piotr_bien 27.05.09, 12:03 www.joemonster.org/art/10248/Korespondowales_kiedys_z_kretynem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niunianiu Re: pająk 27.05.09, 14:01 mógł się jeszcze czepnąć, że przesłała mu skopiowanego pająka a nie oryginał ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pawelek.mar Re: pająk 27.05.09, 16:21 myślę, że ktoś kto nazwał Davida Thoma kretynem, jest całkowicie pozbawiony poczucia humoru, a to, w moim mniemaniu, jest bardziej szkodliwe i niebezpieczne, niż próba rozliczenia zadłużenia sympatycznym przecież pająkiem :-) Odpowiedz Link Zgłoś