postrzygacz_pudli 30.10.02, 10:37 i, nie chwaląc się, jestem miszczem w swoim fachu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: vikichomiki Re: szukam pracy IP: proxy / 213.255.126.* 30.10.02, 10:38 trenowales na M Jacksonie? Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 10:40 nie chwaląc się, trenowałem na wielu rasowcach Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: szukam pracy 30.10.02, 10:54 O? czyżby dlatego zwiększyła się ostatnio populacja chińskich bezwłosych grzywaczy? Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 10:59 owszem, również dlatego, gdyż we fryzowaniu grzywek jestem najlepszy Odpowiedz Link Zgłoś
jagular1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:01 Czy jaguarom tez sie fryzuje grzywki??? Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:03 jagularom można nawet balejaż pierdyknąć. Na grzywce, oczywiście. To co, szykować farby? Jakie kolory preferujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
iw1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:04 a widziałeś ostatnio konfesjonał jakiś może przypadkiem? w jakim był kolorze? iw się kłania:) Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:09 masz pieska który kolorem musi pasować do konfesjonału? Wydawało mi się że po latach dziwnych zleceń nic nie jest w stanie mnie zadziwić Odpowiedz Link Zgłoś
jagular1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:05 Nie wiem co na czarnym dobrze wyglada. Ty jestes fachowcem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolka Re: szukam pracy IP: *.wne.uw.edu.pl 30.10.02, 11:06 hmm, moze ja siem nie znam, nowa tu jestem :) ale ten postrzygacz mi dziwnie kogos przypomina... ale pewnie mi sie tylko zdaje... hue hue Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:08 zdaje ci się. Ja tu po prostu szukam pracy :P Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:07 do czarnego pasuje wszystko. Ale najbardziej eleganckim zestawieniem wydaje mi się czarno-szary. Tylko że to trochę postarza. Zastanów się Odpowiedz Link Zgłoś
jagular1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:09 postrzygacz_pudli napisał: > do czarnego pasuje wszystko. Ale najbardziej eleganckim zestawieniem wydaje mi > się czarno-szary. Tylko że to trochę postarza. Zastanów się No ten szary to juz mam Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:12 trochę to komplikuje sprawę. Siwe włosy źle się farbuje. No ale nie na darmo praktykowałem u miszcza Laurenta. Rudy, myślę, wszystkim się spodoba. I dwa pasma zieleni. To ostatni krzyk mody Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:20 jest, ale róż stosuje się tylko w przypadku suczek (za diabła nie zaakceptuję tego określenia) Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 12:00 czekaj, niech zerknę w kajecik........taaaaak.... 20 listopada o 11 mam wolny termin. Zapisywać? Odpowiedz Link Zgłoś
iw1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:24 co najwyżej podcina - ale Ty mając swojego Jagulara jesteś bezpieczna:) Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:24 nie! nigdy nikomu nie podetnę skrzydełek. Od tego właśnie są diabły Odpowiedz Link Zgłoś
aniela_ Re: szukam pracy 30.10.02, 11:39 a to nie. wzielam Cie za kogo innego :) za złego_czlowieka konkretnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 12:01 czy ja wyglądam jak zły_człowiek? Odpowiedz Link Zgłoś
iw1 Re: szukam pracy 30.10.02, 11:25 etam -nie chce mi się wierzyć - diabeł był, rymował i zniknął Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:31 diabły tak mają. To ich zawód. Pojawiać się, znikać i sprawiać, by zagubione istoty przestawały wierzyć Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 11:36 wiele istot znam, nie chwaląc się Odpowiedz Link Zgłoś
postrzygacz_pudli Re: szukam pracy 30.10.02, 12:02 uprzejmie się uprasza, by nie mylić mnie z kimkolwiek Odpowiedz Link Zgłoś