szograt
28.02.05, 09:01
Mam pomysł .Banalna rzecz.Jestem na etape opracowania zgłoszenia jako "wzór
użytkowy" do Urzędu Patentowego RP.
Sukces uzależniony jest (moim zdaniem tylko) od zaistnienia medialnego.A to
niestety kosztuje.Jak to ugryść?
Pozdrawiam