beat-ac7
16.06.10, 09:18
witam was wszystkich,
od miesiąca jestem na unidoxie 2*200 mg + azitrox.
Wczoraj syn zauważył u mnie ,że mam czarne zęby.
Spojrzałam do lusterka i autentycznie są obrysowane na czarno jakby ktoś
węglem zaznaczył mi kontury.
Jaka jest przyczyna?
Proszę o pomoc.