Gość: berti
IP: *.*.*.*
20.06.02, 20:39
Dlaczego zamilkli:
grover,Krzysiek, Teresa z Kallo, Mietek,Remek, Joseph,
tees, ferdek, GLOB, nula1, moler1,katon, Schab, David,
BLugosi,grześ, Muppet, Waldek, Kropka, Mak, Ixtlilto,
Yahagi, TO MY, Rystor, jasok, jak, Ryszard, jsg, Paw,
śrubka, Julka, Z, Wiesia, Bacha, Mariusz, Jagoda,
jukitka26, gusia, Mirek, ZMok, ex, bertone, Dzidka,
clint estwood, Misiek, sluggard, wacek i jeszcze paru
innych? CZY MACIE Z NIMI JESZCZE KONTAKT?
Dlaczego coraz rzadziej bywają na forum:
juraw, Mądrala, marianeq,kasia-s, ogrey (usprawiedli-
wiony, został ojcem)?
Czy wiecie, kto założył forum SIEDLCE ?