aniela 05.01.04, 18:50 to chyba tylko na plazy wystepuja w bikini? i jak to sie stalo ze oni wyszli a bikini zostalo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniela Re: bikiniarze 05.01.04, 18:56 i czy do bikini pasuja kolorowe skarpetki? ps. taki refleksyjny wieczor nadchodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: bikiniarze IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 05.01.04, 19:24 jesli chodzi o Atol Bikini, to skarpetki nie pasuja at all. Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: bikiniarze 05.01.04, 19:30 bananowa młodzież też już ani młodzież ani bananowa a banany zostały i młodzież się spotyka (np Aniela jako młodziezy młodszy przedstawiciel) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: bikiniarze IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 05.01.04, 19:34 ona tez grywa w filmach jako Marisa Tomei. czyli Marysia Tomczak. Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: bikiniarze 05.01.04, 20:27 aha to jak mikolaj klatka w dzikosci serca np. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: bikiniarze IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.01.04, 06:59 a , :) Odpowiedz Link Zgłoś