Dodaj do ulubionych

Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski

    • Gość: GÓWNO SRAM,ZYGAM,PIERDZE,JSCAM,MAM ZADKIE GÓWNA IP: *.gostyn.sdi.tpnet.pl 02.06.04, 07:05
      JSCAM
    • Gość: czesław Trzeba ich rozstrzeliwać, albo wieszać... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 07:18
      ewentualnie truć Cyklonem B. Za jakiś czas nie będzie problemu z kibolami.
    • kazan100 Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski 02.06.04, 07:30
      Pragnę zauważyć dużą stronniczośc tak komentatorów piłkarskich w TVP (ponoć
      niezależnej) i sędziego. Pierwsi zachowywali się tak jakby Lech był drużyną z
      obcego kraju, nie widzieli nieporadności wspomnianego sędziego i conajmniej
      dziwnej gry Legionistów. Ci zachowywali się jak obrażone panienki. Każde
      przegrane starcie z zawodnikiem Lecha kończyło się upadkiem, jeśli zaś mogłi to
      bezpardonowo faulowali i jeszcze się obrażali, jak byli upominani. Brutalność
      Choto, Saganowskiego była nie do zniesienia. Sędzia odgwizdał karnego za rękę,
      której nie powinien uznać.
      Dziękuję PSEUDOkibicom Legii za przyjęcie KIBICÓW Lecha
    • Gość: RUM Słoma w butach ..kibiców Legii IP: *.eimg.pl / 195.205.16.* 02.06.04, 07:34
      ...dobry mecz..walki...
      ...dobry dwumecz....
      szkoda Legii..ale ..brawo Lech..
    • Gość: SM PRZEREKLAMOWANA LEGIA IP: *.stat.gov.pl 02.06.04, 07:45
      Legia jest klubem zdecydowanie przereklamowanym i przegrala z druzyna duzo
      mniej doswiadczona, ale waleczna i dobrze przygotowana fizycznie. Nie rozumiem
      po co sie sprowadza takich zawodnikow jak Garcia, skoro z KSZO Ostrowiec
      pilkarze potrafia rownie dobrze chrzanic sytuacje jak on.
      • Gość: apli Re: PRZEREKLAMOWANA LEGIA IP: *.au.poznan.pl 02.06.04, 14:26
        taki zadufany klub musi miec jakiegoś pilkarza z ameryki płd, niewazne że jest
        to zwykły kopacz ale z ameryki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Chamstwo nie tylko Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.04, 07:46
      Chamstwo na trybunach jest prowokowane przez chamstwo Legionistów. Skąd im się
      to bierze, przecież prawie żaden z nich nie jest Warszawiakiem.
    • Gość: kolokolo Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.04, 07:50
      To co się stało po meczu świadczy o jednym-prostaki z Legii i Lecha!!!!!!
      • Gość: Wisła Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.net.autocom.pl 02.06.04, 08:04
        Gratulacje dla Lecha! Jestem zachwycony, że Legiia znowu poległa bo po raz
        kolejny:
        - w ważnym momencie jej piłkarze okazali się zwykłymi cieniasami,
        - kibice Legii uważający się za najlepsza ekipę w Polsce (oczywiście przez
        siebie i tego histerycznie wrzeszczącego czuba, co tam na stadionie robi za
        spikera) okazali się zwykłym bydłem.
        A także, dlatego że paru tzw. dziennikarzy sportowych początkowo lansowało
        Legię jako nieuniknionego Mistrza Polski w sezonie 2003/04, a gdy się to nie
        udało próbowało przekonać wszystkich w koło, że zdobycie Pucharu Polski to jest
        dopiero GALAKTYCZNY SUKCES. No to ten sukces ma Lech i teraz się tłumaczcie
        buraki...
    • Gość: Polo Żenada IP: *.polpharma.com.pl / *.polpharma.com.pl 02.06.04, 07:59
      To co zobaczyliśmy w telewizji po meczu, to był obrazek jakby z innej epoki.
      Taki piłkarski 1 maja. Starzy, smutni "działacze" na trybunie "honorowej"
      wręczali bez entuzjazmu medale zwycięzcom. Grubasek, który podawał medale
      sekretarzowi i prezesowi ostatni raz uśmiechał się chyba w podstawówce, a
      przecież wczoraj uczestniczył w futbolowym święcie. Kiedy wszyscy mieli medale,
      w tłoku, jak w kolejce po kiełbasę w latach 80-tych, piłkarze Lecha fetowali
      swój tryumf. Razem z nimi - sprzętowi Legii, pracownicy pralni, "ochroniarze",
      piekarze i grabaże. Ogólnie bardzo ładnie wyeksponowano zwycięzców.
      Osobna sprawa to spikier - takiego zaścianka to nie ma już chyba nigdzie na
      świecie. Darł się, podjudzał - np. "Łukasz Madej pospiesz się ze schodzeniem z
      boiska", a potem uspokajał - tragedia.
      Podobnie zachowywali się komentatorzy - "bezstronni" - kiedy Włodarczyk
      strzelił karnego, jednemu z nich wydawało się, że jest w Argentynie, no a po
      meczu jakże znane - "to nie kibice reagują agresją", "kibice Legii są przecież
      najlepsi w Polsce" itd.
      Choć kibicowałem drużynie z Warszawy, teraz cieszę się, że wygrał Lech. Wstyd i
      żenada.
    • ataman.bw Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski 02.06.04, 08:10
      Czytajac ten komentarz stracilem caly dotychczasowy szacunek do "Gazety Wyborczej"
      Jak mozna wypisywac takie bzdury, gdy cala Polska miala mozliwosc zobaczyc w TV
      (z komentarzem ludzi pokroju tych, co po meczu zrobili zadyme)
      "a potem Golińskiego (zwichnięty bark, upadł przypadkowo) Piskuła. Obaj padli po
      starciach z Choto." - przypadkowo??? Przeciez ewidentnie byl koszony przez
      Murzyna, a sedzia drukarz nawet faulu nie odgwizdal..
      "a w sytuacji sam na sam z Borucem, naciskany przez Szalę, ale niedotykany Piotr
      Reiss przewrócił się na piłce i nie oddał strzału. " - niedotykany???? w
      momencie skladania sie do strzalu zostal odepchniety biodrem, a takze pchniety
      reka w ramie!! to bylo dokladnie widac, szczegolnie na powtorkach!!
      dziennikarze GW: slepi jestescie?
      "Piłka przypadkowo trafiła w ręce stopera "Kolejorza" i sędzia ku zaskoczeniu
      wszystkich podyktował karnego." - tylko dlaczego nie napiszecie, ze fakt ten
      mial miejsce tuz przed linia pola karnego? to tez bylo widac na powtorkach.. bo
      w momencie podyktowania karnego, mozna bylo pomyslec, ze sedzia drukuje karnego
      za to, ze legionista zachaczyl sie o nogi odchodzacego juz po wybiciu pilki
      Wojcika, a to juz bylo minimalnie w polu karnym, ale sytuacja z nabita reka byla
      wczesniej, zanim wbiegli w pole karne!!
      Red. Michnikowi radze, aby w interesie GW wywalil na zbity pysk takich
      dziennikarzy, ktorzy psuja przez lata wyrabiana opinie gazecie. a im samym, aby
      obejrzeli powtorke sytuacji o ktorych klamliwie napisali..i odszczekali to
      publicznie..
    • Gość: polonista Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.compower.pl 02.06.04, 08:12
      legia znowu pokazała co jest warta, mam nadzieję ze trener wyleci a iti
      renegocjuje umowę.
      łajzy z legi muszą kraść medale, sami nie są w stanie ich zdobyć, gratulacje.
    • Gość: JARAS BYDŁO Z LEGII IP: *.udn.pl 02.06.04, 08:14
      Może teraz Panowie z mediów przestaną opowiadać o fantastycznej warszawskiej
      publiczności. Oni są fantastyczni jak wygrywają 3 0 , inaczej to zwykłe bydło z
      przedmieść Warszawy. Powinni uczyć się od kibiców Lecha.Może teraz władze
      arszawy zamkną stadion Legii?
      • Gość: AntyKibol ZAMKNĄĆ LEGIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:52
        Zamknąć Legie i inne kluby bandyckich kiboli.
        Miał rację prezydent Poznania, że nie chciał wpuścić
        bydła do miasta.

        A TVP??. Obłuda i hipokryzja TVP nie ma granic.
        Najchętniej nic by nie powiedzieli i pokazali.
        Bo legia jest święta??
    • Gość: kibic 12 gniewnych Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:23
      A 12 zawodnikiem lecha w tym spotkaniu był.....SĘDZIA!!!Panowie z PZPN kupcie
      mu okulary bo coś mu wzrok szwankuje albo kieszeń miał za ciężką!
      • Gość: loco ...i kto tu potrzebuje okulisty, he, he, he??? IP: 195.94.211.* 02.06.04, 08:26
        • Gość: kibic Re: ...i kto tu potrzebuje okulisty, he, he, he?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:29
          co masz na myśli???
      • Gość: QWAS Re: 12 gniewnych Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 09:06
        LECHA??????
        A karniak za przypadkową rękę?????.
        A wyczyny "czarnego kosiarza" grającego do końca????
    • j_karolak Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski 02.06.04, 08:28
      Spójrzcie jak niewiele napisali o rozróbach - redaktorzyny tak się spinają, by
      nie popsuć wizerunku legii, że aż się mdło robi.
      • Gość: QWAS TELEWIZJA KŁAMIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 09:40
        GW to jeszcze w miarę coś napisała.
        A TVP, i TVN ????
        W TVP od razu zaczęli pokazywać migawki z meczu,
        a w TVN w serwisie sportowym gość nawet nie zająknął się o tym,
        jedynie w ogólnych wiadomościach maleńki fragmencik.
        I to są rzetelne uczciwe media ????? Śmiechu warte.
        Ciekawe jak pokazywaliby zadamy w Krakowowie, Poznaniu, Łodzi i innych mistach.
        Bagno na stadionach, bagno w mediach
    • Gość: Andre Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 02.06.04, 08:28
      To już drugi rok z rzędu w pucharach europejskich nie będą grać najlepsze
      polskie drużyny. W zeszłym roku te nienadające się to Wisła Płock i Dospel, w
      tym to Lech. Lech przynajmniej zasłużył postawą kibiców.
    • Gość: loco BANDYCI WYP... ZE STADIONóW!!! IP: 195.94.211.* 02.06.04, 08:28
      WRACAJCIE POD BUDKI Z PIWEM, PEDAŁY!!!
    • Gość: Yash Lech podwójnym zwycięzcą!! IP: *.qumak.pl 02.06.04, 08:32
      Po pierwsze gratulacje zdobycia Pucharu - europejskie puchary należą się tej
      drużynie bez najmniejszego ale.
      Po drugie postawa warszawskich kiboli jak godna pożałowania. Po tym jak
      ugościli ich lechici gorzej zachować się nie mogli.
      Wstyd, wstyd, wstyd.

      Lech to drużyna z charakterem i wielkimi kibicami.

    • Gość: poznaniak LEGIA NIE MA KIBICOW MA DEBILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.idea.pl 02.06.04, 08:45
      ze tez w takie bagno z pieniedzmi wszedl walter...
    • Gość: Tomek bydło z wawy nie umiało się pogodzić z przegraną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:50
    • Gość: Lech biją piłkarzy!w w-wie biją piłkarzy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:53
      biją piłkarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      w warszawie biją piłkarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Kibic Lecha Do kibiców Legii Warszawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:54
      Jeżeli chcecie uratować resztki reputacji w Polsce, to stańcie na rzęsach i zdobądźcie kasetę z nagranymi na niej bydlakami, co napadli na piłkarzy. Kaseta ma się zjawić w Poznaniu, nieważne jak. A my sprawimy, że te padliny nie wejdą już na żaden mecz. Jeżeli się naprawdę odcinacie od nich, to myślę, że to nie będzie trudne.
    • Gość: Roki skandal IP: *.han.telia.se / *.han.telia.se 02.06.04, 08:55
      Moim zdaniem Legia powinna byc srogo ukarana. Bandyci na tym stadionie sa juz
      wrecz 'przyslowiowi.
      Nie mozna tego akceptowac.
    • Gość: Jantych Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.ciech.waw.pl 02.06.04, 09:07
      Dlaczego nikt nie piszę, że piłkarze Lecha po otrzymaniu pucharu, zamiast
      cieszyć się z tego, lecząc swoje kompleksy zaśpiewali: "Legia to stara k..,
      Legia j.. jest". Od tego sie wszystko zaczęło...
    • Gość: Jack relacja z meczu IP: *.de 02.06.04, 09:10
      Polski Real (czytaj: Legia) podobnie jak jego hiszpański odpowiednik przegrał i
      mistrzostwo i puchar kraju. Pewnie dlatego że słabszy dzień miał polski Ronaldo
      (czytaj: Saganowski). Szkoda, bo mecz odbywał się na fantastycznym polskim
      Santiago Bernabeu. Niestety 100 tys. najlepszych w kraju kibiców (czytaj: 15
      tys. chuliganów) było zawiedzionych występępem swoich ulubieńców.
      • Gość: WIDZEW LODZ FAJNY MECZ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 09:44
        Obiektywnie trzeba przyznac, walka byla do upadlego, Legii zabraklo po prostu
        pary i szczescia (Garcia), mimo, iz sedzia robil co mogl, zeby Legia wygrala
        (karny dyskusyjny, faule Choto - bez komentarza)... Natomiast to, co po meczu,
        hehehe, no to juz jest wiocha, ale zdziwiony nie jestem. Wsrod kibicow sa
        buraki i debile, ale pilkarze Lecha tez sie pokazali z 'dobrej' strony... jak
        ta piosenka szla, panie Swierczewski? W sumie, chociaz jako Widzewiak Legii nie
        trawie od dziecka, to gdyby jakikolwiek pilkarz obrazal moj klub na moim
        stadionie, to cieszylbym sie gdyby dostal za to po mordzie... On ma byc
        madrzejszy od goracych lebkow na trybunach, jesli tego nie rozumie, to jest
        takim samym debilem jak oni... Zenada obustronna, ale jeszcze raz gratulacje za
        walke na boisku dla obu druzyn i... ech... powodzenia w pucharach...
    • Gość: madziar LISTKIEWICZU!!! IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 09:30
      Dobrze że nie doszło do dogrywki bo wtedy wydruk byłby murowany. Ale udało się,
      puchar UEFA w Poznaniu. Co do skandalu po meczu to mam nadzieje że to prawda że
      dostał też Listkiewicz, może postapi sprawiedliwe i zamknie ten syf na
      Łazienkowskiej tak jak za to samo pozamykał stadiony w Częstochowie, Chorzowie
      i Białymstoku, jeżeli nie to oznacza że po raz kolejny śmieje sie ludziom w
      twarz i chyba dostał ze lekko.
      • Gość: madziar Re: LISTKIEWICZU!!! IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 15:16
        www.pilka.biz/index.php?option=news&task=viewarticle&sid=2573&PHPSESSID=b91bb0a124d787c239665b9d00153c57

        cze w ogole ktos opisze dokładnie co tam się stalo?
    • Gość: Greg Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.06.04, 09:33
      Widac prawdziwie oblicze pilki pokopanej...ile by wysilku nie wkladac w
      ucywilizowanie tego bagna, chamstwo i tak zawsze wyjdzie na wierzch.

      Dlaczego wszystkie gazety tyle pisza o tych zalosnych spektaklach? Jest tyle
      innych ciekawych dziedzin sportu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka