Gość: tygrysek___ IP: *.net.autocom.pl 15.02.05, 16:09 Ciekawe jak sie to skonczy ... moosw.republika.pl/komentarze/prasowka12.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: grzeg Re: ELEKTRIM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 19:53 do tej pory myslalem ze bedzie dobrze, ale teraz to wszystko wyglada dziwnie. mialem przekonanie ze Solorz sie dogadal juz dawno z DT, ale teraz tej pewnosci nie mam. Moim zdaniem albo dojdzie do porozumienia z Vivendi albo DT rzuci duzymi pieniedzmi na stol albo bedzie kiepsko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: ELEKTRIM IP: *.ztpnet.pl 16.02.05, 09:34 Albo Solorz weźmie w łapę ( HEYAH ) a elektrim się sypnie! Odpowiedz Link Zgłoś
georgew Re: ELEKTRIM 16.02.05, 11:50 Ja myślę, że 'elek' już idzie na dno tylko jeszcze o tym nie wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasyl Re: ELEKTRIM IP: *.infoplus.com.pl 19.02.05, 14:55 chyba tak !! gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,2561435.html Odpowiedz Link Zgłoś
georgew Re: ELEKTRIM 19.02.05, 15:06 Kto to chyba 2 dni temu mówił, że "giełda to bezpieczne miejsce do inwetowania" ? - viceprezes warszawskiej giełdy. Tego "geniusza" to napewno trzeba słuchać ! Odpowiedz Link Zgłoś