Dodaj do ulubionych

szukam pracy

30.10.02, 10:37
i, nie chwaląc się, jestem miszczem w swoim fachu
Obserwuj wątek
    • Gość: vikichomiki Re: szukam pracy IP: proxy / 213.255.126.* 30.10.02, 10:38
      trenowales na M Jacksonie?
      • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 10:40
        nie chwaląc się, trenowałem na wielu rasowcach
        • misiania Re: szukam pracy 30.10.02, 10:54
          O? czyżby dlatego zwiększyła się ostatnio populacja chińskich bezwłosych
          grzywaczy?
          • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 10:59
            owszem, również dlatego, gdyż we fryzowaniu grzywek jestem najlepszy
            • jagular1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:01
              Czy jaguarom tez sie fryzuje grzywki???
              • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:03
                jagularom można nawet balejaż pierdyknąć. Na grzywce, oczywiście. To co,
                szykować farby? Jakie kolory preferujesz?
                • iw1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:04
                  a widziałeś ostatnio konfesjonał jakiś może przypadkiem? w jakim był kolorze?
                  iw się kłania:)
                  • jagular1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:06
                    Po co Ci konfesjonał ?
                  • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:09
                    masz pieska który kolorem musi pasować do konfesjonału? Wydawało mi się że po
                    latach dziwnych zleceń nic nie jest w stanie mnie zadziwić
                • jagular1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:05
                  Nie wiem co na czarnym dobrze wyglada. Ty jestes fachowcem
                  • Gość: lolka Re: szukam pracy IP: *.wne.uw.edu.pl 30.10.02, 11:06
                    hmm, moze ja siem nie znam, nowa tu jestem :)
                    ale ten postrzygacz mi dziwnie kogos przypomina...
                    ale pewnie mi sie tylko zdaje...
                    hue hue
                    • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:08
                      zdaje ci się. Ja tu po prostu szukam pracy :P
                    • jagular1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:08
                      Kogo Ci przypomina??
                  • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:07
                    do czarnego pasuje wszystko. Ale najbardziej eleganckim zestawieniem wydaje mi
                    się czarno-szary. Tylko że to trochę postarza. Zastanów się
                    • jagular1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:09
                      postrzygacz_pudli napisał:

                      > do czarnego pasuje wszystko. Ale najbardziej eleganckim zestawieniem wydaje mi
                      > się czarno-szary. Tylko że to trochę postarza. Zastanów się

                      No ten szary to juz mam
                      • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:12
                        trochę to komplikuje sprawę. Siwe włosy źle się farbuje. No ale nie na darmo
                        praktykowałem u miszcza Laurenta. Rudy, myślę, wszystkim się spodoba. I dwa
                        pasma zieleni. To ostatni krzyk mody
                        • iw1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:18
                          różowy nie jest w modzie?
                          • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:20
                            jest, ale róż stosuje się tylko w przypadku suczek (za diabła nie zaakceptuję
                            tego określenia)
                            • iw1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:21
                              dlaczego mieszasz w to diabła?
                        • jagular1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:27
                          Biore.......na która mam sie stawic?
                          • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 12:00
                            czekaj, niech zerknę w kajecik........taaaaak.... 20 listopada o 11 mam wolny
                            termin. Zapisywać?
                            • jagular1 Re: szukam pracy 30.10.02, 12:15
                              pozno ale niech bedzie
    • aniela_ Re: szukam pracy 30.10.02, 11:22
      czy przystrzygasz tez skrzydla>?
      • iw1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:24
        co najwyżej podcina - ale Ty mając swojego Jagulara jesteś bezpieczna:)
      • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:24
        nie! nigdy nikomu nie podetnę skrzydełek. Od tego właśnie są diabły
        • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:24
          i źli ludzie
          • aniela_ Re: szukam pracy 30.10.02, 11:33
            powiedziales zli_ludzie?
            • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:35
              powiedziałem "źli ludzie"
              • aniela_ Re: szukam pracy 30.10.02, 11:39
                a to nie. wzielam Cie za kogo innego :) za złego_czlowieka konkretnie ;)
                • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 12:01
                  czy ja wyglądam jak zły_człowiek?
        • iw1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:25
          etam -nie chce mi się wierzyć - diabeł był, rymował i zniknął
          • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:31
            diabły tak mają. To ich zawód. Pojawiać się, znikać i sprawiać, by zagubione
            istoty przestawały wierzyć
            • iw1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:32
              znasz Istotę?
              • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:36
                wiele istot znam, nie chwaląc się
                • iw1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:37
                  całkiem jak Roro:)
                  • postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 12:02
                    uprzejmie się uprasza, by nie mylić mnie z kimkolwiek
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka