klematis7
17.01.07, 23:08
Pozwolilam sobie zalozyc nowy watek liczac na to, ze nowy tytul przyciagnie
wielu odwiedzajacych to forum.
Dostalismy wezwanie do sadu. Na rozmowe w sprawie stowarzyszenia pojechal
Lukasz. Okazalo sie, ze musimy zmienic zapis dotyczacy oddzialow terenowych.
W statucie jest punkt, ktory mowi, ze jest mozliwosc tworzenia oddzialow
terenowych. Ale kazano nam opisac cala strukture tych oddzialow, zasady
dzialania, zarzad itd. To kupa roboty.
Dlatego zwracam sie do wszystkich forumowiczow z pytaniem:
Czy ktos gdzies planuje zalozenie oddzialu terenowego? Z pelna konsekwencja
tego, co napisze. Bo jesli my sie mamy meczyc z tymi przepisami na darmo, to
po prostu wykreslimy ten punkt ze statutu i po sprawie.
Kasia