Dodaj do ulubionych

KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!!

IP: *.pekao.com.pl 17.09.01, 13:24
No, kogo ?
Obserwuj wątek
    • Gość: aniela Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: *.mst.gov.pl 17.09.01, 13:29
      mnie interesuje. kto komu ręki nie poda mnie interesuje, kto z kim romans
      niezobowiązujący nawiąże, kto komu splunie w twarz, kto czyją spali kukłę
      (zauważcie że bez nazwisk mówię, co świadczy o moich manierach nienagannych)
      • nanta!!! Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 14:05
        Gość portalu: aniela napisał(a):

        > mnie interesuje. kto komu ręki nie poda mnie interesuje, kto z kim romans
        > niezobowiązujący nawiąże, kto komu splunie w twarz, kto czyją spali kukłę
        > (zauważcie że bez nazwisk mówię, co świadczy o moich manierach nienagannych)

        czy ja mam sie poczuc do tej kukly??? ;))
    • Gość: piotr_c Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: *.uk.ihost.com 17.09.01, 14:25
      Mie nadal bardzo interesuje. Trzymaj się , finisz blisko.
      • Gość: aniela Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: *.mst.gov.pl 17.09.01, 14:27
        nene kukła z twarzy do nanty niepodobna zupełnie.
        • Gość: nanta Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: 19.150.112.* 17.09.01, 14:38
          to gdzie ja niby pasuje????
          przeciez nie do romansu? ;)
          • rigel Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 14:49
            dlaczego nie????
            • Gość: nanta Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:11
              a widzisz jakiegos chetnego? :)))
              • rigel Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 15:13
                Gość portalu: nanta napisał(a):

                > a widzisz jakiegos chetnego? :)))

                prawde mowiac, nie! ;-))))
                • Gość: nanta Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:14
                  no wiec, mialam racje, nie pasuje do kukly ani romansu
                  (tu mnie zabodlo, buuuuuuuuuu)
                  wiec chyba nie przyjde...;)
                  • rigel Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 15:15
                    co, urazona ambicja??????
                    chyba nie jest tak zle????? ;-))))))
                    • Gość: nanta Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:16
                      nie ambicja, tylko uczucia ;)
                      • rigel Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 15:18
                        a chcesz buziaka? drugiego, bo jednego juz dostalas ;-)))))
                        • Gość: nanta Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:19
                          a co, do buziaka chetny to sie znajdzie? ;)
                          • chris_45 Re: KOGO JESZCZE INTERESUJE SPOTKANIE 22.IX ??!! 17.09.01, 15:31
                            W związku z powyższym i widocznym brakiem
                            odpowiedniego podejścia do tematu spotkania
                            zwalniam się niniejszym z prowadzenia tej sprawy.
                            Albo ktoś się tym zajmie, albo spotkania nie będzie
                            (co zresztą zawsze przewidywałem)
                            Wielkie dzięki za uwagę !
                            • Gość: nanta do chrisa IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:33
                              nie rob tego, serce mi lamiesz, ja chce sie
                              z Toba spotkac !!!! :) i z innymi tez.
                              • chris_45 Re: do chrisa 17.09.01, 15:39
                                tak, ja też - więc niech się ktoś weźmie do roboty !!!
                                • Gość: nanta Re: do chrisa IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:40
                                  a to nie wystarczy , ze Ty sie wziales?
                                  Ty taki meski jestes, odwazny i wogole
                                  my na Ciebie liczymy !!! :)
                                  • Gość: chris_45 Re: do chrisa IP: *.pekao.com.pl 17.09.01, 15:52
                                    Jak wszystko zostanie załatwione (przez kogoś) jak trzeba - to przyjdę .
                                    To moje ostatnie słowo (bardzo męskie).
                                    • Gość: nanta Re: do chrisa IP: 19.150.112.* 17.09.01, 15:53
                                      chris, prosze
                                      nie rob tego, wiesz ja bede cierpiec, inni tez
                                      w nagrode dostaniesz od nas po piwie!! ;))
                                      za wytrwalosc..... i meskosc :))))
                                    • Gość: imbir Re: do chrisa IP: 193.227.223.* 17.09.01, 15:54
                                      Zamówcie stolik na cztery osoby. To wystarczy. he, he :)))))))))))
                                      • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 17.09.01, 16:36
                                        ja mogłabym poprowadzić listę. za wpis pobieram 5 funciaków. miejsce spotkania:
                                        wiadome ujście kanału ściekowego. mam do niego sentyment przez wzgląd na dawne
                                        randki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka