17.06.20, 22:03
Czy wszystkie smutne i przykre słowa, które usłyszałam od pewnej dla mnie ważnej osoby były prawda? Co ta osoba do mnie obecnie czuje i o mnie myśli ?
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Pytanie 18.06.20, 15:31
      do - anikosz

Ta osoba, być może w afekcie i złości wypowiedziała przykre słowa. Nie mogę stwierdzić, że wszystkie były prawdą, natomiast wiele z nich mogło być takie, jakie miała na myśli. Karty pokazały uwięzienie we własnych myślach, zahamowania, ograniczenia oraz rozterki, przemyślenia, chaos, przerażenie, pokusy, wrogie zamiary, szkodzenie komuś.
      8 mieczy + 2 buław + Diabeł - to mogło od jakiegoś czasu tkwić w głowie tej osoby, a obecnie "wybuchło".

Co myśli: Król mieczy + Rycerz monet + 5 buław - tu pokazała się każda karta inna: ocenia ciebie, jako kogoś lodowatego, zadziornego, nieprzyjemnego, jak i: pracowitego, praktycznego, rozsądnego oraz zazdrosnego, kłótliwego, rywalizującego.
      Takie to trochę pomieszane, ale tak widzą to karty.
        • oyala Re: Pytanie 19.06.20, 15:51
          do - anikosz

Nigdy nic nie wiadomo. Obecnie (wg kart) taka jest sytuacja. Zdarza się, że złość mija, przychodzi wybaczanie, wola pogodzenia. Podobno "czas leczy rany".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka