Dodaj do ulubionych

KACZYŃSKI

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 13:59
Obserwuj wątek
    • Gość: ojej Re: KACZYŃSKI IP: 81.15.159.* 03.10.05, 17:31
      kaczory do zagrody, a nie do władzy. Ostatecznie może być kurnik bo to niezbyt
      wyrosnięte kaczki.
      • kalsyda Re: KACZYŃSKI 03.10.05, 21:58
        a ja popieram Kaczyńskiego!
        • Gość: ojej Re: KACZYŃSKI IP: 81.15.159.* 03.10.05, 22:47
          Twoja sprawa. Ale dziwię się, że tak mało i potrzeba.
          • kalsyda Re: KACZYŃSKI 03.10.05, 23:28
            Forum jest do wyrażania własnych myśli, a nie cudzych.
        • Gość: znowu ja Re: KACZYŃSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.05, 00:51
          Skoro go popierasz to wymień jego poglądy, które Ci imponują... Ciekaw jestem co skłania ludzi do głosowania na Kaczyńskich?
          P.S. Wątpię, żeby były to argumenty gospodarcze.
          • kinguch Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 09:11
            - a może niechęć do nieobliczalnych radykałów...
            - a może strach przed utratą praw pracowniczych-które teraz sa kulawe a dzięki
            Tuskowi ich po prostu nie będzie!
            - a może chęć do rozliczenia się z przeszłością i w końcu wyjęcia tych
            nieszczęsnych teczek, którymi wszyscy tak szastają
            - chęć jawnej lustracji!!!
            • kinguch Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 09:18
              brrrrrrrrrrrrrrrrrr już się poprawiam :D liberałów :D tak to jest jak się pisze
              kilka komentaży na raz heh
              • bambii Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 09:38
                a moze chec do posiadania nowego imperatora ? (imperium Kaczorów)
                • kinguch Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 09:59
                  fakt imperium Tuskowe źle brzmi ;)
                  • bambii Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 10:07
                    > fakt imperium Tuskowe źle brzmi ;)

                    nie będzie bo Tuskowego bo :
                    a) Nie ma brata bliźniaka :)
                    b) nie ma większości w Parlamencie

                    a tutaj jak w sam raz :)
    • bambii Nowe godlo :) 04.10.05, 12:03
      Nowe godlo Polski :
      img387.imageshack.us/my.php?image=nowegodlo2hx.gif
      Ze zbiorów mamy_pysiaczkow THX ;)
    • Gość: kaczuszka Re: KACZYŃSKI IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.05, 15:52
      Kaczor i Donald farmę miał ija ija joł
      Na niej Polskę sprzeedał ija ija joł
      Jego głos boski unosił się echem
      Usłyszeć go z bliska jest śmiertelnym pechem
      Jego krępe ciało jest wprost jak łania
      Cały świat nam przesłania
      Dlatego morał jest taki
      ńie głosować na kaczory kwaki

      • pigula5 Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 18:42
        strasznie dużo tu zwolenników O. Rydzyka skoro aż tylu chce głosować na
        kaczora. Nie wstydzicie się? Przecież mieszkacie w Siedlcach a nie w
        Ciemnogrodzie.
        • neutron6 Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 21:05
          Kaczor do Kaczorowej powiedział:
          Biust masz nie bardzo i krzywy nos.
          Ale jak na mnie naród odda głos, to wynagrodzę sowicie ci to.
          Zrobię z ciebie pierwszą a nie IV Rzeczpospolitą,
          zmienioną z żaby piękną królewnę.
          Dzisiaj te plany są prawie pewne.
    • krzycho1252 Re: KACZYŃSKI 04.10.05, 21:32
      +. tego nigdy nie ukrywałem.
      • Gość: oni Re: KACZYŃSKI IP: 81.15.159.* 04.10.05, 21:53
        Kaczka do emerytów: Stopa nam rosnie, coraz radośniej.
        Bedziemy czekać, co niesie los.
        Wszystkim wszystkiego dam, ile trzeba.
        A emerytom przychylę nieba,
        gdy zechcą na mnie oddać swój głos
        • Gość: za Re: KACZYŃSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.05, 14:57
          +

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka