makler2006
11.10.06, 17:50
Wczoraj kupiłem akcje Agory myślę, że spółka ta najgorsze ma już za sobą,
przynajmniej na razie. Wejście na rynek Dziennika też już chyba zostało
zdyskontowane. Cena akcji mocno spadła, od stycznia 60%. Z punktu AT też
wygląda to nieźle, uteworzył się 2- miesięczy trójkąt, z którego już niebawem
powinno nastąpić wybicie. Nie przekroczona zostałe jeszcze linia trendu
spadkowego, ale uważam, że w najbliższych dniach może to nastąpić. A wy co
myślicie o tej spółeczce?? Warto czy nie warto??