27.05.09, 12:03
www.joemonster.org/art/10248/Korespondowales_kiedys_z_kretynem
Obserwuj wątek
    • misinka81 Re: pająk 27.05.09, 12:27
      odp. na pytanie: za pierwszym razem ;)
    • niunianiu Re: pająk 27.05.09, 14:01
      mógł się jeszcze czepnąć, że przesłała mu skopiowanego pająka a nie
      oryginał ;)
      • piotr_bien Re: pająk 27.05.09, 14:03
        to by było niezłe... :)
    • pawelek.mar Re: pająk 27.05.09, 16:21
      myślę, że ktoś kto nazwał Davida Thoma kretynem, jest całkowicie
      pozbawiony poczucia humoru, a to, w moim mniemaniu, jest bardziej
      szkodliwe i niebezpieczne, niż próba rozliczenia zadłużenia
      sympatycznym przecież pająkiem :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka