01.04.03, 13:35
...instaluję. O tutu na Plaży.
Można fikać koziołki, żartować. Można swobodnie zwisać też.

Przecinam wstegę:
-------8<--------------

~~
ox
Obserwuj wątek
    • oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 13:42
      W związku z brakiem zainteresowania, informuje się niniejszym, że trzepak
      zostaje zdemontowany.
      :)
      ~~
      ox
      • misiania Re: Trzepak 01.04.03, 13:43
        o. jednym policzkiem nawet nie zdążyłam przysiąść nawet...
        • oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 13:45
          Aha, nadstaw drugi predziutko, to Ci skombinuje jakaś rurkę ;)
          ~~
          ox
          • misiania Re: Trzepak 01.04.03, 13:50
            yhyhy, jak wiadomo powszechnie, jestem świetna w tańcach na rurkach. na datę
            dzisiejszą się zaklinam, że jestem. czik tu rurka, ole! ;))
            • westin Re: Trzepak 01.04.03, 13:52
              przepraszam, ja tylko do ksero
              • misiania Re: Trzepak 01.04.03, 13:53
                e-e. nie wierzę w to ksero, tak czuję, że nie wierzę.
            • oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 13:53
              Anienie. To ja dziś taki niegrzeczny jestem...
              Idę coś spsocić. Yhyhy, nawpuszczam dziewczynom szczypawic do piórnika.
              ~~
              ox
              • misiania Re: Trzepak 01.04.03, 13:59
                lepiej postaw im rurkę i włącz muzę, hyyyyyy! :))))
                • oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:03
                  A to potem. Teraz udam się sprawdzić, czy aby nie pojawiły się jakieś nowe
                  epizody bajki o trzech małych przyjaciołach :)
                  ~~
                  ox
                  • misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:04
                    czy coś mnie ominęło? pytam zaniepokojona nieświadomością w kwestii trzech
                    przyjaciół.
                    • westin Re: Trzepak 01.04.03, 14:06
                      o kurcze, skończył się papier do ksero
                      • misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:07
                        nie czas żałować papieru, gdy rozmontowują trzepaki!
                        • westin Re: Trzepak 01.04.03, 14:08
                          trzepak mi wisi, gdy nie mam papieru!
                    • oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:08
                      Yhyhy, jest! Epizod lodowiskowy :)
                      ~~
                      ox
                      • misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:11
                        czy krótkie resume logowiskowe w Twoim wykonaniu nie byłoby przypadkiem bardzo
                        na miejscu tu i teraz? ostatnio więcej nie bywam niż bywam na plaży...
                        • oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:13
                          już za chwileczkę, juz za momencik :)
                          ~~
                          ox
                          • oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:15

                            www.happytreefriends.com/watch_episodes/rink.html
                            ~~
                            ox
                            • misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:23
                              by ich posmarować jakąś maścią, oxycortem np. to by wyzdrowieli...
                              • _tequila_ Re: Trzepak 01.04.03, 14:27
                                co z trzepakiem - dywan mam ciezki od psich kłaków
                                • misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:30
                                  o. co mi przypomina, że kupiłam sobie w niedzielę dywan za całe 90 złotych.
                                  2.50 x 1.60. całkiem porządny. pies może sobie robić, co chce, nie żal będzie
                                  wyrzucać :))
                                  • _tequila_ Re: Trzepak 01.04.03, 14:34
                                    aha dlatego wczoraj ogolilam (ostrzyglam) swojego psa
                                    • misiania Re: Trzepak 01.04.03, 14:36
                                      Aaa! i z surowca utkałaś dywanik?
                                • oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:35
                                  o Tekilka! :)
                                  Aha, kłaki i roztocza (fuuuuj). Produkujesz broń bilogiczna może? Będą naloty
                                  dywanowe?.
                                  ~~
                                  ox
                                  • _tequila_ Re: Trzepak 01.04.03, 14:59
                                    :))
                                    czysto higieniczne pobudki mna kierowaly - roztocza i kłaki zostawilam jednej
                                    pani do utylizacji, nie chce miec z nimi nic wspolnego szczegolnie na wiosne
                              • oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:27
                                Aha, miziasz mnie Misiu pogrzebaczem pod włos może?
                                E-e. Nic im nie będzie. Nie z takich opresji już wychodzili, hyyyhhh
                                ~~
                                ox
                            • ignatz Re: Trzepak 01.04.03, 14:42
                              ret, Oxy, czemuż ja nie chciałem tego kiedyś oglądać? Najbardziej podobał mi
                              się odcinek z wojenną trauma na obozie i ten w kręgielni :-)
                              • oxycort Re: Trzepak 01.04.03, 14:50
                                Aha, Mi się wszystkie przygody tej leśnej trupy (nomenomen) zwierzątek szalenie
                                podobają. Są zabójcze :)
                                ~~
                                ox
    • Gość: aniela Re: Trzepak IP: *.acn.waw.pl 01.04.03, 17:29
      to ja se zwisnę niezobowiązująco.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka