11.08.03, 17:11
podobno ktos mnie szuka?? jestem na koncu swiata, na samym przodzie buta...

podam melona i kawe!aaaa i zoltego arbuza!!

pozdr - wyrzucaja z netu...
Obserwuj wątek
    • pierans Re: ciao! 11.08.03, 17:46
      a w obcasie czy nosku buta? ciao
      • ka_27 ciao! 12.08.03, 07:24
        Witaj Timit :-)

        Mam nadzieję, że nie zapomniałeś :-)))
        • Gość: viki2lav Re: ciao! IP: 213.255.126.* 12.08.03, 09:12
          sie nie zgub i pamietaj ze wszystkie drogi prowadza do Polski,
          • ka_27 ciao! 12.08.03, 09:15
            Viki,
            wszystkie drogi prowadzą też na plażę :-))
      • timit Re: ciao! 13.08.03, 18:55
        nosek buta moja droga!!

        a viki gdzie ty teraz jestes?jakie plany na ferragosto?

        pecorino i wino czerwone dla wszystkich...
    • aniela Re: ciao! 12.08.03, 09:28
      dla mnie kawa bez melona
      • ka_27 ciao! 12.08.03, 09:28
        Kawa bez mielona?
        Czyli rozpuszczalna znaczy się? :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka