15.07.03, 15:34
z powodów higienicznych zmieniam nicka.
the winner is kgl3
K-G-L-3
kontynuujmy plażowanie mając to na uwadze
Obserwuj wątek
    • mmpm Re: Komunikat 15.07.03, 15:36
      Jakich???

      I co oznacza ten kgl?
    • kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 15:38
      higienicznich. Jak chusteczki.
      eee, a musi coś znaczyć? Nie wiedziałam! Jakieś propozycje?
    • kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 15:39
      i zważ, że nie mnożę ukradkiem osobowości!
      • mmpm Re: Komunikat 15.07.03, 15:40
        Wygląda jak jakiś Kolargol... ;-)
        • czarnajagoda Re: Komunikat 15.07.03, 15:41
          a mnie się z koglem-moglem nie wiedzieć czemu skoajrzyło...
          • mmpm Re: Komunikat 15.07.03, 15:41
            Kogel jest, tylko mogla nie ma... ;-)
            • czarnajagoda Re: Komunikat 15.07.03, 15:44
              aha, ewentualnie jeszcze z konglomeratem mi się to może kojarzyć...
          • kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 15:42
            k-m z serkiem waniliowym, mmmm
        • kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 15:42
          trudno, przecierpię
          • pierano Re: Komunikat 15.07.03, 15:45
            to przecierp jeszcze, ze wystapie sobie jako pierano
            • pierano Re: Komunikat 15.07.03, 15:46
              swirujesz, Koralgol
              • kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 15:58
                swirujesz, kdl ;)
            • kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 15:59
              hehe
              • timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:01
                oj tak nie moze byc!!zadne z tych nikow nie jest do zaakceptowania?!?!

                koralgol - i tyle!!
                • kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 16:05
                  nie - ale ty mozesz przemienic sie na kolargola, prezent ode mnie :)
                  • timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:07
                    nene!!ale twoj nik jest za krotki i w dodatku z cyferko...a poprzendi tez mi
                    sie jakos dziwnie kojarzyl...kogielku*mogielku;>
                    • kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 16:09
                      a jak ci sie kojarzyl, przyszłu kolargolku?
                      • timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:10
                        ja nicka nie zmienie...

                        dziwnie;> moze z pierrotem????

                        a kgl3 prawie jak T3;> nic nie znaczy taki nick chyba ze nam objasnisz...trzeba
                        bylo zrobic konsultacje na plazy!!
                        • kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 16:14
                          a ty konsultowałeś swojego nicka z reszta?
                          Na Pieransa też źle nie reagowałeś, choc niekonsultowany był
                          • timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:15
                            bo co komus ebde mowil ze ma kiepskiego nika - chyba ze bym tej osoby nie
                            lubil:) a do mojego nikt nie ma zastrzezen;>

                            moze pierrot????
                            to skad ten kgl3??
                            • pierans Re: Komunikat 15.07.03, 16:18
                              poddaję się, tak się nie da.
                              Wszystko, byle nie Pierrot (brrr) i nie Kolargol (makabra), życia bym nie miała!
                              • timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:21
                                to moze jakies wskazowki co nik ma zwierac czy z czym sie koajrzyc?

                                jaka jestes??

                                a i niektorzy konsultowali swoje nowe nicki z plaza!
                                • pierans Re: Komunikat 15.07.03, 16:23
                                  wróciłam do pieransa, zauważyłeś?
                                  jestem fajna ;)
                                  • timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:24
                                    zauwazylem...fajans - zart....
                                    ale to za malo...
                                    • pierans Re: Komunikat 15.07.03, 16:26
                                      złośliwa
                                      • timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:27
                                        a gdzie mieszkasz??jaki masz kolor wlosow??

                                        moze jakies zwierze lubisz??
                                        • pierans Re: Komunikat 15.07.03, 16:29
                                          a. .. b. ciemne c. koty
                                    • pierans Re: Komunikat 15.07.03, 16:31
                                      fajans-srajans
                                      • timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:32
                                        a gdzie mieszkasz????
                                        • pierans Re: Komunikat 15.07.03, 16:33
                                          no pszesz mówie ...
                                          • timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:34
                                            nie widze gdzie mowisz...powtorz!!
                                            • pierans Re: Komunikat 15.07.03, 16:37
                                              uwaga, tera bendzie DUZYMI LITERAMI: ...
                                              • timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:38
                                                pozycz mi okulary!!
                                                • pierans Re: Komunikat 15.07.03, 16:40
                                                  w wawie
    • timit proposale 15.07.03, 16:28
      st.pier@
      zlosliwa.pier@
      • pierans Re: proposale 15.07.03, 16:30
        st to od czego?
        to drugie za dosłowne, kto chciałby maila/posta od złośliwej...
        • timit Re: proposale 15.07.03, 16:32
          st. bo tak...od swieta??

          plazowa.kotka@
          • pierans Re: proposale 15.07.03, 16:34
            mrau?
            • timit Re: proposale 15.07.03, 16:35
              dobre!!moze z 2 rr....mrrau
              a moze nie??!!
              • pierans Re: proposale 15.07.03, 16:36
                w sensie mrrau ?
                • timit Re: proposale 15.07.03, 16:37
                  yhy:)
                  • pierans Re: proposale 15.07.03, 16:38
                    sie kojarzy
                    • pierans Re: proposale 15.07.03, 16:40
                      ???
                    • timit Re: proposale 15.07.03, 16:41
                      yhy. to moze wielka.mrau;>
                      • pierans Re: proposale 15.07.03, 16:43
                        ta, i wszyscy pomyślą, że jestem gruba!
                        • timit Re: proposale 15.07.03, 16:44
                          to: mala.mrau@, malami@
                          czarna.mrau

                          minimrau@
                          • pierans Re: proposale 15.07.03, 16:47
                            ale fajoskie niki!
                            • timit Re: proposale 15.07.03, 16:49
                              serio??...ciemna.strona.mrau@
                              • pierans Re: proposale 15.07.03, 16:57
                                mini.ciemne.mrau@
                                • timit Re: proposale 15.07.03, 16:59
                                  cool.t!!!!
                                  dlugie..i tez sugerujace...uruchamia wyorbaznie. ale ja musze spadac..papa
                                • timit Re: proposale 15.07.03, 17:03
                                  moze lepiej czarne...bo ciemne to sie roznie moze kojarzyc...?!
    • basia Re: Komunikat 15.07.03, 19:47
      Już lepiej kogel niż pieranty.Tak sądzę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka