IP: *.net.autocom.pl 15.02.05, 16:09
Ciekawe jak sie to skonczy ...
moosw.republika.pl/komentarze/prasowka12.html
Obserwuj wątek
    • Gość: grzeg Re: ELEKTRIM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 19:53
      do tej pory myslalem ze bedzie dobrze, ale teraz to wszystko wyglada dziwnie.
      mialem przekonanie ze Solorz sie dogadal juz dawno z DT, ale teraz tej pewnosci
      nie mam. Moim zdaniem albo dojdzie do porozumienia z Vivendi albo DT rzuci
      duzymi pieniedzmi na stol albo bedzie kiepsko
      • Gość: Piotrek Re: ELEKTRIM IP: *.ztpnet.pl 16.02.05, 09:34
        Albo Solorz weźmie w łapę ( HEYAH ) a elektrim się sypnie!
        • georgew Re: ELEKTRIM 16.02.05, 11:50
          Ja myślę, że 'elek' już idzie na dno tylko jeszcze o tym nie wie.
          • Gość: kasyl Re: ELEKTRIM IP: *.infoplus.com.pl 19.02.05, 14:55
            chyba tak !! gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,2561435.html
    • georgew Re: ELEKTRIM 19.02.05, 15:06
      Kto to chyba 2 dni temu mówił, że "giełda to bezpieczne miejsce do
      inwetowania" ? - viceprezes warszawskiej giełdy. Tego "geniusza" to napewno
      trzeba słuchać !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka