indris
19.02.04, 15:23
"Inicjatywa polityczna "Centrum" pod przewodnictwem sen. Zbigniewa Religi
(Blok Senat 2001) zwróciła się w środę do prezydenta Aleksandra
Kwaśniewskiego o pośmiertne podniesienie do rangi generała płk Ryszarda
Kuklińskiego..." (za PAP)
Może chcieli się zwrócić do prezydenta Stanów Zjednoczonych, G. W. Busha ?