Dodaj do ulubionych

300 tys. dolarów od Timkena

IP: *.xdsl.centertel.pl 30.01.09, 16:14
brawo 400 ludzi na bruk ale będą mieli sie gdzie leczyć.
Obserwuj wątek
    • Gość: paranoja Re: 300 tys. dolarów od Timkena IP: *.xdsl.centertel.pl 30.01.09, 16:17
      Tak 400 ludzi zwalniają , bezplatne przymusowe urlopy , rodziny bez środków do życia a 1 mln złotych na inwestycje!!! Cos chyba nie tak z wami.
    • Gość: Jerzy z HN Re: 300 tys. dolarów od Timkena IP: *.cable.smsnet.pl 30.01.09, 19:40
      Temu panu już dziękujemy.............za brame na taczkach wywiesc tego złodzieja
    • Gość: Asterix Re: 300 tys. dolarów od Timkena IP: *.cable.smsnet.pl 30.01.09, 19:49
      Swiatowy Lider..........mobbingu , złodziejstwa i wyzyskiwania ludzi
    • Gość: BaqSqad Re: 300 tys. dolarów od Timkena IP: *.cable.smsnet.pl 30.01.09, 20:05
      Kaziu chcesz oszczędności??? idz na 6 miesięcy bezpłatnego urlopu stać Cię
    • Gość: były Re: 300 tys. dolarów od Timkena IP: *.c197.msk.pl 02.03.09, 20:11
      ludzie charują jak woły a potem na bruk ale na szpitale sa pieniądze
      istny obóz pracy...
      • Gość: Engels Re: 300 tys. dolarów od Timkena IP: *.adsl.inetia.pl 03.03.09, 00:32
        Czy Wy naprawde tacy tępi czy tylko tak dla jaj ?
        A co ma jedno do drugiego, trzeba było w szkole uważać to może
        zrozumielibyście że są środki o różnym przeznaczeniu. To nie jest
        taki jeden wielki worek ze szmalem który można dać na to o co Wam
        chodzi. Zwalniają bo to nie zakład jakie były za komuny - nie ma
        zbytu - nie ma produkcji - nie ma zatrudnienia. Smutne ale
        prawdziwe - sprzedajcie produkcje to obronicie innych przed
        zwolnieniami. I tak jest wszędzie nie tylko u tego amerykańskiego
        Żyda. A te tysiące dolarów które dają na zbożne cele to całkiem inne
        pieniądze pochodzące z zysków całej światowej firmy Timken - robią
        to bo w ten sposób kreują światowy wizerunek Timkena - i chwala im
        że wydadzą to w naszym kraju. Mogli by za to zbudować trochę studni
        w np. w Sudanie. Im jest obojętne - to prywatny szmal.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka