Dodaj do ulubionych

Drobny handelek internetowy

15.09.06, 13:40
Witam,
Pomysł moze nie innowacyjny, ale ...
Jak w temacie - chciałbym dorobic troszke uprawiajac maly handel na aukcjach.
Moze ktos z obecnych forumowiczow zna importerow, hurtownie w których można
nabyc towar typu: latarki baterie, akumulatorki i inne tego typu rzeczy,
które dobrze sprzedaja sie w internecie. Wiem jak ogromna konkurencja jest np
na allegro, ale wiem tez, ze przy znacznym wkladzie pracy i zaangazowania
mozna troszke uhandlowac.
:) bede wdzieczny za kazda konstrutywna uwage i podpowiedz.
Pozdrawiam
w.
Obserwuj wątek
    • bizneskid Re: Drobny handelek internetowy 15.09.06, 14:35
      wmala napisał(a):

> Witam,
      > Pomysł moze nie innowacyjny, ale ...

> Moze ktos z obecnych forumowiczow zna importerow, hurtownie w których można
      > nabyc towar typu: latarki baterie, akumulatorki i inne tego typu rzeczy,

nikt nie zdradzi swojego źródła towaru, nawet gdyby go przypalano żywcem. Szukać, pytać, chodzić, zaglądać, czytać, prosić, liczyć, dodawać, kalkulować i...
      w legalnych hurtowniach ceny HURTOWE NETTO są o kilkadziesiąt procent wyższe niż ceny (z marżą i prowizją) na Allegro.
      Importerzy to w większości bardzo młodzi ludzie, którzy sami sprzedają również w małych ilościach i w prawie takich samych cenach, co hurtowe. Jest kilka dobrych hurtowni (typu np. www.a.pl albo coś w tym stylu), w których przy osiągnięciu maksymalnego rabatu na zakupy można kilka procent zarobić. W praktyce...:/

Jedyny sens to ściągać bezpośrednio z Azji, na kwotę minimum 5tys dolców miesiecznie. Ale znów problem: $5tys to w detalu towar za 30tys zł. Nie sprzedaż takiej ilości w 30dni. Nie na początku.

Nie piszę tego, aby zniechęcić, bo to nie moja aktualna branża. 3 lata temu było lepiej;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka