Gość: kalgar
IP: *.oho.com.pl / 192.168.200.*
28.08.02, 11:28
nie miałabym nic przeciwko plaży, gdybym mogła teraz na niej być. a tak
stercze przed kompem i aż zdecydowalam sie na forum. a w ogóle to dziś chyba
coś w powietrzu wisi, bo nie dość że na czacie gazety nie ma nikogo z moich
znajomych, to ogólnie jakaś taka beznadzieja mnie bierze. Tu ponoć jest
wesolo. Niech mi ktoś pomoże!!!!!!!!!