Gość: chris_45 IP: *.pekao.com.pl 17.09.01, 13:24 No, kogo ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aniela Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: *.mst.gov.pl 17.09.01, 13:29 mnie interesuje. kto komu ręki nie poda mnie interesuje, kto z kim romans niezobowiązujący nawiąże, kto komu splunie w twarz, kto czyją spali kukłę (zauważcie że bez nazwisk mówię, co świadczy o moich manierach nienagannych) Odpowiedz Link Zgłoś
nanta!!! Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 14:05 Gość portalu: aniela napisał(a): > mnie interesuje. kto komu ręki nie poda mnie interesuje, kto z kim romans > niezobowiązujący nawiąże, kto komu splunie w twarz, kto czyją spali kukłę > (zauważcie że bez nazwisk mówię, co świadczy o moich manierach nienagannych) czy ja mam sie poczuc do tej kukly??? ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr_c Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: *.uk.ihost.com 17.09.01, 14:25 Mie nadal bardzo interesuje. Trzymaj się , finisz blisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: *.mst.gov.pl 17.09.01, 14:27 nene kukła z twarzy do nanty niepodobna zupełnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: 19.150.112.* 17.09.01, 14:38 to gdzie ja niby pasuje???? przeciez nie do romansu? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 14:49 dlaczego nie???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:11 a widzisz jakiegos chetnego? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 15:13 Gość portalu: nanta napisał(a): > a widzisz jakiegos chetnego? :))) prawde mowiac, nie! ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:14 no wiec, mialam racje, nie pasuje do kukly ani romansu (tu mnie zabodlo, buuuuuuuuuu) wiec chyba nie przyjde...;) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 15:15 co, urazona ambicja?????? chyba nie jest tak zle????? ;-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:16 nie ambicja, tylko uczucia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rigel Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 15:18 a chcesz buziaka? drugiego, bo jednego juz dostalas ;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:19 a co, do buziaka chetny to sie znajdzie? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 15:31 W związku z powyższym i widocznym brakiem odpowiedniego podejścia do tematu spotkania zwalniam się niniejszym z prowadzenia tej sprawy. Albo ktoś się tym zajmie, albo spotkania nie będzie (co zresztą zawsze przewidywałem) Wielkie dzięki za uwagę ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta do chrisa IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:33 nie rob tego, serce mi lamiesz, ja chce sie z Toba spotkac !!!! :) i z innymi tez. Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: do chrisa 17.09.01, 15:39 tak, ja też - więc niech się ktoś weźmie do roboty !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: do chrisa IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:40 a to nie wystarczy , ze Ty sie wziales? Ty taki meski jestes, odwazny i wogole my na Ciebie liczymy !!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chris_45 Re: do chrisa IP: *.pekao.com.pl 17.09.01, 15:52 Jak wszystko zostanie załatwione (przez kogoś) jak trzeba - to przyjdę . To moje ostatnie słowo (bardzo męskie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanta Re: do chrisa IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:53 chris, prosze nie rob tego, wiesz ja bede cierpiec, inni tez w nagrode dostaniesz od nas po piwie!! ;)) za wytrwalosc..... i meskosc :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: imbir Re: do chrisa IP: 193.227.223.* 17.09.01, 15:54 Zamówcie stolik na cztery osoby. To wystarczy. he, he :))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 17.09.01, 16:36 ja mogłabym poprowadzić listę. za wpis pobieram 5 funciaków. miejsce spotkania: wiadome ujście kanału ściekowego. mam do niego sentyment przez wzgląd na dawne randki. Odpowiedz Link Zgłoś