IP: 217.79.151.* 12.09.05, 14:15
Kupować po cenie 15.80 zł czy nie?
Jeśli tak to czy teraz czy po wyborach?
Obserwuj wątek
    • Gość: soros Re: Boryszew IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.09.05, 19:20
      Moim zdaniem nie kupować. Trend jest spadkowy, nie ma sygnałów końca tego
      spadku. Możliwe najwyżej odbicia ale ja się w takie pierdoły nie bawię.
      Po drugie - tam się coś dzieje. Jak dla mnie to jest to porządkowanie grupy.
      Karkosik nakupił spółek na maksa więc teraz musi coś z tym rozsądnego zrobić. I
      pewnie mu się uda bo chłopisko jest kumate. Ale z praktyki wiem, że to trochę
      trwa, w zależności od stopnia determinacji od roku do dwóch lat. Jak trwa taki
      proces to wyniki spółek są słabsze bo to wszystko kosztuje. Więc radzę się
      wstrzymać.
      Ale za jakiś czas ta spółka pewnie znowu da potężnie zarobić.
      • Gość: Mike Re: Boryszew IP: 217.79.151.* 13.09.05, 10:08
        Dzięki za odpowiedź.
        Dostałem ostatnio wiadomość że Boryszew ma się łączyć z Impexmetalem, co
        powinno chyba przełożyć się na jakiś spekulacyjny wzrost.
        Czy ktoś coś na ten temat wie?
        • Gość: LOOB Re: Boryszew IP: *.devs.futuro.pl 14.09.05, 15:16
          witam,
          na razie to nic pewnego, przeprowadzane sa analizy, ale wedlug mnie to bedzie
          polaczenie, dodatkowo pewnie dojdzie jeszcze alchemia - w pozniejszym okresie.
          na pewno to sie przelozy pozytywnie na kurs - ostatnio pare dobrych info -
          powoli trend wzrostowy cen ropy sie zatrzymal / elana / spolka w niemczech tez
          ok, zobaczymy
          pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka