IP: *.ci.uw.edu.pl 20.05.02, 19:26
siądę na recepcji. dziś mam dyzur.
Obserwuj wątek
    • Gość: murena Re: dyżurka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.02, 19:36
      Siostro, mam przetrącony paluszek.
      • Gość: aniela Re: dyżurka IP: *.ci.uw.edu.pl 20.05.02, 19:40
        aha niefachowo go opatrze. nie musisz sie uczyc do ustnych? i ktora z muren ? ;)
        • Gość: murena Re: dyżurka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.02, 19:50
          Ależ muszę. Ale widzisz, jest takie przysłowie o paluszku i jeszcze innej
          części ciała. Która? Ciemna, ustna.
          • ignatz Re: dyżurka 20.05.02, 20:13
            Czy to kocioł?
            • Gość: murena Re: dyżurka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.02, 20:24
              Ach te skróty myślowe. Ciemna, ustna to o murenie, nie o części ciała. Choć
              porównanie główki do kotła może być czasem słuszne;)
              • Gość: aniela Re: dyżurka IP: *.ci.uw.edu.pl 20.05.02, 21:01
                mowcie do mnie jezykiem prostym i przejrzystym bez porownan
              • ignatz Re: dyżurka 20.05.02, 21:04
                główki???
                • Gość: dzieciak Re: dyżurka IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 20.05.02, 21:27
                  dzieci... idzcie juz spac, dobrze?
                  • ignatz Re: dyżurka 20.05.02, 22:10
                    Ale ona myslala o glowce!
                    • Gość: aniela Re: dyżurka IP: *.ci.uw.edu.pl 20.05.02, 22:29
                      potrzymam straz
                      • ignatz Re: dyżurka 20.05.02, 22:31
                        Mi potrzymasz?
                        • Gość: dzieciak Re: dyżurka IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 00:07
                          Aniela! gwiezdne wojny sie skonczyly! Do lozka! nie trzymaj strazy Ignatzowi:)
                          • Gość: aniela Re: dyżurka IP: *.ci.uw.edu.pl 21.05.02, 00:09
                            mama wie ze masz wlaczony komputer ? ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka