Dodaj do ulubionych

W innej sprawie

25.10.18, 16:13
Witaj Ula smile co do poprzedniej wróżby jeszcze się nie wypowiem ( jeszcze jest czas na jej weryfikację smile ), ale chciałabym zapytać o inną relacje, znacznie dłuższą.

Czy pan P. zareaguje pozytywnie, jeśli poważnie zakończę nasza relacje i uzmysłowi sobie brak mojej osoby ? Czy ujawni w końcu prawdziwe uczucie do mnie i przestanie oszukiwać siebie? ciężko przeciąć jest coś raz na zawsze, obydwoje nie potrafimy tego zrobić, ale to może jedyna wlasciwa decyzja...
Jak Twoje karty to wszystko czują?
Pozdrawiam w jesienne popołudnie smile
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 25.10.18, 21:07
   Droga Melisso,
   tu karty mi wskazują, że P. raczej były zadowolony i poczuł się wolny/beztroski, jeśli z nim zerwiesz. Być może - w jego mniemaniu - jest on (lub był, albo tak po prostu czuł) pod jakąś presją np. zniewolony, uzależniony, skonfliktowany (ze sobą wewnętrznie lub faktycznie), może coś tam jemu ciąży czy też męczy/przymusza : Diabeł + Paź mieczy + Głupiec. Jak widać Głupiec na końcu rozkładu, a to beztroska, nieograniczona wolność, otwartość na nowe przygody, niezobowiązujący styl życia.
   Raczej nie ujawni uczucia: Cesarz + 4 kielichów + 2 monet - jeśli balansował w tej kwestii, będzie to robić dalej. Cesarz sugeruje, że on panuje nad swoimi emocjami, a 4-ka to niechęć, brak zainteresowania, apatia. W podsumowaniu jest 2 monet - czyli zmienna amplituda, zmienne nastroje, podejście, zwątpienia, brak zdecydowania, a nawet kombinatorstwo.
   -
   oyala@gazeta.pl
   • melissa9.000 Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 26.10.18, 16:53
    Zgadza się Ula smile Ty to masz dar, po raz kolejny opisujesz to tak jak faktycznie jest, nie będę wdawala się w szczegóły, ale potwierdzam wszystko się zgadza tak jak rzeczywiście to wygląda.
    W takim razie pamiętam jak kiedyś może z rok temu przepowiedzialaś mi Pana w którym się zakocham z wzajemnością w układzie z tego co pamiętam wyszło : cesarz świat as kilechow - szczerze, to pierwsza myśl, była co do tego Pana z poprzedniej wróżby (sytuacja może się załagodzić do końca roku tak jak pisałaś, ale myślę, że to już po wszystkim ) więc jeszcze pozwolę przy okazji sobie zadać, czy ten pan dopiero nadejdzie/nadchodzi ? Z panen P. sprawę mam jasną.. Wszystko mówi samo za siebie, a jak to będzie z tym kolejnym? Będzie to w końcu jakieś konkretne?
    Pozdrawiam smile
    • oyala Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 27.10.18, 14:46
     5 mieczy + Paź kielichów +10 buław - w przyszłym roku są szanse na rozpoczęcie flirtu/relacji/romansu, ale jak widać, może to być dość uciążliwa sytuacja i nie wiadomo, czy tak od razu można by się z tym uporać. 5 mieczy pasuje mi do tego, że ten pan może być z tzw. odzysku. Np. po rozwodzie, po rozstaniu, ale również po jakiej innej sytuacji, z której musiał się "odwikłać" (smile)? uwolnić, aby zainteresować się tobą. No i potem również trochę pod górkę.
     Jakieś kielichy krążą we wróżbach dla ciebie, coś więc powinno się wydarzyć. Byle by nie jednostronnie sad.
      • melissa9.000 Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 06.11.18, 19:50
       Dobry wieczór Ula
       Mam pytanie, niespodziewanie wypadła mi propozycja spotkania z pewnym panem - nie znam go w ogóle, mogłabym bo co mi szkodzi, to tylko byłoby spotkanie, ale nie wiem czy jest sens, ma rodzinę, ale nie jest z tą kobietą.. Mogłabyś zerknąć w karty czy przełamać się i spotkać, czy lepiej uniknąć tego, nie chce znów sobie pokomplikowac.. Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam.
       • oyala Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 07.11.18, 14:16
        Droga Melisso,
        spotkać się nie zaszkodzi, ale karty nie wróżą wam rozwinięcia tej znajomości. Być może, dlatego, że jest to na tym etapie, gdy jeszcze się nie widzieliście/nie znacie się.
        4 mieczy + 8 monet + Śmierć - tu widać taką obojętność, brak zainteresowania, stagnację, skupienie się na czymś innym. Zakończenie etapu, co było lub... nawet się nie zaczęło. Odnoszę wrażenie, że tak ogólnie to brak u was obojgu (albo u jednego z was) chęci na to spotkanie. Ambiwalentne podejście do ew. takiej relacji.
        Możesz spróbować, nie angażując się i nie licząc na kolejne.
        Potem zapytamy jeszcze raz, jaką to ma szansę na dalszy rozwój. Z pewnością jedno spotkanie nie skomplikuje tobie życia.
        • melissa9.000 Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 26.11.18, 18:42
         Witaj Ula smile!
         Spotkałam się z tym panem 4 razy (twierdził że poważnie do mnie podchodzi, nie będę się rozpisywała ) po dwóch tygodniach po porannej wymianie miłego zdania,umawiania się itp pan zerwał całkowicie kontakt, nie odpisał, nie odebrał telefonu. Moja ogromna prośba do Ciebie, czy miał to zaplanowane? Czy zrobił to z premedytacją? Czy coś się wydarzyło?
         Będę wdzięczna za odpowiedź, bo jest to dla mnie niezrozumiałe.
         Pozdrawiam.
         • oyala Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 27.11.18, 15:30
          Droga Melisso,
          to i tak sukces, że były 4 spotkania. Karty poprzednie nie widziały rozwoju tej relacji i przypuszczałam, że dane wam 1 -2 kontakty.
          Nie chciałabym niewłaściwe zinterpretować/zrozumieć kart, aby nie sprawiać tobie przykrości, ale pokazały się takie, z których nie będziesz zadowolona. Może jednak się mylę, co się przecież zdarza każdemu. sad

          1/co spowodowało zerwanie: Umiarkowanie + 10 kielichów + Pustelnik - wyszła karta harmonii/wyważenia, szczęścia rodzinnego oraz samotności, odosobnienia. Obym nie była złą "wróżką" uncertain , ale nasuwa mi się na myśl, iż Pan:
          - albo jest/niedawno był w relacji gdzie czuł się niedoceniany/odrzucony, więc szukał bratniej duszy/podpory.
          - albo chciałby stworzyć rodzinę/układ, ale po rozważeniu nie widzi kandydatki w tobie.
          2/czy miał to zaplanowane: 10 monet + Głupiec + 3 kielichów - i ponownie pokazuje się karta rodzinna/szczęścia, zadowolenia, ale następne to żart, beztroska, zabawa, rozrywka. Pewnie nie miał dokładnie zaplanowane przeciw tobie, ale tu wygląda jakby niezbyt serio traktowal takie spotkania.

          Mam nadzieje, że się dowiesz i będę wdzięczna weryfikacji. Bo jakoś nieprzyjemnie się czuję szczególnie ze względu na tego Głupca sad.
          • melissa9.000 Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 27.11.18, 21:44
           Dziękuję Ula za odpowiedź!
           Jak zawsze idealnie to wszystko widzisz. Tak jak napisałaś być może szukał pocieszenia, chęci wypadania się... Szczerze wątpię że się dowiem, bo myślę, że już nie odpowie na moją wiadomość i milczeniem zakończył znajomość. Ale całkowicie zgadzam się z tym co pokazały Ci karty,nie będę się szczegółowo rozpisywała, ale tarot dobrze to pokazał.
           Dziękuję i pozdrawiam. Jeśli oczywiście coś się ujawni, na pewno napiszę smile
           • melissa9.000 Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 01.12.18, 17:27
            Witaj Ula smile
            Po Twojej wróżbie spróbowałam mimo wszystko jeszcze raz się odezwać bardzo łagodnie, na luzie, bez pretensji i napisałam słowo na pożegnanie. Oczywiście z racji, że trwało to sekundę, nie mamy wobec siebie żadnych zobowiązań, to chciałabym jeszcze wiedzieć, czy pan się do mnie odezwie? W sensie zupełnie koleżanskim? Bardzo nie lubię takich sytuacji, czy też mieć w kimś wroga... Czy karta która wyszła w Twoim rozkładzie na pytanie, co spowodowało zerwanie kontaktu - pustelnik mówi o tym że pan nie chce mnie znać? Mogłabyś to dla mnie sprawdzić? Jeśli to nie byłby problem?
            Pozdrawiam.
            • oyala Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 02.12.18, 16:32
             Dla mnie ten pan również stanowi zagadkę, bo karty są jakieś dziwne, trudno to poskładać. Decyzja "czy możesz na liczyć na niego" należy do ciebie, ale odnoszę wrażenie, że on sam nie wie jak postępować.
             I te karty rodzinne, przypuszczać można, że coś tam go łączy/ciągnie/zobowiązuje.
             Pustelnik raczej nie sugeruje, aby chcieć kogoś nie znać, bardziej bym się skłaniała ku odosobnieniu na jakiś czas, przemyśleniach, pozostawaniu w samotności z przymusu konieczności/okoliczności lub własnej decyzji. Jednak nie daje to pewności ponownego kontaktu.
             Myślę również, że nie jest jakoś specjalnie do ciebie zrażony/wrogi, jednakże niechętny byłby obecnie na utrzymywanie znajomości. 6 kielichów + Świat + 6 mieczy.
             • melissa9.000 Re: do melissa9.000 - W innej sprawie 03.12.18, 06:48
              Dziękuję Ula po raz kolejny! smile
              Oczywiście karty pokazały rację, że ma zobowiązania itp, ale to inna kwestia, która myślę, nie zarzutowala na to wszystko. Jestem wręcz pewna, że pan chciał się odegrać, za to że jakiś czas temu go odrzuciłam.. Stąd też wyszła karta glupca, 3 kielichow a moje odczucie jest takie, że zrobił to z premedytacją. Miał to zaplanowane, że tak postapi, inaczej tego nie da się wytłumaczyć, jeśli wszystko zbiorę w całość. Dziękuję jeszcze raz i życzę dobrego dnia! smile)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka