Dodaj do ulubionych

leniwy dzien

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 13:33
No ja nie moge
patrzac na indeks i notowania wylania mi sie obraz pelnej stagnacji
trading w dniu dzisiezyn przypomina obserwacje jak wysycha farba na swiezo
pomalownej scianie

Weekend nadchodzi i wszyscy inwestorzy mysla o nadchodzacym sobotnio
niedzielnym lenistwie

Czego sobie i wszystkim zycze

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka