31.01.07, 20:29
HP 820 to dobry sprzęt? Warto go kupić? Awaryjność, koszty eksploatacji itp.
Może ktoś ma doświadczenia w eksploatacji tej kserokopiarki i skanera
wielkoformatowego.Będę wdzięczny za opinie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka