cover_wielki
03.11.05, 19:21
Rozstrzygnięty został konkurs dla administratorów budynków mieszkalnych
na „Najładniej ukwiecony balkon w Sosnowcu”. Pierwsze miejsce i 5000 zł.
otrzymała Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasza”. Największe uznanie jury zdobył
balkon pani Stanisławy Pęczkowskiej, która dostała 500 zł. Drugie miejsce
zajęła Spółdzielnia Mieszkaniowa „Środula”, która otrzymała nagrodę w
wysokości 3000 zł. W tym wypadku największe uznanie wzbudził balkon pani
Urszuli Wolińskiej, której przyznano nagrodę w wysokości 300 zł
Spółdzielnie otrzymane pieniądze mają przeznaczyć na zagospodarowanie terenu
wokół budynków mieszkalnych. W konkursie udział mogły wziąć spółdzielnie
mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe oraz administracje zasobów
mieszkaniowych komunalnych. Ogółem wzięło w nim udział 14 administratorów
budynków mieszkalnych, którzy zgłosili 51 balkonów. Jury postanowiło nie
przyznawać trzeciego miejsca dla administratorów tylko przyznać 5 nagród w
wysokości 200 zł. i 1 w wysokości 100 zł. właścicielom najładniejszych
balkonów. 200 złotych otrzymali Mirosław Wcisło, Władysław Żywot, Barbara
Dziura, Jerzy Sierakowski i Andrzej Rybak, a 100 zł Henryk Klatka.
Na stronce UM powinny być fotki (chyba) bo u mnie sie nie wyświeltają.