Gość: GÓWNO SRAM,ZYGAM,PIERDZE,JSCAM,MAM ZADKIE GÓWNA IP: *.gostyn.sdi.tpnet.pl 02.06.04, 07:05 JSCAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czesław Trzeba ich rozstrzeliwać, albo wieszać... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 07:18 ewentualnie truć Cyklonem B. Za jakiś czas nie będzie problemu z kibolami. Odpowiedz Link Zgłoś
kazan100 Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski 02.06.04, 07:30 Pragnę zauważyć dużą stronniczośc tak komentatorów piłkarskich w TVP (ponoć niezależnej) i sędziego. Pierwsi zachowywali się tak jakby Lech był drużyną z obcego kraju, nie widzieli nieporadności wspomnianego sędziego i conajmniej dziwnej gry Legionistów. Ci zachowywali się jak obrażone panienki. Każde przegrane starcie z zawodnikiem Lecha kończyło się upadkiem, jeśli zaś mogłi to bezpardonowo faulowali i jeszcze się obrażali, jak byli upominani. Brutalność Choto, Saganowskiego była nie do zniesienia. Sędzia odgwizdał karnego za rękę, której nie powinien uznać. Dziękuję PSEUDOkibicom Legii za przyjęcie KIBICÓW Lecha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RUM Słoma w butach ..kibiców Legii IP: *.eimg.pl / 195.205.16.* 02.06.04, 07:34 ...dobry mecz..walki... ...dobry dwumecz.... szkoda Legii..ale ..brawo Lech.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SM PRZEREKLAMOWANA LEGIA IP: *.stat.gov.pl 02.06.04, 07:45 Legia jest klubem zdecydowanie przereklamowanym i przegrala z druzyna duzo mniej doswiadczona, ale waleczna i dobrze przygotowana fizycznie. Nie rozumiem po co sie sprowadza takich zawodnikow jak Garcia, skoro z KSZO Ostrowiec pilkarze potrafia rownie dobrze chrzanic sytuacje jak on. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apli Re: PRZEREKLAMOWANA LEGIA IP: *.au.poznan.pl 02.06.04, 14:26 taki zadufany klub musi miec jakiegoś pilkarza z ameryki płd, niewazne że jest to zwykły kopacz ale z ameryki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chamstwo nie tylko Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.04, 07:46 Chamstwo na trybunach jest prowokowane przez chamstwo Legionistów. Skąd im się to bierze, przecież prawie żaden z nich nie jest Warszawiakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolokolo Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.04, 07:50 To co się stało po meczu świadczy o jednym-prostaki z Legii i Lecha!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wisła Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.net.autocom.pl 02.06.04, 08:04 Gratulacje dla Lecha! Jestem zachwycony, że Legiia znowu poległa bo po raz kolejny: - w ważnym momencie jej piłkarze okazali się zwykłymi cieniasami, - kibice Legii uważający się za najlepsza ekipę w Polsce (oczywiście przez siebie i tego histerycznie wrzeszczącego czuba, co tam na stadionie robi za spikera) okazali się zwykłym bydłem. A także, dlatego że paru tzw. dziennikarzy sportowych początkowo lansowało Legię jako nieuniknionego Mistrza Polski w sezonie 2003/04, a gdy się to nie udało próbowało przekonać wszystkich w koło, że zdobycie Pucharu Polski to jest dopiero GALAKTYCZNY SUKCES. No to ten sukces ma Lech i teraz się tłumaczcie buraki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polo Żenada IP: *.polpharma.com.pl / *.polpharma.com.pl 02.06.04, 07:59 To co zobaczyliśmy w telewizji po meczu, to był obrazek jakby z innej epoki. Taki piłkarski 1 maja. Starzy, smutni "działacze" na trybunie "honorowej" wręczali bez entuzjazmu medale zwycięzcom. Grubasek, który podawał medale sekretarzowi i prezesowi ostatni raz uśmiechał się chyba w podstawówce, a przecież wczoraj uczestniczył w futbolowym święcie. Kiedy wszyscy mieli medale, w tłoku, jak w kolejce po kiełbasę w latach 80-tych, piłkarze Lecha fetowali swój tryumf. Razem z nimi - sprzętowi Legii, pracownicy pralni, "ochroniarze", piekarze i grabaże. Ogólnie bardzo ładnie wyeksponowano zwycięzców. Osobna sprawa to spikier - takiego zaścianka to nie ma już chyba nigdzie na świecie. Darł się, podjudzał - np. "Łukasz Madej pospiesz się ze schodzeniem z boiska", a potem uspokajał - tragedia. Podobnie zachowywali się komentatorzy - "bezstronni" - kiedy Włodarczyk strzelił karnego, jednemu z nich wydawało się, że jest w Argentynie, no a po meczu jakże znane - "to nie kibice reagują agresją", "kibice Legii są przecież najlepsi w Polsce" itd. Choć kibicowałem drużynie z Warszawy, teraz cieszę się, że wygrał Lech. Wstyd i żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
ataman.bw Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski 02.06.04, 08:10 Czytajac ten komentarz stracilem caly dotychczasowy szacunek do "Gazety Wyborczej" Jak mozna wypisywac takie bzdury, gdy cala Polska miala mozliwosc zobaczyc w TV (z komentarzem ludzi pokroju tych, co po meczu zrobili zadyme) "a potem Golińskiego (zwichnięty bark, upadł przypadkowo) Piskuła. Obaj padli po starciach z Choto." - przypadkowo??? Przeciez ewidentnie byl koszony przez Murzyna, a sedzia drukarz nawet faulu nie odgwizdal.. "a w sytuacji sam na sam z Borucem, naciskany przez Szalę, ale niedotykany Piotr Reiss przewrócił się na piłce i nie oddał strzału. " - niedotykany???? w momencie skladania sie do strzalu zostal odepchniety biodrem, a takze pchniety reka w ramie!! to bylo dokladnie widac, szczegolnie na powtorkach!! dziennikarze GW: slepi jestescie? "Piłka przypadkowo trafiła w ręce stopera "Kolejorza" i sędzia ku zaskoczeniu wszystkich podyktował karnego." - tylko dlaczego nie napiszecie, ze fakt ten mial miejsce tuz przed linia pola karnego? to tez bylo widac na powtorkach.. bo w momencie podyktowania karnego, mozna bylo pomyslec, ze sedzia drukuje karnego za to, ze legionista zachaczyl sie o nogi odchodzacego juz po wybiciu pilki Wojcika, a to juz bylo minimalnie w polu karnym, ale sytuacja z nabita reka byla wczesniej, zanim wbiegli w pole karne!! Red. Michnikowi radze, aby w interesie GW wywalil na zbity pysk takich dziennikarzy, ktorzy psuja przez lata wyrabiana opinie gazecie. a im samym, aby obejrzeli powtorke sytuacji o ktorych klamliwie napisali..i odszczekali to publicznie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonista Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.compower.pl 02.06.04, 08:12 legia znowu pokazała co jest warta, mam nadzieję ze trener wyleci a iti renegocjuje umowę. łajzy z legi muszą kraść medale, sami nie są w stanie ich zdobyć, gratulacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JARAS BYDŁO Z LEGII IP: *.udn.pl 02.06.04, 08:14 Może teraz Panowie z mediów przestaną opowiadać o fantastycznej warszawskiej publiczności. Oni są fantastyczni jak wygrywają 3 0 , inaczej to zwykłe bydło z przedmieść Warszawy. Powinni uczyć się od kibiców Lecha.Może teraz władze arszawy zamkną stadion Legii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyKibol ZAMKNĄĆ LEGIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:52 Zamknąć Legie i inne kluby bandyckich kiboli. Miał rację prezydent Poznania, że nie chciał wpuścić bydła do miasta. A TVP??. Obłuda i hipokryzja TVP nie ma granic. Najchętniej nic by nie powiedzieli i pokazali. Bo legia jest święta?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic 12 gniewnych Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:23 A 12 zawodnikiem lecha w tym spotkaniu był.....SĘDZIA!!!Panowie z PZPN kupcie mu okulary bo coś mu wzrok szwankuje albo kieszeń miał za ciężką! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loco ...i kto tu potrzebuje okulisty, he, he, he??? IP: 195.94.211.* 02.06.04, 08:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: ...i kto tu potrzebuje okulisty, he, he, he?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:29 co masz na myśli??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QWAS Re: 12 gniewnych Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 09:06 LECHA?????? A karniak za przypadkową rękę?????. A wyczyny "czarnego kosiarza" grającego do końca???? Odpowiedz Link Zgłoś
j_karolak Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski 02.06.04, 08:28 Spójrzcie jak niewiele napisali o rozróbach - redaktorzyny tak się spinają, by nie popsuć wizerunku legii, że aż się mdło robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QWAS TELEWIZJA KŁAMIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 09:40 GW to jeszcze w miarę coś napisała. A TVP, i TVN ???? W TVP od razu zaczęli pokazywać migawki z meczu, a w TVN w serwisie sportowym gość nawet nie zająknął się o tym, jedynie w ogólnych wiadomościach maleńki fragmencik. I to są rzetelne uczciwe media ????? Śmiechu warte. Ciekawe jak pokazywaliby zadamy w Krakowowie, Poznaniu, Łodzi i innych mistach. Bagno na stadionach, bagno w mediach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andre Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 02.06.04, 08:28 To już drugi rok z rzędu w pucharach europejskich nie będą grać najlepsze polskie drużyny. W zeszłym roku te nienadające się to Wisła Płock i Dospel, w tym to Lech. Lech przynajmniej zasłużył postawą kibiców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loco BANDYCI WYP... ZE STADIONóW!!! IP: 195.94.211.* 02.06.04, 08:28 WRACAJCIE POD BUDKI Z PIWEM, PEDAŁY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yash Lech podwójnym zwycięzcą!! IP: *.qumak.pl 02.06.04, 08:32 Po pierwsze gratulacje zdobycia Pucharu - europejskie puchary należą się tej drużynie bez najmniejszego ale. Po drugie postawa warszawskich kiboli jak godna pożałowania. Po tym jak ugościli ich lechici gorzej zachować się nie mogli. Wstyd, wstyd, wstyd. Lech to drużyna z charakterem i wielkimi kibicami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poznaniak LEGIA NIE MA KIBICOW MA DEBILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.idea.pl 02.06.04, 08:45 ze tez w takie bagno z pieniedzmi wszedl walter... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek bydło z wawy nie umiało się pogodzić z przegraną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lech biją piłkarzy!w w-wie biją piłkarzy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:53 biją piłkarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w warszawie biją piłkarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Lecha Do kibiców Legii Warszawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 08:54 Jeżeli chcecie uratować resztki reputacji w Polsce, to stańcie na rzęsach i zdobądźcie kasetę z nagranymi na niej bydlakami, co napadli na piłkarzy. Kaseta ma się zjawić w Poznaniu, nieważne jak. A my sprawimy, że te padliny nie wejdą już na żaden mecz. Jeżeli się naprawdę odcinacie od nich, to myślę, że to nie będzie trudne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roki skandal IP: *.han.telia.se / *.han.telia.se 02.06.04, 08:55 Moim zdaniem Legia powinna byc srogo ukarana. Bandyci na tym stadionie sa juz wrecz 'przyslowiowi. Nie mozna tego akceptowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jantych Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.ciech.waw.pl 02.06.04, 09:07 Dlaczego nikt nie piszę, że piłkarze Lecha po otrzymaniu pucharu, zamiast cieszyć się z tego, lecząc swoje kompleksy zaśpiewali: "Legia to stara k.., Legia j.. jest". Od tego sie wszystko zaczęło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jack relacja z meczu IP: *.de 02.06.04, 09:10 Polski Real (czytaj: Legia) podobnie jak jego hiszpański odpowiednik przegrał i mistrzostwo i puchar kraju. Pewnie dlatego że słabszy dzień miał polski Ronaldo (czytaj: Saganowski). Szkoda, bo mecz odbywał się na fantastycznym polskim Santiago Bernabeu. Niestety 100 tys. najlepszych w kraju kibiców (czytaj: 15 tys. chuliganów) było zawiedzionych występępem swoich ulubieńców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WIDZEW LODZ FAJNY MECZ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 09:44 Obiektywnie trzeba przyznac, walka byla do upadlego, Legii zabraklo po prostu pary i szczescia (Garcia), mimo, iz sedzia robil co mogl, zeby Legia wygrala (karny dyskusyjny, faule Choto - bez komentarza)... Natomiast to, co po meczu, hehehe, no to juz jest wiocha, ale zdziwiony nie jestem. Wsrod kibicow sa buraki i debile, ale pilkarze Lecha tez sie pokazali z 'dobrej' strony... jak ta piosenka szla, panie Swierczewski? W sumie, chociaz jako Widzewiak Legii nie trawie od dziecka, to gdyby jakikolwiek pilkarz obrazal moj klub na moim stadionie, to cieszylbym sie gdyby dostal za to po mordzie... On ma byc madrzejszy od goracych lebkow na trybunach, jesli tego nie rozumie, to jest takim samym debilem jak oni... Zenada obustronna, ale jeszcze raz gratulacje za walke na boisku dla obu druzyn i... ech... powodzenia w pucharach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madziar LISTKIEWICZU!!! IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 09:30 Dobrze że nie doszło do dogrywki bo wtedy wydruk byłby murowany. Ale udało się, puchar UEFA w Poznaniu. Co do skandalu po meczu to mam nadzieje że to prawda że dostał też Listkiewicz, może postapi sprawiedliwe i zamknie ten syf na Łazienkowskiej tak jak za to samo pozamykał stadiony w Częstochowie, Chorzowie i Białymstoku, jeżeli nie to oznacza że po raz kolejny śmieje sie ludziom w twarz i chyba dostał ze lekko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madziar Re: LISTKIEWICZU!!! IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 15:16 www.pilka.biz/index.php?option=news&task=viewarticle&sid=2573&PHPSESSID=b91bb0a124d787c239665b9d00153c57 cze w ogole ktos opisze dokładnie co tam się stalo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg Re: Legia - Lech 0:0. Trwa finał Pucharu Polski IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.06.04, 09:33 Widac prawdziwie oblicze pilki pokopanej...ile by wysilku nie wkladac w ucywilizowanie tego bagna, chamstwo i tak zawsze wyjdzie na wierzch. Dlaczego wszystkie gazety tyle pisza o tych zalosnych spektaklach? Jest tyle innych ciekawych dziedzin sportu... Odpowiedz Link Zgłoś