Dodaj do ulubionych

VECTRA NET - qrw...

05.11.05, 13:04
Znowu nie da się ściągać eMulem.

Your 4662 port is not reachable. Please review your network config.

Znowu port zablokowany !!!!!!!!!!

Obserwuj wątek
      • zzz34 Re: VECTRA NET - qrw... 06.11.05, 10:46
        Czyli mówisz bambii, że wystarczy mieć tylko stałe IP żeby móc ściągać ? A
        powiedz mi ile się płaci w VECTRZE żeby mieć stałe IP ? Czy płaci się co miesiąc
        czy tylko raz ?

• zzz34 Re: VECTRA NET - qrw... 06.11.05, 10:54
          zzz34 napisał:

> Czyli mówisz bambii, że wystarczy mieć tylko stałe IP żeby móc ściągać ? A
          > powiedz mi ile się płaci w VECTRZE żeby mieć stałe IP ? Czy płaci się co miesią
          > c
          > czy tylko raz ?

V E C T R A N E T Prawie jak internet !!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: ette Re: VECTRA NET - qrw... IP: 80.50.250.* 06.11.05, 18:26
          Coś koło 12 zeta co miesiąc i 12 za aktywację przy najniższej opcji, od którejś wyżej jest podobno za darmo, ale nie wiem czy aktywacja tez darmowa hehe. A najlepsze że pan w żywe oczy tak zwane kłamie, że oni przeciez żadnych portów nie blokuja dooobre
          A ten napis z portami mam od samego początku, czyżby było kiedyś inaczej?? Z zasady włążę na razoback 2.1 i spoks jak na razie
          • zzz34 Re: VECTRA NET - qrw... 07.11.05, 10:31
            Od czasu do czasu można ściągać ale max 3, 4 dni. Później znowu się nie da bo
            port jest zablokowany/niedostępny. Żeby połączyć się z serwerem trzeba mieć
            szczęście. Najczęściej wyskakuje napis, że mój IP jest na czarnej liście. Nie
            pamiętam żebym miał takie problemy na NEOSTRADZIE.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka