timit 11.08.03, 17:11 podobno ktos mnie szuka?? jestem na koncu swiata, na samym przodzie buta... podam melona i kawe!aaaa i zoltego arbuza!! pozdr - wyrzucaja z netu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ka_27 ciao! 12.08.03, 07:24 Witaj Timit :-) Mam nadzieję, że nie zapomniałeś :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2lav Re: ciao! IP: 213.255.126.* 12.08.03, 09:12 sie nie zgub i pamietaj ze wszystkie drogi prowadza do Polski, Odpowiedz Link Zgłoś
timit Re: ciao! 13.08.03, 18:55 nosek buta moja droga!! a viki gdzie ty teraz jestes?jakie plany na ferragosto? pecorino i wino czerwone dla wszystkich... Odpowiedz Link Zgłoś
ka_27 ciao! 12.08.03, 09:28 Kawa bez mielona? Czyli rozpuszczalna znaczy się? :-) Odpowiedz Link Zgłoś