Dodaj do ulubionych

stowarzyszenie ma problem

17.01.07, 23:08
Pozwolilam sobie zalozyc nowy watek liczac na to, ze nowy tytul przyciagnie
wielu odwiedzajacych to forum.

Dostalismy wezwanie do sadu. Na rozmowe w sprawie stowarzyszenia pojechal
Lukasz. Okazalo sie, ze musimy zmienic zapis dotyczacy oddzialow terenowych.
W statucie jest punkt, ktory mowi, ze jest mozliwosc tworzenia oddzialow
terenowych. Ale kazano nam opisac cala strukture tych oddzialow, zasady
dzialania, zarzad itd. To kupa roboty.
Dlatego zwracam sie do wszystkich forumowiczow z pytaniem:
Czy ktos gdzies planuje zalozenie oddzialu terenowego? Z pelna konsekwencja
tego, co napisze. Bo jesli my sie mamy meczyc z tymi przepisami na darmo, to
po prostu wykreslimy ten punkt ze statutu i po sprawie.
Kasia
Obserwuj wątek
    • nataszkam Re: stowarzyszenie ma problem 18.01.07, 08:55
      Nigdy nic nie wiadomo, czy ktoś chętny się nie pojawi.
      Mam kontakt z pewnym stwarzyszeniem, które ma oddziały terenowe; statut można
      znaleźć na tej stronie- jest tak chyba wszystko, co Wam potrzeba odnośnie
      oddziałów terenowych:

      www.npr.csc.pl/

      Proszę tylko nie "zachwycać się" tą stroną big_grinDD Bo ona jest do bani smile
      Podaję ten adres, bo na nowej stronie nie ma- zdaje się- statutu
      www.psnnpr.pl

    • skrzyszowski Re: stowarzyszenie ma problem 20.01.07, 00:47
      Ponieważ przygotowują poprawki do Statutu i muszę określić sprawę powstania
      ewentualnych oddziałów terenowych proszę w o podanie czy mamy zamiar tworzyć
      oddziały??
      Na odpowidź czekam do niedzieli wieczorem na mojego meila
      skrzyszowski@poczta.onet.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka