Dodaj do ulubionych

PASSION - WIELKI FILM.

IP: 207.235.39.* 28.02.04, 17:22
Pod wrazeniem Passion Of The Christ.


Pod wrazeniem Passion Of The Christ. Jak gleboka trzeba miec wiare, i jak
wielka trzeba miec dusze aby poswiecic swoje zycie za nas wszystkich?
Naprawde
trzeba byc czlowiekiem bez duszy i pospolitym nikczennikiem aby ciagle
przeinaczac i klamac. Tacy nikczennicy tez sa wsrod nas i zachowuja sie
podobnie do tych co skazali Jezusa na smierc. Powaga w kinie byla wielka,
ludzie nie mogli powstrzymac placzu i szlochania. Tym co wykonali egzekucje
jak
i swiadkowie nie mieli zadnych watpliwosci ze Jezus byl synem Bozym. Zrobil
to
dla nas wszystkich bez wyjatkow.Czytalem Bible, chodzilem na lekcje religi
ale
takiego wplywy to jeszcze na mnie nic nie mialo. Wychodzilem z kina placzac,
lzy same plynely po policzkach. Z jednej strony skromne dialogi madrosci nauk
zyciowych Jezusa a z drugiej zaklamanie krzykaczy i tych bezdusznych
rozkoszujacych sie w zadawaniu bolu. Ile wspolnego to ma z naszym obecnym
swiatem a ile z forum moga tym powiedziec ci co ogladneli ten wspaniali film.
Mam nadzieje ze wielu spojrzy inaczej na wlasne zycie, a film bedzie mial
pozytywny wplyw na pokoj milujacych ludzi. Ludzie beda umieli w mediach
rozroznic podrzegaczy i kretaczy od tych milujacych pokoj i sasiadow swoich,
bez wzgledu czy sa oni Palestynczykami, Arabami, Zydami etc.


Blogoslawieni sa tylko peacemakers.
Obserwuj wątek
    • Gość: lOVE Re: PASSION - WIELKI FILM. IP: 207.235.39.* 28.02.04, 18:31
      PLEASE READ IT. WORTHY TO ENREACH YOUR SOU.
      • Gość: LOVE Re: PASSION - WIELKI FILM. IP: 207.235.39.* 28.02.04, 18:32
        PLEASE READ IT IT IS WORTHY TO ENREACH YOUR SOUL.
        • Gość: ANTYKOMUCH Re: PASSION - WIELKI FILM. IP: 207.235.39.* 28.02.04, 19:30
          KOMUNISCI BOJA SIE NAWET WLASNEGO SUMIENIA I PRAWDY.
          • Gość: PPP Re: PASSION - WIELKI FILM. IP: 207.235.39.* 29.02.04, 01:45
            Waleczni libertyni i ateisci nawet wystraszyli sie postu o tym filmie ich
            pustosc jest wielka.
            • Gość: RT Re: PASSION - WIELKI FILM. IP: 207.235.39.* 02.03.04, 20:21
              DLACZEGO TEN WATEK USUNIETO Z PIERWSZEJ STRONY? ZYDOWSKA CENZURA?
              • homosovieticus Re: PASSION - WIELKI FILM. 02.03.04, 20:24
                Gość portalu: RT napisał(a):

                > DLACZEGO TEN WATEK USUNIETO Z PIERWSZEJ STRONY? ZYDOWSKA CENZURA?

                On opada jak liscie w jesieni.
                Trzeba się trzymać bardziej popularnego watku na ten temat.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka