oxycort 01.04.03, 13:35 ...instaluję. O tutu na Plaży. Można fikać koziołki, żartować. Można swobodnie zwisać też. Przecinam wstegę: -------8<-------------- ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 13:42 W związku z brakiem zainteresowania, informuje się niniejszym, że trzepak zostaje zdemontowany. :) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Trzepak 01.04.03, 13:43 o. jednym policzkiem nawet nie zdążyłam przysiąść nawet... Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 13:45 Aha, nadstaw drugi predziutko, to Ci skombinuje jakaś rurkę ;) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Trzepak 01.04.03, 13:50 yhyhy, jak wiadomo powszechnie, jestem świetna w tańcach na rurkach. na datę dzisiejszą się zaklinam, że jestem. czik tu rurka, ole! ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Trzepak 01.04.03, 13:53 e-e. nie wierzę w to ksero, tak czuję, że nie wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 13:53 Anienie. To ja dziś taki niegrzeczny jestem... Idę coś spsocić. Yhyhy, nawpuszczam dziewczynom szczypawic do piórnika. ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Trzepak 01.04.03, 13:59 lepiej postaw im rurkę i włącz muzę, hyyyyyy! :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:03 A to potem. Teraz udam się sprawdzić, czy aby nie pojawiły się jakieś nowe epizody bajki o trzech małych przyjaciołach :) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:04 czy coś mnie ominęło? pytam zaniepokojona nieświadomością w kwestii trzech przyjaciół. Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:07 nie czas żałować papieru, gdy rozmontowują trzepaki! Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:11 czy krótkie resume logowiskowe w Twoim wykonaniu nie byłoby przypadkiem bardzo na miejscu tu i teraz? ostatnio więcej nie bywam niż bywam na plaży... Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:15 www.happytreefriends.com/watch_episodes/rink.html ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:23 by ich posmarować jakąś maścią, oxycortem np. to by wyzdrowieli... Odpowiedz Link Zgłoś
_tequila_ Re: Trzepak 01.04.03, 14:27 co z trzepakiem - dywan mam ciezki od psich kłaków Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:30 o. co mi przypomina, że kupiłam sobie w niedzielę dywan za całe 90 złotych. 2.50 x 1.60. całkiem porządny. pies może sobie robić, co chce, nie żal będzie wyrzucać :)) Odpowiedz Link Zgłoś
_tequila_ Re: Trzepak 01.04.03, 14:34 aha dlatego wczoraj ogolilam (ostrzyglam) swojego psa Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:35 o Tekilka! :) Aha, kłaki i roztocza (fuuuuj). Produkujesz broń bilogiczna może? Będą naloty dywanowe?. ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
_tequila_ Re: Trzepak 01.04.03, 14:59 :)) czysto higieniczne pobudki mna kierowaly - roztocza i kłaki zostawilam jednej pani do utylizacji, nie chce miec z nimi nic wspolnego szczegolnie na wiosne Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:27 Aha, miziasz mnie Misiu pogrzebaczem pod włos może? E-e. Nic im nie będzie. Nie z takich opresji już wychodzili, hyyyhhh ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: Trzepak 01.04.03, 14:42 ret, Oxy, czemuż ja nie chciałem tego kiedyś oglądać? Najbardziej podobał mi się odcinek z wojenną trauma na obozie i ten w kręgielni :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:50 Aha, Mi się wszystkie przygody tej leśnej trupy (nomenomen) zwierzątek szalenie podobają. Są zabójcze :) ~~ ox Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Trzepak IP: *.acn.waw.pl 01.04.03, 17:29 to ja se zwisnę niezobowiązująco. Odpowiedz Link Zgłoś