Gość: john rappaport
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.03.05, 13:33
No ja nie moge
patrzac na indeks i notowania wylania mi sie obraz pelnej stagnacji
trading w dniu dzisiezyn przypomina obserwacje jak wysycha farba na swiezo
pomalownej scianie
Weekend nadchodzi i wszyscy inwestorzy mysla o nadchodzacym sobotnio
niedzielnym lenistwie
Czego sobie i wszystkim zycze