pierans 15.07.03, 15:34 z powodów higienicznych zmieniam nicka. the winner is kgl3 K-G-L-3 kontynuujmy plażowanie mając to na uwadze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 15:38 higienicznich. Jak chusteczki. eee, a musi coś znaczyć? Nie wiedziałam! Jakieś propozycje? Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda Re: Komunikat 15.07.03, 15:41 a mnie się z koglem-moglem nie wiedzieć czemu skoajrzyło... Odpowiedz Link Zgłoś
czarnajagoda Re: Komunikat 15.07.03, 15:44 aha, ewentualnie jeszcze z konglomeratem mi się to może kojarzyć... Odpowiedz Link Zgłoś
pierano Re: Komunikat 15.07.03, 15:45 to przecierp jeszcze, ze wystapie sobie jako pierano Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:01 oj tak nie moze byc!!zadne z tych nikow nie jest do zaakceptowania?!?! koralgol - i tyle!! Odpowiedz Link Zgłoś
kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 16:05 nie - ale ty mozesz przemienic sie na kolargola, prezent ode mnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:07 nene!!ale twoj nik jest za krotki i w dodatku z cyferko...a poprzendi tez mi sie jakos dziwnie kojarzyl...kogielku*mogielku;> Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:10 ja nicka nie zmienie... dziwnie;> moze z pierrotem???? a kgl3 prawie jak T3;> nic nie znaczy taki nick chyba ze nam objasnisz...trzeba bylo zrobic konsultacje na plazy!! Odpowiedz Link Zgłoś
kgl3 Re: Komunikat 15.07.03, 16:14 a ty konsultowałeś swojego nicka z reszta? Na Pieransa też źle nie reagowałeś, choc niekonsultowany był Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:15 bo co komus ebde mowil ze ma kiepskiego nika - chyba ze bym tej osoby nie lubil:) a do mojego nikt nie ma zastrzezen;> moze pierrot???? to skad ten kgl3?? Odpowiedz Link Zgłoś
pierans Re: Komunikat 15.07.03, 16:18 poddaję się, tak się nie da. Wszystko, byle nie Pierrot (brrr) i nie Kolargol (makabra), życia bym nie miała! Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:21 to moze jakies wskazowki co nik ma zwierac czy z czym sie koajrzyc? jaka jestes?? a i niektorzy konsultowali swoje nowe nicki z plaza! Odpowiedz Link Zgłoś
pierans Re: Komunikat 15.07.03, 16:23 wróciłam do pieransa, zauważyłeś? jestem fajna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:24 zauwazylem...fajans - zart.... ale to za malo... Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: Komunikat 15.07.03, 16:27 a gdzie mieszkasz??jaki masz kolor wlosow?? moze jakies zwierze lubisz?? Odpowiedz Link Zgłoś
pierans Re: proposale 15.07.03, 16:30 st to od czego? to drugie za dosłowne, kto chciałby maila/posta od złośliwej... Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: proposale 15.07.03, 16:44 to: mala.mrau@, malami@ czarna.mrau minimrau@ Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: proposale 15.07.03, 16:59 cool.t!!!! dlugie..i tez sugerujace...uruchamia wyorbaznie. ale ja musze spadac..papa Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: proposale 15.07.03, 17:03 moze lepiej czarne...bo ciemne to sie roznie moze kojarzyc...?! Odpowiedz Link Zgłoś