Dodaj do ulubionych

tak mi sie nudzi, ze aż pisze

IP: *.oho.com.pl / 192.168.200.* 28.08.02, 11:28
nie miałabym nic przeciwko plaży, gdybym mogła teraz na niej być. a tak
stercze przed kompem i aż zdecydowalam sie na forum. a w ogóle to dziś chyba
coś w powietrzu wisi, bo nie dość że na czacie gazety nie ma nikogo z moich
znajomych, to ogólnie jakaś taka beznadzieja mnie bierze. Tu ponoć jest
wesolo. Niech mi ktoś pomoże!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • ignatz Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 11:31
      Ja mogę cos zaśpiewać. Chcesz coś prześmiewczego, nostalgicznego, po polsku czy po angielsku?
      • Gość: kalgar Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze IP: *.oho.com.pl / 192.168.200.* 28.08.02, 11:37
        może być śpiewanie. może być cokolwiek. No, prawie. oprócz M.Wiśniewskiego
        • ignatz Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 12:03
          The Pixies - Where Is My Mind?

          Ooooooh - stop

          With your feet in the air and your head on the
          ground
          Try this trick and spin it, yeah
          Your head will collapse
          But there's nothing in it
          And you'll ask yourself

          Where is my mind (3x)

          Way out in the water
          See it swimmin' ?

          I was swimmin' in the Carribean
          Animals were hiding behind the rock
          Except the little fish
          But they told me, he swears
          Tryin' to talk to me to me to me

          Where is my mind (3x)

          Way out in the water
          See it swimmin' ?

          With your feet in the air and your head on the
          ground
          Try this trick and spin it, yeah
          Your head will collapse
          If there's nothing in it
          And you'll ask yourself

          Where is my mind (3x)

          Ooooh

          With your feet in the air and your head on the
          ground
          Ooooh
          Try this trick and spin it, yeah
          Ooooh
          Ooooh
          • Gość: kalgar Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze IP: *.oho.com.pl / 192.168.200.* 28.08.02, 12:10
            serdeczne dzięki!!! już mi lepiej. szkoda że nie mogłam usłyszeć tego na żywo.
            a tak z innej beczki: czy sądzisz, ze puszka piwa zaszkodzi psu?
            • rigel Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 12:15
              Gość portalu: kalgar napisał(a):

              > czy sądzisz, ze puszka piwa zaszkodzi psu?

              daj mu najpierw samego piwa, niech sie przyzwyczaja...
              • Gość: kalgar Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze IP: *.oho.com.pl / 192.168.200.* 28.08.02, 12:35
                co prawda tak napisałam, ale mialam na myśli zawartość owej puszki, którą moja
                psia bestia wychłeptała z ogromną wręcz chęcią. I nie wiem teraz, czy czasem
                nie upiłam psa. bo na razie leży łapami do góry i sie nie odzywa.
                • maga34 Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 12:41
                  niech dmuchnie w balonik, będziesz miała pewnosć :)
                • ignatz Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 13:52
                  Chcesz powiedziec, że gdy Twój pies jest trzeźwy, to sie do Ciebie odzywa? I co mówi?
            • ignatz Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 12:15
              jest tylko jeden sposób, żeby sie przekonać. Nie czekaj, aż ktoś Cię uprzedzi.
    • misiania Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 11:33
      Ach witaj, witaj! Może byś chciała by na przykład Sean Connery prosto z
      Czerwonego Października dostarczyłby Ci poranną kawę? Na plaży różne się rzeczy
      dzieją... A z czystej ciekawości pytam również czy znasz może młodych dekarzy o
      dłoniach jak bochny, bo ostatniego Tiresias ukatrupił wspólnie z Tekilą i
      niejakie braki występują w temacie dekarzy na plaży...
      • rigel Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 11:34
        niektórych "dekarzy" same wyganiacie z plaży :(
        • misiania Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 11:38
          Ach kogóż to, kogóż zmusiłyśmy do odejścia i czy na pewno był to mężczyzna płci
          męskiej?!!
          • rigel Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 11:40
            a czy Misiu myslisz, że Baloo i ja tak sobie odchodzimy z plaży?
            • misiania Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 11:44
              Ha! Ze źródeł dobrze poinformowanych, nie wskazuję tutaj palcem na Ellen i
              Biedronkę wcale nie wskazuję, wynika, że Pan-O-Imieniu-Będącym-Wariacją-Na-
              Temat-Niektórych-Rodzajów-Zamknięć-Do-Drzwi odchodzi z plaży, bo serce nie
              sługa, serce nie pyta, serce ach! nie zapomina i na koniec świata każe iść
              nawet.
              • rigel Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 11:55
                misiania napisała:

                > Pan-O-Imieniu-Będącym-Wariacją-Na-Temat-Niektórych-Rodzajów-Zamknięć-Do-
                Drzwi odchodzi z plaży, bo serce nie sługa, serce nie pyta, serce ach! nie
                zapomina i na koniec świata każe iść nawet.

                po pierwsze primo: mój nick nie jest żadną wariacją. więcej powiem: jest
                samodzielnie istniejącym pojęciem. No ale skoro nie uczyło się w szkoel tego i
                owego to nie ma się o TYM bladego pojęcia :)
                po drugie primo: powód jest taki, że tzw. koniec świata to jest bliziutko w
                porównaniu z tym, gdzie bym poszedł dla TEGO powodu :)))
                • ignatz Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 11:57
                  Rigel brzmi o wiele ładniej niz Aldebaran, nie?
                  • rigel Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 12:02
                    ale i tak mówią niektórzy do mnie per "ale baran" :((
      • Gość: kalgar Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze IP: *.oho.com.pl / 192.168.200.* 28.08.02, 11:40
        dekarza znam. a nawet dwóch. ale coż mi po nich? są co prawda dobrzy w swoim
        fachu. prawdziwa śląska szkoła. ech. A Sean to już dla mnie za stary. a kawe
        też już piłam. beznadzieja, czyż nie?
        • tiresias Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 11:47
          co sądzisz o latynoskiej urodzie mężczyzn?
          czy uważasz, że człowiek opalony wyglada ładniej?
          • misiania Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 11:48
            A nie zapomnij Tire tej brudnej koszuli zdjąć, od razu będziesz ładniejszy! :)))
            • tiresias Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 12:03
              cóś, droga misianiu, nie widziałem jeszcze dlaszego ciągu dziś ...
              znana pisarko o bujnym życiu erotycznym
              aha... do końca sierpnia chodze tylko w przepasce biodrowej z przedłużanymi
              frędzlami...
              • Gość: kalgar Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze IP: *.oho.com.pl / 192.168.200.* 28.08.02, 12:06
                przepaska biodrowa z frędzlami? brzmi interesująco. gratuluję odwagi.byle tak
                dalej. moze nasza kochana ojczyzna trochę na tym zyska?
                • ellen Re: tak mi sie nudzi, ze aż pisze 28.08.02, 12:47
                  tire, co Ty możesz dać ojczyźnie w związku z Twoją przepaską na biodrach?!
                  Ciekawa jestem bardzo.
                • tiresias estrada 28.08.02, 12:48
                  dziękuję za Pixies, ech młodośc szaleńcza...

                  kręcąc biodrami w szaleńczym rytmie, przy akompaniamencie masy latynoskich
                  instrumentów drewnianych dętych, zaśpiewam zaledwie fragment (z uwagi na
                  kobiety) utworu o miłości (misianiu!!! - znawczyni ludzkich sekretów)
                  utór z ulubionego longplaya kolegi Ignasia:
                  raz, dwa, trzy:

                  Dlaczego?

                  dlaczego miłość znika
                  i znowu się pojawia...
                  jak myślisz, moja miła
                  czemu tak dziób rozdziawiasz?

                  dlaczego przemijamy
                  nie wiedząc nic o sobie
                  odpowiedz, ma dziewczyno
                  nim legniesz ze mną w grobie (...)
                  • ellen Re: estrada 28.08.02, 12:55
                    teraz już wiem
                    ojczyzna, a ściślej mówiąc obywatelki tego kraju, dostały zbiorowej histerii w
                    związku z Twoją opaską
                    Bitelsi to były popłuczyny jakieś a Elvis w porównaniu z Tobą przypominał na
                    scenie kłodę drewna
                  • misiania Re: estrada 28.08.02, 12:55
                    O, to dodaj tam jeszcze dwuwiersz absolutnie oryginalny "Jak ten samolot wysoko
                    leci na niebie tak moja Małgosiu ja kocham Ciebie" :) Hehehe, nie to żebym się
                    wyśmiewała z papilaw, skąd!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka