Dodaj do ulubionych

WIELKA LISTA NIEOBECNYCH

IP: *.*.*.* 20.06.02, 20:39
Dlaczego zamilkli:
grover,Krzysiek, Teresa z Kallo, Mietek,Remek, Joseph,
tees, ferdek, GLOB, nula1, moler1,katon, Schab, David,
BLugosi,grześ, Muppet, Waldek, Kropka, Mak, Ixtlilto,
Yahagi, TO MY, Rystor, jasok, jak, Ryszard, jsg, Paw,
śrubka, Julka, Z, Wiesia, Bacha, Mariusz, Jagoda,
jukitka26, gusia, Mirek, ZMok, ex, bertone, Dzidka,
clint estwood, Misiek, sluggard, wacek i jeszcze paru
innych? CZY MACIE Z NIMI JESZCZE KONTAKT?

Dlaczego coraz rzadziej bywają na forum:
juraw, Mądrala, marianeq,kasia-s, ogrey (usprawiedli-
wiony, został ojcem)?

Czy wiecie, kto założył forum SIEDLCE ?
Obserwuj wątek
    • muchawka Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH 20.06.02, 23:02
      Gość portalu: berti napisał(a):

      > Dlaczego zamilkli:
      > grover,Krzysiek, Teresa z Kallo, Mietek,Remek, Joseph,
      > tees, ferdek, GLOB, nula1, moler1,katon, Schab, David,
      > BLugosi,grześ, Muppet, Waldek, Kropka, Mak, Ixtlilto,
      > Yahagi, TO MY, Rystor, jasok, jak, Ryszard, jsg, Paw,
      > śrubka, Julka, Z, Wiesia, Bacha, Mariusz, Jagoda,
      > jukitka26, gusia, Mirek, ZMok, ex, bertone, Dzidka,
      > clint estwood, Misiek, sluggard, wacek i jeszcze paru
      > innych? CZY MACIE Z NIMI JESZCZE KONTAKT?
      >
      > Dlaczego coraz rzadziej bywają na forum:
      > juraw, Mądrala, marianeq,kasia-s, ogrey (usprawiedli-
      > wiony, został ojcem)?
      >
      > Czy wiecie, kto założył forum SIEDLCE ?

      1. Nie wiem dlaczego zamilkli, ale jest nadzieja ze się
      odezwą , skoro wywołano ich po imieniu (nicku).

      2. Dlaczego rzadziej bywają? Myślę, że albo więcej
      pracują, mają sesję, mysla juz o wakacjach albo im
      się mniej chce

      3. Na to pytanie tez chciałbym znać odpowiedź.

      • gosia-s Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH 21.06.02, 09:39
        > Gość portalu: berti napisał(a):
        >
        > >
        > > Czy wiecie, kto założył forum SIEDLCE ?
        >

        muchawka napisał(a):

        > 3. Na to pytanie tez chciałbym znać odpowiedź.
        >

        Na 50% ten, kto stuknął pierwszy post.

    • Gość: Marianeq Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: 10.200.2.* 21.06.02, 15:39
      Gość portalu: berti napisał(a):

      > Dlaczego zamilkli:

      > BLugosi,grześ, Muppet, Waldek, Kropka, Mak, Ixtlilto,

      Muppet to JA!

      > Dlaczego coraz rzadziej bywają na forum:
      > juraw, Mądrala, marianeq,kasia-s, ogrey

      Bo... nie wiem... :)
      • Gość: rychu Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: *.*.*.* 21.06.02, 16:51
        Gość portalu: Marianeq napisał(a):

        > Gość portalu: berti napisał(a):
        >
        > > Dlaczego zamilkli:
        >
        > > BLugosi,grześ, Muppet, Waldek, Kropka, Mak,
        Ixtlilto,
        >
        > Muppet to JA!
        >
        > > Dlaczego coraz rzadziej bywają na forum:
        > > juraw, Mądrala, marianeq,kasia-s, ogrey
        >
        > Bo... nie wiem... :)


        > Naprawdę szkoda, że tak rzadko teraz wchodzisz,
        > wpadaj jak najczęściej, masz bardzo trafne spostrzenia.
        • Gość: Marianeq Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: 10.200.2.* 21.06.02, 17:18
          Gość portalu: rychu napisał(a):

          > > Naprawdę szkoda, że tak rzadko teraz wchodzisz,
          > > wpadaj jak najczęściej, masz bardzo trafne spostrzenia.

          uaaa... aż mi się fajnie zrobiłooooo...
          Ale wiesz... mało lubię piłkę nożną. Rozumiesz...? :))
          Tak w zasadzie to nie rozumiem dlaczego na forum "Siedlce" mówi się o piłce nożnej. Jeszcze gdyby o
          zespole Pogoń Siedlce, to rozumiem... Ale nie odbierajcie tego za atak :)
          • muchawka Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH 21.06.02, 17:26
            Gość portalu: Marianeq napisał(a):

            > Gość portalu: rychu napisał(a):
            >
            > > > Naprawdę szkoda, że tak rzadko teraz wchodzisz,
            > > > wpadaj jak najczęściej, masz bardzo trafne
            spostrzenia.
            >
            > uaaa... aż mi się fajnie zrobiłooooo...
            > Ale wiesz... mało lubię piłkę nożną. Rozumiesz...? :))
            > Tak w zasadzie to nie rozumiem dlaczego na
            forum "Siedlce" mówi się o piłce noż
            > nej. Jeszcze gdyby o
            > zespole Pogoń Siedlce, to rozumiem... Ale nie
            odbierajcie tego za atak :)

            > Jest wątek o Pogoni, ale jak widać niemrawy.
            > Za to mundialem żyją wszyscy, no ten Kucharski,
            > przecież jest z Podlasia i to nieopodal z Łukowa,
            > z którym Siedlce mają (tzn z Łukowem) b. ożywione
            > kontakty. Jasne, ze to nie jest atak. Fajnie by było,
            > gdybyś patrząc z oddali cos stuknął na wątkach
            > miejskich, podobno z dystansu lepiej widać!!!
            • Gość: marianeq Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: 10.200.2.* 21.06.02, 18:00
              Co z oczu to z serca...


              żartowałem... :)
              PA!wel
              • muchawka Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH 21.06.02, 18:34
                Gość portalu: marianeq napisał(a):

                > Co z oczu to z serca...
                >
                >
                > żartowałem... :)
                > PA!wel

                Świetnie pasuje do wątku: "krótkie powiedzonka"
                Kiedy byłeś ostatni raz w Siedlcach?
                Bo jednak, "korzenie" bardziej się czuje niz widzi,
                chociaz ogląd bezposredni nie musi byc w tym przeszkodą.
                • Gość: marianeq Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: 10.200.2.* 21.06.02, 18:50
                  W Siedlcach byłem ostatnio 2 tygodnie temu. Jednak wieczorem trasa Dworzec PKP - Młynarska
                  (przez Ogrody) nie zaszokowała mnie dużymi zmianami... :) Tak się akurat składa, że kiedy jestem w
                  Siedlcach, to nigdzie się nie ruszam.... a potem to kurs na dworzec i dalej do Wsiawy...
                  Ach... zapomniałbym - mamy nowe rondo. Już pewnie z rok mamy albo i więcej, ale zawsze to jest
                  jakaś "nowość" dla mnie... :)
                  • muchawka Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH 21.06.02, 19:08
                    Rondo jest dopiero od 2-3 miesięcy. Nastepnym razem
                    nie idź przez "Ogrody", ale przejdź do ul.Sienkiewicza
                    przez plac Tysiąclecia - zmiany ogromne, chociaz
                    dopiero w trakcie się dziania. Akurat na rogu
                    Młynarskiej i Floriańskiej działa od kilkunastu dni
                    nowy pub MARKOPOLO, a w pawilonie naprzeciw CPN (kolo
                    apteki) tez powstała nowa knajpka. Gdybyś poszedł na
                    spacer Brzeska dalej za stacje SHELL-a, zobaczysz
                    zupelnie przebudowana ulice z nowym oswietleniem. Na
                    rogu z Budowlaną są teraz światła, w po skrecie w
                    prawo dojdziesz aż do mostu "łukowskiego",cos w
                    rodzaju małej obwodnicy. z innych ciekawostek Klonowa
                    ma nowa fajną dziuplę na Piłsudskiego po sklepie
                    BEATA. Aha, koło ATLAS-u jest nowy obiekt handlowy,
                    ulokował sie tam KOMPUTERLAND. To tyle na jeden raz,
                    zmian jest sporo. Kiedy byłeś nad Zalewem? Przyjedź na
                    weekend do S. i tam sie wybierz, warto!
                    • Gość: marianeq Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: 10.200.2.* 21.06.02, 19:18
                      Michawka!!!
                      Czy ty czasem nie pracujesz w dziale inwestycji w Urzędzie Miejskim? :)))
                      Obiecuje przy następnej wizycie w Siedlcach zrobić sobie spacer.
                      PA!wel
                      • muchawka Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH 21.06.02, 19:22
                        Gość portalu: marianeq napisał(a):

                        > Michawka!!!
                        > Czy ty czasem nie pracujesz w dziale inwestycji w
                        Urzędzie Miejskim? :)))
                        > Obiecuje przy następnej wizycie w Siedlcach zrobić
                        sobie spacer.
                        > PA!wel

                        Zapewniam Cię, że nie. Bardzo dużo pracuję i nie mam za
                        duzo czasu, ale w prawie w każdą sobotę lub niedzielę
                        robie sobie "obchód" pt. co nowego sie dzieje. Moze to
                        Cie zdziwi, ale jestem fanem (raczej krytycznym) naszego
                        miasta.

                        • Gość: marianeq Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: 10.200.2.* 21.06.02, 19:27
                          Skoro tyle pracujesz.... to podziwiam Twoją szybkość w odpowiadaniu na forumowe wątki. O ile się nie mylę
                          max. czas to ok. 15 minut. (hehehehe)...
                          PA!wel
                          • muchawka Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH 21.06.02, 19:50
                            Gość portalu: marianeq napisał(a):

                            > Skoro tyle pracujesz.... to podziwiam Twoją szybkość w
                            odpowiadaniu na forumowe
                            > wątki. O ile się nie mylę
                            > max. czas to ok. 15 minut. (hehehehe)...
                            > PA!wel

                            rzeczywiscie to jest dosyc smieszne. Właśnie dokonuje
                            korekty procedury ISO PZJ-4.18 napisanej przez
                            zakładowego speca od zarzadzania jakoscią. Dla higieny
                            psychicznej mam otwarte okno z forum, na ktore wlaśnie
                            ca. co 15 min zagladam, aby nie zdurnieć i zobaczyc co
                            normalni ludzie robia w piatek wieczorem. Czy Ty jesteś
                            a)informatykiem, b)detektywem, c)cybernetykiem,
                            d)bystrym obserwatorem, e)krzyżowkiewiczem - swietna
                            obserwacja i analiza. POzdrawiam.
                            PS. Odpowiedź przeczytam później, lub jutro, bo muszę
                            sie juz wyłączyć.

                            • Gość: marianeq Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: 10.200.2.* 23.06.02, 13:24
                              muchawka napisał(a):

                              > Czy Ty jesteś
                              > a)informatykiem, b)detektywem, c)cybernetykiem,
                              > d)bystrym obserwatorem, e)krzyżowkiewiczem -

                              Przede wszystkim "d" mimo, że mam okulary ;) ; amatorsko "a" bo dużo mi to czasu zabiera; od czasu do
                              czasu "b" bo lubię tropić różne takie...

                              PA!wel
                    • Gość: turist Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 00:50
                      Knajpka na przeciw CPN nazywa się SAFARI.
    • sluggard Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH 23.06.02, 18:07
      Gość portalu: berti napisał(a):

      > Dlaczego zamilkli:
      > (...) sluggard, wacek i jeszcze paru
      > innych? CZY MACIE Z NIMI JESZCZE KONTAKT?

      Przepraszam, ale bardzo mi się nie podoba postawienie tak tego pytania. Po
      pierwsze, czasem się dopisuję, a po drugie, poczułem się jakbym był zobowiązany
      zostawiać ileśtam postów dziennie. Jeśli mam gdzieś coś do powiedzenia - wyrażam
      swoją opinię, czy mam to robić na siłę w każdym wątku?

      • Gość: jarek Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 00:11
        sluggard napisał(a):

        > Gość portalu: berti napisał(a):
        >
        > > Dlaczego zamilkli:
        > > (...) sluggard, wacek i jeszcze paru
        > > innych? CZY MACIE Z NIMI JESZCZE KONTAKT?
        >
        > Przepraszam, ale bardzo mi się nie podoba postawienie tak tego pytania. Po
        > pierwsze, czasem się dopisuję, a po drugie, poczułem się jakbym był zobowiązany
        >
        > zostawiać ileśtam postów dziennie. Jeśli mam gdzieś coś do powiedzenia - wyraża
        > m
        > swoją opinię, czy mam to robić na siłę w każdym wątku?

        Na pewno NIKT nie ma takiego obowiązku. W tym pytaniu chodzi chyba o to,
        że fajnie jest mieć kontakt z tymi, którzy kiedyś wpadli na forum i zaistnieli.
        Natomiast jest zawsze żal, gdy przyjaciele/goście/przechodnie potem juz nie
        zaglądają. Ilość postów nie powinna mieć znaczenia (dla normalnych forumowiczów),
        bo przecież najwazniejsze jest coś ciekawego lub zabawnego przeczytac albo samemu
        wystukac. A jeżeli jest na to jeszcze reakcja - to satysfakcja pełna.
        Pozdrawiam Cię sluggard, bywaj kiedy chcesz i rzecz jasna NIC NA SIŁĘ !!!!!!!!

    • Gość: ogrey Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: *.bci.net.pl 09.07.02, 17:51
      Gość portalu: berti napisał(a):

      > Dlaczego zamilkli:
      > grover,Krzysiek, Teresa z Kallo, Mietek,Remek, Joseph,
      > tees, ferdek, GLOB, nula1, moler1,katon, Schab, David,
      > BLugosi,grześ, Muppet, Waldek, Kropka, Mak, Ixtlilto,
      > Yahagi, TO MY, Rystor, jasok, jak, Ryszard, jsg, Paw,
      > śrubka, Julka, Z, Wiesia, Bacha, Mariusz, Jagoda,
      > jukitka26, gusia, Mirek, ZMok, ex, bertone, Dzidka,
      > clint estwood, Misiek, sluggard, wacek i jeszcze paru
      > innych? CZY MACIE Z NIMI JESZCZE KONTAKT?
      >
      > Dlaczego coraz rzadziej bywają na forum:
      > juraw, Mądrala, marianeq,kasia-s, ogrey (usprawiedli-
      > wiony, został ojcem)?
      >
      > Czy wiecie, kto założył forum SIEDLCE ?


      Spokojnie, ogrey, młody tatuś powraca na forum....trochę mnie nie było...:-))))

      Pozdrawiam
      • Gość: mixer Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: *.*.*.* 09.07.02, 20:04
        Nie mogłeś nam większej frajdy sprawić :)))))))
        Jak dajesz sobie radę z niełatwymi obowiązkami?
        • Gość: ogrey Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: *.bci.net.pl 10.07.02, 08:51
          Gość portalu: mixer napisał(a):

          > Nie mogłeś nam większej frajdy sprawić :)))))))
          > Jak dajesz sobie radę z niełatwymi obowiązkami?


          W znacznie gorszej sytuacji jest mamusia...:-)))
          • Gość: kolec Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: *.altkom.com.pl 10.07.02, 10:12
            a może by tak na zmianę z mamusią, chętnie pogadamy także z mamusią na forum
            • Gość: ogrey Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: *.bci.net.pl 10.07.02, 10:39
              Gość portalu: kolec napisał(a):

              > a może by tak na zmianę z mamusią, chętnie pogadamy także z mamusią na forum


              Mamusię raczej mało bawi internet....:-)))
              • Gość: kolec Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH IP: *.altkom.com.pl 10.07.02, 14:57
                Gość portalu: ogrey napisał(a):

                > Gość portalu: kolec napisał(a):
                >
                > > a może by tak na zmianę z mamusią, chętnie pogadamy także z mamusią na for
                > um
                >
                >
                > Mamusię raczej mało bawi internet....:-)))

                Kto wie? a może jednak?
    • maatti Re: WIELKA LISTA NIEOBECNYCH 10.07.02, 13:00

      Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze to forum zalozyl ktos z Plocka, moze sie
      myle, ale jak tu zajrzalem po raz 1 to bylo 56 wiadomosci i bylo cos o Plocku...
      Matti
      • Gość: mixer TEN PIERWSZY RAZ - jak to było? IP: *.*.*.* 10.07.02, 19:47
        Wychodzi na to, że masz maatti rację.
        Pierwszy wpis na wątku "oto historyczny pierwszy wpis -
        jestem z Płocka" brzmiał "Nie wstyd Wam? :))" dokonany
        został 28.06.2001r. przez B Lugosi.
        Prawdopodobnie jest to dziewczyna, ale głowy nie dam
        sobie uciąc.
        Jakby nie było - brawa dla B Lugosi!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka