mmpm 05.04.04, 11:53 No, wiadomo, z okazji zbliżających się świąt życzę wszystkim tego no eeeee.... zresztą wiadomo czego - tego, czego i Wy życzycie mnie. I wzajemnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
misiania Re: Ten tego no 05.04.04, 12:06 o. wiem, że mam gorączkę, bo od trzech dni jestem złamało mnie choróbsko, i chyba w malignie widziałam mmpma... (a jak byłam mała to myślałam, że to jest malgina) Odpowiedz Link Zgłoś
kiciaf Re: Ten tego no 05.04.04, 12:11 wszak święta zmartwychwstania to są. Zaprawdę powiadam wam cuda zdarzać się będą teraz częściej. Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Ten tego no 05.04.04, 12:56 o! Em, to jednak nie fatamorgana.. właśnie szukam przepisów, pomóżcie jeśli macie forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11971&w=11805195 znaczy całkiem serio iskam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda Re: Ten tego no 05.04.04, 13:06 dziękujem i życzem :)) i cieszem się, że Cię widzem Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Ten tego no 05.04.04, 17:27 aha z okazji Wielkiego Poniedzialku pozdrawiam Cie gdziekolwiek jestes ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_c Re: Ten tego no 05.04.04, 18:38 No no , liczne powtórne przyjścia : Tequila, Kiciaf, MMPM . Naprawde cos się zaczyna dziać :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Ten tego no 06.04.04, 10:15 To Ci Mmpm zycze, tego, no... wiesz czego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: Ten tego no IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.04.04, 10:50 zanim sie wszyscy s10tegoojom, to 10tego , 10 Lutego i Otago. na zdrowie ! Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Ten tego no 06.04.04, 10:53 Yhy, i ja, i ja, życząc wszystkiego co se ino zażyczysz. A czego nie masz, to se kup :) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś