Dodaj do ulubionych

ITI zdecydował się kupić Legię

IP: 217.153.110.* 26.03.04, 19:57
Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest! Legia to jest potega, Legia
CWKS!
Obserwuj wątek
    • Gość: majrix Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 26.03.04, 20:08
      Też sie cieszę, ale może CWKS, który to skrót kojarzy sie z dziadkami z tamtej
      eopki zastąpić czymś innym. Te targowanie w sprawie logo jest żałośne jeśli
      idzie o czereśniaków z CWKS-u właśnie.
      Ale ogólnie, jest super. Wreszcie nadejdą lepsze czasy dla Legii!!!!!
    • Gość: typosfera Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: 82.139.15.* 26.03.04, 20:24
      Typosfera .
      prv .
      pl --> warto sprawdzić i wytypować!!
    • Gość: marcy Juz 3:0 :D IP: 217.153.110.* 26.03.04, 20:24
      Sagan jeszcze raz!!!
    • Gość: Lukasz 16 minuta i juz 3:0 dla WIELKIEJ LEGII!!!!!!!!!!! IP: *.wp.mil.pl 26.03.04, 20:24
      LEGIA MISTRZ MISTRZ MISTRRZ!!!!!!!!!!!1
    • Gość: CWKS 4:0 !!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 20:24
      Mistrz, mistrz Legia mistrz !!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: CWKS Polonia ka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 20:26
      Polonia es........

      buhahahahahhahahahahhaha
      • Gość: robert Re: Polonia IP: *.han.telia.se / *.han.telia.se 26.03.04, 20:32
        placze... jestem teraz 2000 km od Warszawy.
        Trzymam kciuki za Polonie!
        Nigdy sie nie poddamy
    • paprykarz19 Re: ITI zdecydował się kupić Legię 26.03.04, 20:33
      Teraz Legia wszystkim pokaże jak się gra w piłkę.Żadne wisły i grocliny nam
      straszne nie są.yeah!!!!!!MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!
      • Gość: mafe Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.77.classcom.pl 26.03.04, 20:44
        Jestem Wislakiem i w tym meczu trzymam za Polonia trzeba sobie jednako
        powiedziec 35minut i 5 bramek Brawo CWKS takie rzeczy zdarzaja sie tylko
        wyjatkowym druzynom
        • Gość: reaper Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.aster.pl / *.acn.pl 26.03.04, 20:47
          35 minut i trzy bramki... może należałoby jednak dać szansę Saganowskiemu w
          kadrze?
          • Gość: deys Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 27.03.04, 10:33
            Tak, każdy ko strzeli bramkę zespołowi, kóry w 1 lidze nie powinien wogóle grać
            koniecznie musi iść do kadry... :P
            • Gość: bazyliszek Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.chello.pl 27.03.04, 16:36
              Gość portalu: deys napisał(a):

              > Tak, każdy ko strzeli bramkę zespołowi, kóry w 1 lidze nie powinien wogóle
              grać
              >
              > koniecznie musi iść do kadry... :P


              mówisz o Żurawskim i jego popisie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki?
        • Gość: P BRAWO!!!!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 20:57
          brawo mafe wislaku szacunek dla ciebie LEGIA MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ a Janas
          o legionistach nie zapominaj: Boruc Jarzebowski Saganowski Surma Kielbowicz,nie
          zapominaj kto cie wylansowal MISTRZ MISTRZ LEGIOA MISTRZ
          • Gość: mafe Re: BRAWO!!!!!! IP: *.77.classcom.pl 26.03.04, 21:02
            P nie popadajcie w hurra optymizm Mistrzem bedzie WISLA a Legia bedzie nas
            godnie reprezentwac w Pucharze UEFA
            • Gość: reaper Re: BRAWO!!!!!! IP: *.aster.pl / *.acn.pl 26.03.04, 21:09
              Wiesz Mafe, chyba nie ma się co spierać kto będzie mistrzem czy kto będzie grał
              w pucharze uefa. My będziemy twierdzić że Legia, Ty że Wisła będzie
              tryumfować... I Ciebie, i nas nie da się przekonać do innego zdania. Poczekajmy
              więc na bezpośrednie spotkanie na murawie...
              pozdrówki
              Legia mistrz :)
              • Gość: mafe Re: BRAWO!!!!!! IP: *.77.classcom.pl 26.03.04, 21:21
                Co fakt to fakt w ostatecznosci i tak zadecyduje boisko pozdrowienia dla
                wszystkich normalnych kibicow w tym nienormalnym kraju
    • Gość: as Legia du(p)ą Polski !!! IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 26.03.04, 21:16
      Możecie wygrywać i 15:0 a mistrzami i tak nie będziecie...
      • Gość: L-Mistrz Sagan Mistrz!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 22:08
        jeszcze pare lat temu sie jaralem tym,ze mial wypadek,ale wtedy bylem gnojem
        sorca za to i gratulacje,fryzura jak beckham,ale grasz lepiej
      • Gość: deys Re: Legia du(p)ą Polski !!! IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 27.03.04, 10:35
        Właśnie, kasa to nie wszystko. A taki wynik z Polonią każdy może osiągnąć...
        nawet G. Polkowice!
    • Gość: polonista Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 21:37
      Czarne koszule i tak są najlepsze!
      • Gość: P brawo golaszewski IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 21:42
        tylko polonista chyba moze trafic samoboja i jednoczesnie nabawic sie
        kontuzji :P hyhyhyhyyh polonia i polonisci to wogole jest chyba ewenement na
        swiecie
      • Gość: L-Mistrz Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 21:59
        jestem zajebiscie zadowolony i szczesliwy,ale te 2e bramki to bylo smieszne juz
        kiedys mistrzostwo poszlo sie jebac przez takie bramki z widzewem,rozumiem ze
        jest rozluznienie,ale przy 7:0 trzeba wszystkie zmiany robic w kazdej
        formacji,zeby wchodzili skoncentrowani gracze
      • Gość: emeryt Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:41
        > Czarne koszule i tak są najlepsze!

        Czekamy na mecz Swit - Polonia, szykuja sie emocje.
    • Gość: makara ...elić iti i ległe TIRÓWKE to dwie k.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 21:41
      mam nadzieje że to pierdolone iti zdechnie z głodu razem z tą szmatą
      • Gość: Tom Re: ...elić iti i ległe TIRÓWKE to dwie k.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 21:44
        i to sie nazywa kibic tylko o pierdoleniu gada
      • Gość: L-Mistrz Re: ...elić iti i ległe TIRÓWKE to dwie k.... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 21:44
        mozesz sobie pisac lamuchu,smieciu,a i tak mam cie gdzies,jestes nikim poprostu
        • Gość: P buhahahahahahahahahahahahaha IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 21:46
          no ladnie dawajcie wiecej samobojow,moze dyszke przekroczymy....cos pieknego....
          • Gość: L 7:2 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 21:52
            to bylo specjalnie zeby nie bylo zbiorowych samobojstw kibicow polonii.....
            • Gość: LaPaz Re: 7:2 IP: *.dip.t-dialin.net 26.03.04, 22:02
              kibice polonii nie musza popelniac samobojstw, bo wiekszosc lada dzien zejdzie
              z tego padolu smiercia naturalna...zreszta, ja nigdy kibica polonii nie
              widzialem. to chyba tylko taka bajka do opowiadania dzieciom na dobranoc: jak
              bedziesz niegrzeczny, to ci pokaze ten...placyk do gry na
              konwiktorskiej...uahahahahahha!!!! przeciez ten klub nawet stadionu porzadnego
              nie ma!!! won do II ligi!
              • Gość: legiamistrz Re: 7:2 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 22:05
                ogolnie sie zgadzam,co do kibicow,ale wolalbym,zeby polonia zostala w 1j
                lidze,w koncu dzieki temu dzis dobre humorki juz teraz i dobre melanze przed
                nami....pozdrowki i milej najebki zycze
      • Gość: mafe Re: ...elić iti i ległe TIRÓWKE to dwie k.... IP: *.77.classcom.pl 26.03.04, 21:46
        jestes bucem ktory nic nie rozumie ITI kupujac Legie tylko pomoze w rozwoju
        Polskiej pilce w koncu Groclin i WISLA beda mialy pomoc w zdoywaniu punktow do
        rankingu UEFA i nie trzeba se bedzie wstydzić ze w europie reprezentuja nas tak
        zankomite zespoly jak np DOSPEL vel GKS Katowice
        • Gość: blq o, tak.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.04, 00:16
          o tak, GKSa w p. UEFA to bylo przezycie! potem w meczu z Groclinem pokazali ile
          sa warci. zenada. mam nadzieje ze Wielka Trojka nie przegra teraz zadnego meczu,
          co najwyzej ze soba :) Az dziwne ze na Legie byl wspolczynnik az 1,68 ze wygraja
          wiecej niz jedna bramka? przeciez to bylo oczywiste.... Mafe, trzymajcie kciuki
          za Wisle, na nich tez postawilem!!!!
    • Gość: Padam 7:1 na wejscie IP: *.toya.net.pl 26.03.04, 21:51
      Niezłe wejscie ma ITI...ale żeby tak od razu kupować mecze?:))))))
      • Gość: Drukarz Re: 7:2 na wejscie IP: *.dip.t-dialin.net 26.03.04, 21:59
      • Gość: legiamistrz 26-y dzien marcowy,by kochac LEGIE mam powod nowy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 22:16
        ITI+Dzisiejsze derby,moze znowu w LM beda 4cfinaly,a moze i lepiej tylko Socha
        mlodziez wprowadzaj.......
    • Gość: braad Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:21
      Nie lubię i nigdy nie lubiłem Legii. Ale w tak dużym mieście jak Warszawa
      powinienien być klub, który nie ma problemów z wypłacaniem premii zawodnikom.
      Zawodnicy, widząc, że możliwe jest rozwiązanie problemów finansowych i
      spłacenie zaległości zaczęli grać z determinacją. Nawet nieźle. Tylko Legia tak
      dobrze gra tylko wtedy, kiedy nie ma pieniędzy. Ja już zostanie bogatym klubem,
      to zacznei grać przeciętnie i marnowac zawodników. Co Warszawa, to Warszawa.
      • Gość: emeryt Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:27
        > Ja już zostanie bogatym klubem,
        >
        > to zacznei grać przeciętnie i marnowac zawodników. Co Warszawa, to Warszawa.

        Pogadamy za pół roku.
        • Gość: braad Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:34
          coż... pogadamy. Jak będzie inaczej przeproszę ...
    • Gość: Poloniak hahaha dobre! wielka legia! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:21
      wygrajcie z jakims sredniakiem a potem sie puszcie....
    • Gość: Kefir Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.04, 22:33
      LUDZIE ALE KICHA !!!!! CZY ITI OSZALAŁO KUPUJĄC NAJGORSZY KLUB EKSTRAKLASY????
      SZKODA KASY I KLIENTÓW!!!! OBACZYCIE NIE MINIE ROK I ITI SIE WYCOFA Z POWODU
      BRAKU PIENIEDZY!!!!! TEGO IM ŻYCZE
      • Gość: legiamistrzmelanz kefir **** z toba sram na ciebie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.03.04, 22:41
        pewnie albo masz 8lat,albo jestes niedorozwojem,albo jakis zakompleksiony kibic
        polonii....wlasnie wrocilem z meczu z maniurka i to jest chyba najlepszy moj
        dzien w tym roku.....chuj z toba ja ide melanzowac narca
    • Gość: Legionista 7-2 7-2 7-2 7-2 7-2 7-2 7-2 7-2 7-2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.04, 22:57
      Duma Sto(L)icy !!!! Legia Warszawa!!!!!!!
    • Gość: kibic2 warszafka2 IP: 5.2.* / *.chello.pl 27.03.04, 00:41
      nienawidze warszawy. Legi nie znosze. Mam dość patrzenia jak warszafka wyciska
      z kraju co sięda by byc trendy(metro, STADION NARODOWY!!!)
      weźcie sobie te słowa do serca, stołeczne buraki. 2
      • Gość: deys Re: warszafka2 IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 27.03.04, 10:45
        Nic dodać nic ująć.
      • Gość: 2fast4u Re: warszafka2 IP: *.heban.com.pl 27.03.04, 11:12
        a ja mam dośc zakompleksionych buraków z pipidówka, którzy oskarżają W-we za
        całe zło. Metro jak do tej pory Stolica buduje za swoje. A stadion Narodowy od
        dawna już Kraków i Poznań ma budować, tylko jakos zebrac się nie mogą... :-D
        Jakbyście palanty nie zabierali z W-wy całej kasy z podatków, to już dawno
        byśmy mieli ze dwie linie metra, stadion, obwodnicę i jeszcze parę innych
        potrzebnych rzeczy. ale trzeba, kurwa, jakiś nierobów utrzymywać.
        • Gość: kibic Re: warszafka2 IP: 5.2.* / *.chello.pl 27.03.04, 12:47
          kolejny palant któremu duma cyferki w oczach poprawai na korzysc Warszafki.
          METRO JEST BUDOWANE ZA KASE PANSTWA, SEJM JA PRZYZNAŁ POJEBCU, ZABRAŁ
          KOLEJARZOM, PAMIĘTASZ? Zapewne nie.
          Tak samo jest ze stadionem, buraczany ciulu, tyko ze Kraków i Poznać mają go
          budować z własnej kasy, a Warszafka z kasy całego państwa.
          • Gość: aaa Re: warszafka2 IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.03.04, 16:26
            a w kasie państwa skąd się te pieniądze wzięły? Które miasto w Polsce płaci
            największe podatki?
          • Gość: 2fast4u Re: warszafka2 IP: *.heban.com.pl 28.03.04, 13:00
            a pamiętasz, jak Piskorski walczył o dotację, głupi qtafonie? i wywalczył całe
            30 mln pln... zajebista kasa od państwa. Od 20 lat nie możemy jednej lini
            skończyć, tak państwo pomaga.
            A stadion będzie budowany za kasę MIASTA, palancie. Państwo nie dołoży grosza.
            Pewnie nie zauważyłeś że to Kaczyński (prezydent Warszawy) się tym zajmuje.
            ZApomnaiłes też posrańcu że to miasto daje z podatków wilczą cześć budżetu
            kraju.
            • Gość: mm Re: warszafka2 IP: *.aster.pl / *.acn.pl 29.03.04, 23:42
              dokładnie 24 miliardy do kasy państwa oddaje W-wa, a z powrotem otrzymuje 6-7
              miliardów
    • Gość: jakub Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.03.04, 00:48
    • Gość: jakub Re: ITI zdecydował się kupić Legię IP: *.aster.pl / *.acn.pl 27.03.04, 00:53
      derby nasze panie i panowie ! jabadabaduuuuu ! ale baty ! 25 lat chodze na legie
      i nie pamietam takiego pogromu do przerwy !!!!!!!!!!!
    • Gość: papa Kiedy ITI zdecyduje się spuścić Legię? IP: *.ha.tuniv.szczecin.pl 27.03.04, 20:25
      Właśnie. Łatwo przyszło łatwo pójdzie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka