Dodaj do ulubionych

czarne zęby-proszę o pomoc

16.06.10, 09:18
witam was wszystkich,
od miesiąca jestem na unidoxie 2*200 mg + azitrox.
Wczoraj syn zauważył u mnie ,że mam czarne zęby.
Spojrzałam do lusterka i autentycznie są obrysowane na czarno jakby ktoś
węglem zaznaczył mi kontury.
Jaka jest przyczyna?
Proszę o pomoc.
Obserwuj wątek
    • ewewa1 Re: czarne zęby-proszę o pomoc 16.06.10, 09:43
      Miałam ten sam problem na początku leczenia. Kup pastę do zębów VILCACORA ja
      zamawiam w aptece i kobietki mi przywożą możesz też zamówić w internetowej
      aptece. Mi pomogła na czarnienie zębów a bardzo długo brałam tetracyklinę. Nie
      jest to rewelacja ale zęby są normalnego koloru.Nic innego chyba nikt ci tu nie
      doradzi bo to jest jeden z problemów przy przyjmowaniu abx. Mam nadzieję że i
      Tobie pomoże. Pozdrawiam Ewa
      • beat-ac7 Re do ewewa1 16.06.10, 09:49
        dziękuję Ewuniu. Tak zrobię kupię pastę Vilcacora.
        Wnioskuję, iż abx mam mimo to nadal brać i nie przerywać.
        • ewewa1 Re: Re do ewewa1 16.06.10, 10:21
          abx barć nie przerywać zęby zawsze można doczyścić u stomatologa, a bb niestety
          trzeba wybić abx. Pasta powinna pomóc jak nalot dopiero się zaczyna. Ja na
          początek myłam trzy razy dziennie a późnej już normalnie. Głowa do góry.
          • aniad28 Re: Re do ewewa1 16.06.10, 11:10
            czy ta pasta nadaje się do zębów wrażliwych?
            • prowirus Re: Re do ewewa1 16.06.10, 11:54
              Na pewno będzie dobra i dla Ciebie.
              Zobacz na doz.pl - tam masz dostawę gratis do najbliższej apteki w Twoim mieście - do której mogą dostarczyć.
              Jest jeszcze w e-medest.pl, ale tak wysyłka kosztuje 15zł

              Pasta ma kolor brązowy smile całkiem fajnie wygląda, ale lepiej smakuje wink
            • ewewa1 do aniad28 16.06.10, 13:59
              Ja mam poodsłaniane szyjki i co prawda na początku trochę bolało ale jak już się
              zęby przyzwyczaiły to jest dobrze. Nie wiem jak to się ma do zębów wrażliwych bo
              poodsłaniane szyjki to chyba nie to samo co zęby wrażliwe ale ból bardzo
              podobny. Pasta nie jest tak strasznie droga warto spróbować może będzie dobrze.
              • kleszczorak Re: do aniad28 16.06.10, 17:02
                U mnie pasta Vilcacora niestety nie pomogła.
                Mam wrażliwe zęby i czasami nawet nie mogłam dotknąć szczoteczką z tą pastą do
                zębów.
                Stosowałam więc naprzemiennie z Sensodyne.
                Czarne zęby można piaskować, ale jak powiedziała mi p. stomatolog, zęby są
                wówczas podatniejsze na ponowne czernienie.
                Ja miałam czyszczone zęby ultradźwiękami, wyglądają lepiej, ale nie jest to
                szczyt marzeń.
                • dx771 Re: do aniad28 16.06.10, 17:17
                  Efekty czyszczenia zębów po abx:

                  Czyszczenie zębów
            • aniad28 Re: Re do ewewa1 17.06.10, 10:53
              dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Postanowiłam spróbować i mam
              zamiar kupić tę pastę, najwyżej będę używać naprzemiennie z elmexem,
              który używam na codzień
              • boreo.boreo Re: Re do ewewa1 17.06.10, 12:59
                Ja takze uzywam pasty Blanx, jest troche drozsza (ok 25, do kupienia w aptece),
                ale dobrze radzi sobie z osadem. Tez mam problem odslonietych szyjek, moje
                rozwiazanie to rozne pasty uzywane naprzemiennie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka