Gość: marcy IP: 217.153.110.* 26.03.04, 19:57 Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest! Legia to jest potega, Legia CWKS! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: majrix Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 26.03.04, 20:08 Też sie cieszę, ale może CWKS, który to skrót kojarzy sie z dziadkami z tamtej eopki zastąpić czymś innym. Te targowanie w sprawie logo jest żałośne jeśli idzie o czereśniaków z CWKS-u właśnie. Ale ogólnie, jest super. Wreszcie nadejdą lepsze czasy dla Legii!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: typosfera Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: 82.139.15.* 26.03.04, 20:24 Typosfera . prv . pl --> warto sprawdzić i wytypować!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz 16 minuta i juz 3:0 dla WIELKIEJ LEGII!!!!!!!!!!! IP: *.wp.mil.pl 26.03.04, 20:24 LEGIA MISTRZ MISTRZ MISTRRZ!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CWKS 4:0 !!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 20:24 Mistrz, mistrz Legia mistrz !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CWKS Polonia ka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 20:26 Polonia es........ buhahahahahhahahahahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert Re: Polonia IP: *.han.telia.se / *.han.telia.se 26.03.04, 20:32 placze... jestem teraz 2000 km od Warszawy. Trzymam kciuki za Polonie! Nigdy sie nie poddamy Odpowiedz Link Zgłoś
paprykarz19 Re: ITI zdecydował się kupić Legię 26.03.04, 20:33 Teraz Legia wszystkim pokaże jak się gra w piłkę.Żadne wisły i grocliny nam straszne nie są.yeah!!!!!!MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mafe Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.77.classcom.pl 26.03.04, 20:44 Jestem Wislakiem i w tym meczu trzymam za Polonia trzeba sobie jednako powiedziec 35minut i 5 bramek Brawo CWKS takie rzeczy zdarzaja sie tylko wyjatkowym druzynom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reaper Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.aster.pl / *.acn.pl 26.03.04, 20:47 35 minut i trzy bramki... może należałoby jednak dać szansę Saganowskiemu w kadrze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deys Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 27.03.04, 10:33 Tak, każdy ko strzeli bramkę zespołowi, kóry w 1 lidze nie powinien wogóle grać koniecznie musi iść do kadry... :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazyliszek Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.chello.pl 27.03.04, 16:36 Gość portalu: deys napisał(a): > Tak, każdy ko strzeli bramkę zespołowi, kóry w 1 lidze nie powinien wogóle grać > > koniecznie musi iść do kadry... :P mówisz o Żurawskim i jego popisie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P BRAWO!!!!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 20:57 brawo mafe wislaku szacunek dla ciebie LEGIA MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ a Janas o legionistach nie zapominaj: Boruc Jarzebowski Saganowski Surma Kielbowicz,nie zapominaj kto cie wylansowal MISTRZ MISTRZ LEGIOA MISTRZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mafe Re: BRAWO!!!!!! IP: *.77.classcom.pl 26.03.04, 21:02 P nie popadajcie w hurra optymizm Mistrzem bedzie WISLA a Legia bedzie nas godnie reprezentwac w Pucharze UEFA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reaper Re: BRAWO!!!!!! IP: *.aster.pl / *.acn.pl 26.03.04, 21:09 Wiesz Mafe, chyba nie ma się co spierać kto będzie mistrzem czy kto będzie grał w pucharze uefa. My będziemy twierdzić że Legia, Ty że Wisła będzie tryumfować... I Ciebie, i nas nie da się przekonać do innego zdania. Poczekajmy więc na bezpośrednie spotkanie na murawie... pozdrówki Legia mistrz :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mafe Re: BRAWO!!!!!! IP: *.77.classcom.pl 26.03.04, 21:21 Co fakt to fakt w ostatecznosci i tak zadecyduje boisko pozdrowienia dla wszystkich normalnych kibicow w tym nienormalnym kraju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Legia du(p)ą Polski !!! IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 26.03.04, 21:16 Możecie wygrywać i 15:0 a mistrzami i tak nie będziecie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L-Mistrz Sagan Mistrz!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 22:08 jeszcze pare lat temu sie jaralem tym,ze mial wypadek,ale wtedy bylem gnojem sorca za to i gratulacje,fryzura jak beckham,ale grasz lepiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deys Re: Legia du(p)ą Polski !!! IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 27.03.04, 10:35 Właśnie, kasa to nie wszystko. A taki wynik z Polonią każdy może osiągnąć... nawet G. Polkowice! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonista Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 21:37 Czarne koszule i tak są najlepsze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P brawo golaszewski IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 21:42 tylko polonista chyba moze trafic samoboja i jednoczesnie nabawic sie kontuzji :P hyhyhyhyyh polonia i polonisci to wogole jest chyba ewenement na swiecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L-Mistrz Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 21:59 jestem zajebiscie zadowolony i szczesliwy,ale te 2e bramki to bylo smieszne juz kiedys mistrzostwo poszlo sie jebac przez takie bramki z widzewem,rozumiem ze jest rozluznienie,ale przy 7:0 trzeba wszystkie zmiany robic w kazdej formacji,zeby wchodzili skoncentrowani gracze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:41 > Czarne koszule i tak są najlepsze! Czekamy na mecz Swit - Polonia, szykuja sie emocje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makara ...elić iti i ległe TIRÓWKE to dwie k.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 21:41 mam nadzieje że to pierdolone iti zdechnie z głodu razem z tą szmatą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: ...elić iti i ległe TIRÓWKE to dwie k.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 21:44 i to sie nazywa kibic tylko o pierdoleniu gada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L-Mistrz Re: ...elić iti i ległe TIRÓWKE to dwie k.... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 21:44 mozesz sobie pisac lamuchu,smieciu,a i tak mam cie gdzies,jestes nikim poprostu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P buhahahahahahahahahahahahaha IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 21:46 no ladnie dawajcie wiecej samobojow,moze dyszke przekroczymy....cos pieknego.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L 7:2 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 21:52 to bylo specjalnie zeby nie bylo zbiorowych samobojstw kibicow polonii..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LaPaz Re: 7:2 IP: *.dip.t-dialin.net 26.03.04, 22:02 kibice polonii nie musza popelniac samobojstw, bo wiekszosc lada dzien zejdzie z tego padolu smiercia naturalna...zreszta, ja nigdy kibica polonii nie widzialem. to chyba tylko taka bajka do opowiadania dzieciom na dobranoc: jak bedziesz niegrzeczny, to ci pokaze ten...placyk do gry na konwiktorskiej...uahahahahahha!!!! przeciez ten klub nawet stadionu porzadnego nie ma!!! won do II ligi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legiamistrz Re: 7:2 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 22:05 ogolnie sie zgadzam,co do kibicow,ale wolalbym,zeby polonia zostala w 1j lidze,w koncu dzieki temu dzis dobre humorki juz teraz i dobre melanze przed nami....pozdrowki i milej najebki zycze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mafe Re: ...elić iti i ległe TIRÓWKE to dwie k.... IP: *.77.classcom.pl 26.03.04, 21:46 jestes bucem ktory nic nie rozumie ITI kupujac Legie tylko pomoze w rozwoju Polskiej pilce w koncu Groclin i WISLA beda mialy pomoc w zdoywaniu punktow do rankingu UEFA i nie trzeba se bedzie wstydzić ze w europie reprezentuja nas tak zankomite zespoly jak np DOSPEL vel GKS Katowice Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blq o, tak.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.04, 00:16 o tak, GKSa w p. UEFA to bylo przezycie! potem w meczu z Groclinem pokazali ile sa warci. zenada. mam nadzieje ze Wielka Trojka nie przegra teraz zadnego meczu, co najwyzej ze soba :) Az dziwne ze na Legie byl wspolczynnik az 1,68 ze wygraja wiecej niz jedna bramka? przeciez to bylo oczywiste.... Mafe, trzymajcie kciuki za Wisle, na nich tez postawilem!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Padam 7:1 na wejscie IP: *.toya.net.pl 26.03.04, 21:51 Niezłe wejscie ma ITI...ale żeby tak od razu kupować mecze?:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legiamistrz 26-y dzien marcowy,by kochac LEGIE mam powod nowy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 22:16 ITI+Dzisiejsze derby,moze znowu w LM beda 4cfinaly,a moze i lepiej tylko Socha mlodziez wprowadzaj....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: braad Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:21 Nie lubię i nigdy nie lubiłem Legii. Ale w tak dużym mieście jak Warszawa powinienien być klub, który nie ma problemów z wypłacaniem premii zawodnikom. Zawodnicy, widząc, że możliwe jest rozwiązanie problemów finansowych i spłacenie zaległości zaczęli grać z determinacją. Nawet nieźle. Tylko Legia tak dobrze gra tylko wtedy, kiedy nie ma pieniędzy. Ja już zostanie bogatym klubem, to zacznei grać przeciętnie i marnowac zawodników. Co Warszawa, to Warszawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:27 > Ja już zostanie bogatym klubem, > > to zacznei grać przeciętnie i marnowac zawodników. Co Warszawa, to Warszawa. Pogadamy za pół roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: braad Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:34 coż... pogadamy. Jak będzie inaczej przeproszę ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poloniak hahaha dobre! wielka legia! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:21 wygrajcie z jakims sredniakiem a potem sie puszcie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kefir Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.04, 22:33 LUDZIE ALE KICHA !!!!! CZY ITI OSZALAŁO KUPUJĄC NAJGORSZY KLUB EKSTRAKLASY???? SZKODA KASY I KLIENTÓW!!!! OBACZYCIE NIE MINIE ROK I ITI SIE WYCOFA Z POWODU BRAKU PIENIEDZY!!!!! TEGO IM ŻYCZE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legiamistrzmelanz kefir **** z toba sram na ciebie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 22:41 pewnie albo masz 8lat,albo jestes niedorozwojem,albo jakis zakompleksiony kibic polonii....wlasnie wrocilem z meczu z maniurka i to jest chyba najlepszy moj dzien w tym roku.....chuj z toba ja ide melanzowac narca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legionista 7-2 7-2 7-2 7-2 7-2 7-2 7-2 7-2 7-2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:57 Duma Sto(L)icy !!!! Legia Warszawa!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic2 warszafka2 IP: 5.2.* / *.chello.pl 27.03.04, 00:41 nienawidze warszawy. Legi nie znosze. Mam dość patrzenia jak warszafka wyciska z kraju co sięda by byc trendy(metro, STADION NARODOWY!!!) weźcie sobie te słowa do serca, stołeczne buraki. 2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deys Re: warszafka2 IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 27.03.04, 10:45 Nic dodać nic ująć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2fast4u Re: warszafka2 IP: *.heban.com.pl 27.03.04, 11:12 a ja mam dośc zakompleksionych buraków z pipidówka, którzy oskarżają W-we za całe zło. Metro jak do tej pory Stolica buduje za swoje. A stadion Narodowy od dawna już Kraków i Poznań ma budować, tylko jakos zebrac się nie mogą... :-D Jakbyście palanty nie zabierali z W-wy całej kasy z podatków, to już dawno byśmy mieli ze dwie linie metra, stadion, obwodnicę i jeszcze parę innych potrzebnych rzeczy. ale trzeba, kurwa, jakiś nierobów utrzymywać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: warszafka2 IP: 5.2.* / *.chello.pl 27.03.04, 12:47 kolejny palant któremu duma cyferki w oczach poprawai na korzysc Warszafki. METRO JEST BUDOWANE ZA KASE PANSTWA, SEJM JA PRZYZNAŁ POJEBCU, ZABRAŁ KOLEJARZOM, PAMIĘTASZ? Zapewne nie. Tak samo jest ze stadionem, buraczany ciulu, tyko ze Kraków i Poznać mają go budować z własnej kasy, a Warszafka z kasy całego państwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: warszafka2 IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.03.04, 16:26 a w kasie państwa skąd się te pieniądze wzięły? Które miasto w Polsce płaci największe podatki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2fast4u Re: warszafka2 IP: *.heban.com.pl 28.03.04, 13:00 a pamiętasz, jak Piskorski walczył o dotację, głupi qtafonie? i wywalczył całe 30 mln pln... zajebista kasa od państwa. Od 20 lat nie możemy jednej lini skończyć, tak państwo pomaga. A stadion będzie budowany za kasę MIASTA, palancie. Państwo nie dołoży grosza. Pewnie nie zauważyłeś że to Kaczyński (prezydent Warszawy) się tym zajmuje. ZApomnaiłes też posrańcu że to miasto daje z podatków wilczą cześć budżetu kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: warszafka2 IP: *.aster.pl / *.acn.pl 29.03.04, 23:42 dokładnie 24 miliardy do kasy państwa oddaje W-wa, a z powrotem otrzymuje 6-7 miliardów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.03.04, 00:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.03.04, 00:53 derby nasze panie i panowie ! jabadabaduuuuu ! ale baty ! 25 lat chodze na legie i nie pamietam takiego pogromu do przerwy !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa Kiedy ITI zdecyduje się spuścić Legię? IP: *.ha.tuniv.szczecin.pl 27.03.04, 20:25 Właśnie. Łatwo przyszło łatwo pójdzie... Odpowiedz Link Zgłoś