Gość: wyborca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 13:59 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ojej Re: KACZYŃSKI IP: 81.15.159.* 03.10.05, 17:31 kaczory do zagrody, a nie do władzy. Ostatecznie może być kurnik bo to niezbyt wyrosnięte kaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojej Re: KACZYŃSKI IP: 81.15.159.* 03.10.05, 22:47 Twoja sprawa. Ale dziwię się, że tak mało i potrzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
kalsyda Re: KACZYŃSKI 03.10.05, 23:28 Forum jest do wyrażania własnych myśli, a nie cudzych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znowu ja Re: KACZYŃSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.05, 00:51 Skoro go popierasz to wymień jego poglądy, które Ci imponują... Ciekaw jestem co skłania ludzi do głosowania na Kaczyńskich? P.S. Wątpię, żeby były to argumenty gospodarcze. Odpowiedz Link Zgłoś
kinguch Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 09:11 - a może niechęć do nieobliczalnych radykałów... - a może strach przed utratą praw pracowniczych-które teraz sa kulawe a dzięki Tuskowi ich po prostu nie będzie! - a może chęć do rozliczenia się z przeszłością i w końcu wyjęcia tych nieszczęsnych teczek, którymi wszyscy tak szastają - chęć jawnej lustracji!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kinguch Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 09:18 brrrrrrrrrrrrrrrrrr już się poprawiam :D liberałów :D tak to jest jak się pisze kilka komentaży na raz heh Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 09:38 a moze chec do posiadania nowego imperatora ? (imperium Kaczorów) Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 10:07 > fakt imperium Tuskowe źle brzmi ;) nie będzie bo Tuskowego bo : a) Nie ma brata bliźniaka :) b) nie ma większości w Parlamencie a tutaj jak w sam raz :) Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Nowe godlo :) 04.10.05, 12:03 Nowe godlo Polski : img387.imageshack.us/my.php?image=nowegodlo2hx.gif Ze zbiorów mamy_pysiaczkow THX ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczuszka Re: KACZYŃSKI IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.05, 15:52 Kaczor i Donald farmę miał ija ija joł Na niej Polskę sprzeedał ija ija joł Jego głos boski unosił się echem Usłyszeć go z bliska jest śmiertelnym pechem Jego krępe ciało jest wprost jak łania Cały świat nam przesłania Dlatego morał jest taki ńie głosować na kaczory kwaki Odpowiedz Link Zgłoś
pigula5 Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 18:42 strasznie dużo tu zwolenników O. Rydzyka skoro aż tylu chce głosować na kaczora. Nie wstydzicie się? Przecież mieszkacie w Siedlcach a nie w Ciemnogrodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
neutron6 Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 21:05 Kaczor do Kaczorowej powiedział: Biust masz nie bardzo i krzywy nos. Ale jak na mnie naród odda głos, to wynagrodzę sowicie ci to. Zrobię z ciebie pierwszą a nie IV Rzeczpospolitą, zmienioną z żaby piękną królewnę. Dzisiaj te plany są prawie pewne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oni Re: KACZYŃSKI IP: 81.15.159.* 04.10.05, 21:53 Kaczka do emerytów: Stopa nam rosnie, coraz radośniej. Bedziemy czekać, co niesie los. Wszystkim wszystkiego dam, ile trzeba. A emerytom przychylę nieba, gdy zechcą na mnie oddać swój głos Odpowiedz Link Zgłoś