Dodaj do ulubionych

Art. 4 naszej Konstytucji .................

04.01.10, 10:22
Art. 4 naszej Konstytucji w którym zapisano określa jasno:

1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub
bezpośrednio


Ktos o tym zapisie wyraznie zapomniał.
Obserwuj wątek
    • m.c.hrabia Re: Art. 4 naszej Konstytucji ................. 04.01.10, 10:34
      goldenwomen92 napisała:

      > Art. 4 naszej Konstytucji w którym zapisano określa jasno:
      >
      > 1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
      > 2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub
      > bezpośrednio
      >
      >
      > Ktos o tym zapisie wyraznie zapomniał.
      >

      I ani słowa o pochodzeniu:)))))
      • men-ada [...] 04.01.10, 10:37
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • goldenwomen92 zauważ............... 04.01.10, 11:27

          ze ONI zamiast konkretnych zarzutów, wniosków....... znają tylko
          inwektywy oraz z miejsca jak temat robi sie niewygodny próbują go
          natychmiast zmienić dzieki "personalnemu nalotowi".Inaczej nie
          POtrafią.Temat o Żydach uznają za przejaw antysemityzmu tak jakby
          bycie Żydem czy posiadac pochodzenie żydowskie było czymś
          uwłaczającym godności ludzkiej a samo wspomnienie o pochodzeniu
          ciężkim przewinieniem.To jedyny taki naród jaki znam ktory reaguje w
          ten sposób.

          Przykład? zobacz jak giwi poprzecianała ten watek.
          • men-ada Re: zauważ............... 04.01.10, 16:19
            > POtrafią.Temat o Żydach uznają za przejaw antysemityzmu tak jakby
            > bycie Żydem czy posiadac pochodzenie żydowskie było czymś
            > uwłaczającym godności ludzkiej a samo wspomnienie o pochodzeniu
            > ciężkim przewinieniem.
            Może to jakieś ukryte kompleksy?
      • goldenwomen92 [...] 04.01.10, 10:40
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • zelazny.karzel.wasyl A wszystko tak bez sprawdzenia napletka? 04.01.10, 10:39
      No jak tak można - nie zapisali w Konstytucji obowiązku zajrzenia do
      majtek,co Gołde?
      • goldenwomen92 [...] 04.01.10, 11:32
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • porannakawa20 Re: men-ada....... 05.01.10, 15:48
          goldenwomen92 napisała:

          > tu masz najlepszy przykład tego o czym wspominam wyżej.Temat
          > pochodzenia działa na NICH jak płachta na byka co nie przeszkadza
          > Żydom w Knessecie nie dopuszczać do siebie żadnego goja.Widział kto
          > w Knessecie Polaka?????????????????????????????????????????

          Nieobytyś w świecie.
          Izraelczycy denerwują się, że w Knessecie sami Polacy, Polacy denerwują się, że
          w Sejmie sami Żydzi.
          Jednak na wymianę nie chcą iść.
          • goldenwomen91 w Knessecie są Polacy? Podaj ich nazwiska! 07.01.10, 18:26
            ho ho zobaczymy kto dostąił tego zaszczytu
    • elena4 Re: Art. 4 naszej Konstytucji ................. 04.01.10, 11:17
      To naród zapomniał, albo konstytucji nie czytał.
    • pudzianpolskagora [...] 04.01.10, 11:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • indris Re: Art. 4 naszej Konstytucji ................. 04.01.10, 11:47
      A kto o tym artykule zapomniał i jak to uzasadniasz ?
      • goldenwomen92 chociaż RAZ POmyśl samodzielnie. 05.01.10, 12:26

      • snajper55 Re: Art. 4 naszej Konstytucji ................. 05.01.10, 13:27
        indris napisał:

        > A kto o tym artykule zapomniał i jak to uzasadniasz ?

        To za trudne dla Goldzi pytanie.

        S.
      • wos9 Re: Art. 4 naszej Konstytucji ................. 05.01.10, 16:04
        indris napisał:

        > A kto o tym artykule zapomniał i jak to uzasadniasz ?

        Przecież to ty celujesz w kopiowaniu cudzych tekstów (nawet nie
        zawsze podajesz źródło!), sama stawiasz znaki zapytania (po pytaniu
        typu: dokąd ty Polsko zmierzasz?), albo wykrzykniki w zdaniu
        typu: "nie usypiaj czujności Polaków!)
    • pollack5 Re: Art. 4 naszej Konstytucji ................. 05.01.10, 16:00
      goldenwomen92 napisała:

      > Art. 4 naszej Konstytucji w którym zapisano określa jasno:
      >
      > 1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
      > 2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub
      > bezpośrednio
      > 3. Naród to wredny kurdupel w dwóch egzemplarzach
      >

      >
    • snajper55 Re: Art. 4 naszej Konstytucji ................. 07.01.10, 03:16
      men-ada napisał:

      > snajper55 napisał:
      >
      > > indris napisał:
      > >
      > > > A kto o tym artykule zapomniał i jak to uzasadniasz ?
      > >
      > > To za trudne dla Goldzi pytanie.
      > >
      > To pewnie dla Ciebie odpowiedź jest prosta-no to dawaj!

      Ależ proszę bardzo, oto odpowiedź:

      Nikt o tym artykule nie zapomniał.

      S.
    • arni-old polski ineters narodowy-"antysemityzm"???????@@@@@ 07.01.10, 16:33
      forum.gazeta.pl/forum/w,396,105224355,105224355,Czy_polski_interes_narodowy_moze_byc_w_Polsce.html
    • goldenwomen91 giwo proszę skasuj cały ten wątek bo............. 07.01.10, 18:21
      ta chaotyczna sieczka jaka pozostała nie trzyma się nijak kupy.
      TO wstyd nawet gdy inni patrzą jak robisz z nas durni.
      • giwidzimisie ...goldzia tu gada sama ze sobą ;) 09.01.10, 16:40

    • goldenwomen91 Re: Art. 227 naszej Konstytucji ................. 07.01.10, 20:50
      Generalnie ludzie nie zdają sobie sprawy, Ŝe tą absolutną władzę nad
      kreacją pieniądza dalilichwiarzom partyjni oszuści, dla niepoznaki
      nazwani „parlamentarzystami”. Najbardziej parszywe
      jest to, Ŝe to zezwolenie na okradanie narodu,parlamentarzyści
      ubrali w literę prawa i zapisali w konstytucji, czyli w knocie
      legislacyjnym z dnia 6 kwietnia 1997. w Art.227. który
      brzmi: „Przysługuje mu (NBP) wyłączne prawo emisji pieniądza oraz
      ustalania irealizowania polityki pienięŜnej”. Z natury rzeczy
      SUWEREN, czyli naród
      powinien mieć
      wyłączne prawo kreacji własnej waluty i kredytów a nie grupa
      bezpaństwowców, czyli lichwiarzy.
      NBP pomimo szumnej nazwy „Bank
      Polski” jest obcą despotyczną i bezkompromisową władzą,
      rasizmem finansowym, po prostu totalitaryzmem, stojącą ponad trzema
      ujętymi w „konstytucji”
      władzami, czyli: ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą.
      Wobec powyŜszego, niniejszym KWESTIONUJĘ Monteskiuszowski „trój
      podział władzy” –
      bezkrytycznie przyjęty przez „cywilizację” z piekła rodem, czyli
      partyjnych oszustów.!!! –
      „parlamentarzystów”.
      By było śmieszniej, władza finansowa (najwaŜniejsza) nie jest ujęta
      w „konstytucji z 6.06.97.” jako
      władza! CzyŜby jej nie było???
      Dowodem na to, Ŝe władza finansowa w „konstytucji” „nie istnieje”
      jest zapis w Art. 10. pkt.1, który
      brzmi: „Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i
      równowadze władzy ustawodawczej,
      władzy wykonawczej i władzy sądowniczej.”. Rola władzy finansowej w
      gospodarce decyduje o
      wszystkim, o być albo nie być narodu i państwa. Pozostawienie tej
      władzy w rękach lichwiarzy jest
      równoznaczne z daniem małpie brzytwy, która tnie tą brzytwą (lichwą)
      na oślep „pa wsiech”, co
      widać słychać i czuć.!!!........"K.J. Styrna
      • men-ada Re: Art. 227 naszej Konstytucji ................ 07.01.10, 21:05
        Władza lichwiarzy, władza propagandystów(tzw IV władza) jest troche tych
        zaborców a rozbiór realizowany jest na wielu płaszczyznach.
        I wszystkie hieny chcą się nachapać (ci perfidni to już wo ogóle bez cienia
        umiaru) . W tym kontekście nie powinno dziwić, ze kraj 40 mln
        doprowadzili do takiego stanu.
    • goldenwomen91 Re: Art.227 naszej Konstytucji ... 07.01.10, 20:58
      ...cyt."Myślę, Ŝe dla nikogo nie ulega wątpliwości, Ŝe władza
      zwierzchnia w Rzeczypospolitej Narodu Polskiego naleŜy do Narodu,
      który ma być SUWERENEM, ale NIE JEST z powodu tego, Ŝe partyjni
      oszuści za srebrniki, sprzedali suwerenność narodową (finansową)
      obcym, czyli sitwie bezpaństwowców, którzy na podstawie zapisu w
      Art. 227 obowiązującego knota legislacyjnego z 6
      kwietnia 1997 roku mają wyłączne prawo emisji pieniądza oraz
      realizowania (lichwiarskiej) polityki
      pienięŜnej, bo nie muszą się nikogo pytać jaką stosować lichwę i
      komu udzielać poŜyczek.!!!
      Jest to bezprzykładny ponadczasowy
      szwindel wszech czasów, jaki nam, NARODOWI
      POLSKIEMU zgotowali partyjni oszuści.!!!......."K.J.Styrna
    • x2468 Re: gołda, czy Art. 4 Konstytucji dopuszcza spam 07.01.10, 20:59
      Golda,poczytaj do poduchy.Bedzie ci sie lepiej spalo:
      www.trojka.net/509,,,jaroslaw_kaczynski_chce_byc_zelaznym_kanclerzem_iv_rp.html
    • men-ada [...] 07.01.10, 21:51
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka