kserokolorlaser 31.01.07, 20:29 HP 820 to dobry sprzęt? Warto go kupić? Awaryjność, koszty eksploatacji itp. Może ktoś ma doświadczenia w eksploatacji tej kserokopiarki i skanera wielkoformatowego.Będę wdzięczny za opinie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj