IP: 213.255.126.* 12.09.02, 17:35
rozpoczne watek nowy tak dla siebie i sobie moze zygzak zama zrobie i nie
bedzie sie sinusoida nazywal bo ja nie chce! czy wszyscy juz poszli do domu?
Obserwuj wątek
    • norma_jean Re: samotnie 12.09.02, 17:40
      Ja jestem jeszcze pięć minut :)))
      My się nie znamy Norma, miło mi :)))
    • ziri Re: samotnie 12.09.02, 17:47
      ja macham właśnie skrzydłem na pożegnanie
      miłego wieczoru
      • aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:11
        ja jestem. która jestem.
        • ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:15
          o, to zupełnie jak ja
          • aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:16
            nene Ty jestes jak slyszalam w krakowie. ale nie dzis tylko pojutrze.
    • ignatz Re: samotnie 12.09.02, 18:18
      A ja jestem ten, którego nie ma.
      • aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:20
        aha i nie przemawiasz z ognistego krzaka tylko z gotela i w kapciach>?
        • ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:23
          więc mówią, że będę w krakowie?
          nie ważne co mówią, że grunt, że o mnie mówią :-)
        • ignatz Re: samotnie 12.09.02, 18:23
          Z niesamowicie niewygodnego fotela przemawiam. ALe że nie mam nic w sumie do powiedzenia, to chyba już nic nie bedę mówił.
          • aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:25
            aha. krakow to dobre miasto mimo ze w piwnicy pod baranami banda zgredow
            iszpanerow
            • ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:28
              zgredów?
              to nie występują tam już wodnistookie, rozczochrane dziewczątka o uduchowionych
              twarzach i głosach serafina (żeby nie powiedzieć: anioła)?...
              • aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:29
                wystepuja. w tej bandzie zgredow i szpanerow wystepuja. ale bedziemy pic wódkę
                z dala od piwnicy pod baranami przeciez.
                • ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:30
                  wódkę anielo? czy mię ucho nie myli?
                  nie likierek?
                  • aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:32
                    jak kazdy mlody werter bedziemy cierpiec i pic wodke w parku o zachodzie
                    slonca. aha i jeszcze zdanie okragle wypowiemy
                • ignatz Re: samotnie 12.09.02, 18:33
                  Nie tak daleko, Anielu, nie tak daleko...
                  • aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:35
                    aha przeciez jeszcze ranek nie tak bliski ignacu (odmiana oryginalna. krakowska)
                    • ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:43
                      nie jest zabawne wpatrywanie się w plecy ciurka gdy lato ucieka truchtem
                      • aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:45
                        aha wpatruj sie parę centymetrow nizej (ja to powiedziałam ?-fuuj)
                        • ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:55
                          patrz, jakby wyczuł!
                          wstał i wyszedł, ale wróci
                          • aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:59
                            tacy jak on zawsze wracaja. jak hiszpanskie dziewczeta
                            • Gość: viki2lav Re: samotnie IP: 213.255.126.* 13.09.02, 09:38
                              ooohh! watek wyglada jak schody niekoniecznie hiszpanskie, ale moze byc
                              pozdrawiam norme sorry ze dopiero teraz ale wczoraj przysnelam nad faxem..
                            • tiresias Re: samotnie 13.09.02, 09:43
                              kto mówił o hiszpańskich dziewczętach?
                              hiszpańskie dziewczęta, ojojoj..
                              chicas buenas..
                              • aniela_ Re: samotnie 13.09.02, 09:45
                                drobny choc drogi upominek. z eksluzywnego sklepu (Dodam w didaskaliach)
                                • Gość: viki2lav Re: samotnie IP: 213.255.126.* 13.09.02, 10:02
                                  za drobne kupiony (przyp. tlumacza)
                                • Gość: viki2lav zaaakret raz! . . . IP: 213.255.126.* 13.09.02, 10:03
                                  ups!
                                  • tiresias Re: zaaakret raz! . . 13.09.02, 10:05
                                    o kordebelans, robi się sinusoida
                                    ale zmyłka:))
                                    • Gość: viki2lav Re: zaaakret raz! . . IP: 213.255.126.* 13.09.02, 10:16
                                      schody schody schody schody ,
                                      jak w casino de Paris,
                                      schody wyjsc nie moga z mody
                                      bo to jest...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka