Dodaj do ulubionych

bikiniarze

05.01.04, 18:50
to chyba tylko na plazy wystepuja w bikini? i jak to sie stalo ze oni wyszli
a bikini zostalo?
Obserwuj wątek
    • aniela Re: bikiniarze 05.01.04, 18:56
      i czy do bikini pasuja kolorowe skarpetki?

      ps. taki refleksyjny wieczor nadchodzi.
      • Gość: kanuk Re: bikiniarze IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 05.01.04, 19:24
        jesli chodzi o Atol Bikini, to skarpetki nie pasuja at all.
    • ignatz Re: bikiniarze 05.01.04, 19:30
      bananowa młodzież też już ani młodzież ani bananowa a banany zostały i młodzież
      się spotyka (np Aniela jako młodziezy młodszy przedstawiciel)
      • Gość: kanuk Re: bikiniarze IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 05.01.04, 19:34
        ona tez grywa w filmach jako Marisa Tomei. czyli Marysia Tomczak.
        • aniela Re: bikiniarze 05.01.04, 20:27
          aha to jak mikolaj klatka w dzikosci serca np.
          • Gość: kanuk Re: bikiniarze IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.01.04, 06:59
            a , :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka