Gość: jabloniec
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.08.05, 09:25
mam zapytanie o akcje zakladów chemicznych police, wszyscy zapowiadali ze
kurs pojdzie w gore tym czasem, na przekur prognozom kurs idzie w dół, czy
utrzyma sie w tej tendencji spadkowej i czym jest to spowodowane. Nadmieniam
ze jestem raczkującym inwestorem i nie wiem jeszcze :) na co zwracac uwage!
Pozdrawiam Marcin