goldenwomen92
04.01.10, 10:22
Art. 4 naszej Konstytucji w którym zapisano określa jasno:
1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub
bezpośrednio
Ktos o tym zapisie wyraznie zapomniał.