kosztuje.Jak to ugryść?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka