Gość: viki2lav IP: 213.255.126.* 12.09.02, 17:35 rozpoczne watek nowy tak dla siebie i sobie moze zygzak zama zrobie i nie bedzie sie sinusoida nazywal bo ja nie chce! czy wszyscy juz poszli do domu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
norma_jean Re: samotnie 12.09.02, 17:40 Ja jestem jeszcze pięć minut :))) My się nie znamy Norma, miło mi :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ziri Re: samotnie 12.09.02, 17:47 ja macham właśnie skrzydłem na pożegnanie miłego wieczoru Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:16 nene Ty jestes jak slyszalam w krakowie. ale nie dzis tylko pojutrze. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:20 aha i nie przemawiasz z ognistego krzaka tylko z gotela i w kapciach>? Odpowiedz Link Zgłoś
ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:23 więc mówią, że będę w krakowie? nie ważne co mówią, że grunt, że o mnie mówią :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: samotnie 12.09.02, 18:23 Z niesamowicie niewygodnego fotela przemawiam. ALe że nie mam nic w sumie do powiedzenia, to chyba już nic nie bedę mówił. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:25 aha. krakow to dobre miasto mimo ze w piwnicy pod baranami banda zgredow iszpanerow Odpowiedz Link Zgłoś
ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:28 zgredów? to nie występują tam już wodnistookie, rozczochrane dziewczątka o uduchowionych twarzach i głosach serafina (żeby nie powiedzieć: anioła)?... Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:29 wystepuja. w tej bandzie zgredow i szpanerow wystepuja. ale bedziemy pic wódkę z dala od piwnicy pod baranami przeciez. Odpowiedz Link Zgłoś
ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:30 wódkę anielo? czy mię ucho nie myli? nie likierek? Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:32 jak kazdy mlody werter bedziemy cierpiec i pic wodke w parku o zachodzie slonca. aha i jeszcze zdanie okragle wypowiemy Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:35 aha przeciez jeszcze ranek nie tak bliski ignacu (odmiana oryginalna. krakowska) Odpowiedz Link Zgłoś
ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:43 nie jest zabawne wpatrywanie się w plecy ciurka gdy lato ucieka truchtem Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:45 aha wpatruj sie parę centymetrow nizej (ja to powiedziałam ?-fuuj) Odpowiedz Link Zgłoś
ellen Re: samotnie 12.09.02, 18:55 patrz, jakby wyczuł! wstał i wyszedł, ale wróci Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: samotnie 12.09.02, 18:59 tacy jak on zawsze wracaja. jak hiszpanskie dziewczeta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: samotnie IP: 213.255.126.* 13.09.02, 09:38 ooohh! watek wyglada jak schody niekoniecznie hiszpanskie, ale moze byc pozdrawiam norme sorry ze dopiero teraz ale wczoraj przysnelam nad faxem.. Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: samotnie 13.09.02, 09:43 kto mówił o hiszpańskich dziewczętach? hiszpańskie dziewczęta, ojojoj.. chicas buenas.. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: samotnie 13.09.02, 09:45 drobny choc drogi upominek. z eksluzywnego sklepu (Dodam w didaskaliach) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: samotnie IP: 213.255.126.* 13.09.02, 10:02 za drobne kupiony (przyp. tlumacza) Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: zaaakret raz! . . 13.09.02, 10:05 o kordebelans, robi się sinusoida ale zmyłka:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: zaaakret raz! . . IP: 213.255.126.* 13.09.02, 10:16 schody schody schody schody , jak w casino de Paris, schody wyjsc nie moga z mody bo to jest... Odpowiedz Link Zgłoś