Dodaj do ulubionych

Ten tego no

05.04.04, 11:53
No, wiadomo, z okazji zbliżających się świąt życzę wszystkim tego no
eeeee.... zresztą wiadomo czego - tego, czego i Wy życzycie mnie. I wzajemnie.
Obserwuj wątek
    • misiania Re: Ten tego no 05.04.04, 12:06
      o. wiem, że mam gorączkę, bo od trzech dni jestem złamało mnie choróbsko, i
      chyba w malignie widziałam mmpma...

      (a jak byłam mała to myślałam, że to jest malgina)
      • kiciaf Re: Ten tego no 05.04.04, 12:11
        wszak święta zmartwychwstania to są. Zaprawdę powiadam wam cuda zdarzać się
        będą teraz częściej.
    • edzioszka Re: Ten tego no 05.04.04, 12:56
      o! Em, to jednak nie fatamorgana.. właśnie szukam przepisów, pomóżcie jeśli
      macie

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11971&w=11805195
      znaczy całkiem serio iskam ;)
    • czarnajagoda Re: Ten tego no 05.04.04, 13:06
      dziękujem i życzem :))
      i cieszem się, że Cię widzem
    • aniela Re: Ten tego no 05.04.04, 17:27
      aha z okazji Wielkiego Poniedzialku pozdrawiam Cie gdziekolwiek jestes ;)
    • piotr_c Re: Ten tego no 05.04.04, 18:38
      No no , liczne powtórne przyjścia : Tequila, Kiciaf, MMPM . Naprawde cos się
      zaczyna dziać :)))))))
      • kwiat_paproci Re: Ten tego no 05.04.04, 19:09
        święta, czas cudów.
        • miltonia Re: Ten tego no 06.04.04, 10:15
          To Ci Mmpm zycze, tego, no... wiesz czego.
          • baloo Re: Ten tego no 06.04.04, 10:42
            To ja sie tenteges przylacze

            ;o)

            B.
            • Gość: kanuk Re: Ten tego no IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.04.04, 10:50
              zanim sie wszyscy s10tegoojom, to 10tego , 10 Lutego i Otago.
              na zdrowie !
            • aniela Re: Ten tego no 06.04.04, 10:50
              wezcie, tego, no...
            • oxycort Re: Ten tego no 06.04.04, 10:53
              Yhy, i ja, i ja, życząc wszystkiego co se ino zażyczysz.
              A czego nie masz, to se kup :)
              ~~
              ox
              • edzioszka Re: Ten tego no 06.04.04, 13:36
                ten tego - wiesz czego! ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka