Gość: elek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 10:57 Idzie Instal w górę aż miło. Tak przewidywał stary Elek, choć mu nie wierzono. Ciekawe, kiedy sprzedadzą swoje akcje ci, którzy dali je na sprzedaż z limitem 7 zł? Są tacy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj