xbox1988 05.10.14, 19:10 old.tygodniksiedlecki.com/t26756-lokalna.strategia.dziaania.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rwijpapucie Re: Chodowiak Siedlce 06.10.14, 10:07 co to ma byc? kolejny trolling? Odpowiedz Link Zgłoś
xbox1988 Re: Chodowiak Siedlce 06.10.14, 20:01 Informacje na temat przedsiębiorców z Chodowa Odpowiedz Link Zgłoś
vaders1 Re: Chodowiak Siedlce 07.10.14, 06:49 Dopóki nie ma wyroku - nie ma sprawy jednak. To może być zwykłe oczernianie. Odpowiedz Link Zgłoś
vaders1 Re: Chodowiak Siedlce 07.10.14, 22:31 Konkurencja, zawiść, wybory itp. Nie chce mi się nawet o tym pisać. Ludzie to nas...a i pódzie!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś