vuvuzetka 15.10.10, 21:35 Hoffmana do parteru udowadniając mu, ze kłamie, mówiąc że Lech kaczyński jeździł co roku do Katynia, a ostatnio był tam rok temu, a nie w 2007 roku - roku wyborczym. Brawo panie profesorze!:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
donald_mam_plan_ale_go_nie_mam Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 21:43 A może mydłek Hoffman się mylił, a nie kłamał. Nie musisz go od razu przezywać. Odpowiedz Link Zgłoś
vuvuzetka Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 21:46 donald_mam_plan_ale_go_nie_mam napisał: > A może mydłek Hoffman się mylił, a nie kłamał. Nie musisz go od razu przezywać. > to dokładnie tak jak ty indeed, kłamiesz aż ci się z uszu kurzy. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:20 To nie jest indeed, serio. vuvuzetka napisała: > donald_mam_plan_ale_go_nie_mam napisał: > > > A może mydłek Hoffman się mylił, a nie kłamał. Nie musisz go od razu prze > zywać. > > > > to dokładnie tak jak ty indeed, kłamiesz aż ci się z uszu kurzy. Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 21:52 donald_mam_plan_ale_go_nie_mam napisał: > A może mydłek Hoffman się mylił, a nie kłamał. Nie musisz go od razu przezywać. Czyli kretyn? Niemniej Nałęczem bym sie nie zachwycał, jak by trzeba było to zrobiłby nie powiem co nawet Jarosławu. Choć to niewatpliwie inteligentny facet o sporej erudycji to jednak dureń bez kręgosłupa. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 21:55 Cóż karierowiczowi i doopie po kręgosłupie? Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:00 Tylko by przeszkadzał;) Facet mógł zrobić wielka karierę po aferze Rywina gdyby miał trochę jaj i kręgosłup, ale sie skundlił, pytanie tylko czy zrobił to tak sam z siebie z czystej głupoty, czy moze jednak było cos jeszcze. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:10 Czym się mianowicie skundlił? Wręcz przeciwnie, w drugiej fazie swojej komisji wybił się na niepodległość. A że potem nie zrobił wielkiej kariery - no cóż, nie każdemu to się udaje, ale to nie powód żeby obrzucać go błotem. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:25 cymber.gaj napisał: > Czym się mianowicie skundlił? Wręcz przeciwnie, w drugiej fazie swojej komisji > wybił się na niepodległość. A że potem nie zrobił wielkiej kariery - no cóż, ni > e każdemu to się udaje, ale to nie powód żeby obrzucać go błotem. > Delegowany do komisji rywinowskiej przez SLD zaczął kopać SLD a szczególnie L Millera.A póżniej robił to cały czas więc SLD dało mu kopa i znalazł się na politycznym aucie.Liberałowie z PO zauważyli jego "zasługi" i B Komorowski dał mu posadę w swojej kancelarii obok kolesi prezydenta z UW.Człowiek z PZPR i UP przeszedł do obozu PO. Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:46 zoil44elwer napisał: > Delegowany do komisji rywinowskiej przez SLD zaczął kopać SLD a szczególnie L M > illera.A póżniej robił to cały czas więc SLD dało mu kopa i znalazł się na poli > tycznym aucie. Znaczy kręgosłup według Ciebie to ślepa wierność Partii bez względu na prawdę i fakty. W tym sensie Nałęcz rzeczywiście jest pozbawiony kręgosłupa – jest wierny historycznej prawdzie, a na historii zna się jak mało kto. Odpowiedz Link Zgłoś
vuvuzetka Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:47 W tym sensie Nałęcz rzeczywiście jest pozbawiony kręgosłupa – jes > t wierny historycznej prawdzie, a na historii zna się jak mało kto. > Ładnie to nazwałeś. Za to właśnie autentycznie go lubię. Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 00:00 Ja też. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 04:10 Nałęcz wierny prawdzie historycznaj.20 lat w PZPR od 1970 do samego końca w 1990.Póżniej wiceszef Socjaldemokracji Kwaśniewskiego,następnie w UP.Ciągle lewicujący by na starość przejść do prawicy liberałów po drodze plując na swych dawnych towarzyszy. Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 10:16 To było juz po komisji przed wyborami, Nałęcz skakał od kandydata do kandydata, nie zwracajac uwagi na programy i poglady tylko przeskakujac do tego u kogo mógłby liczyć na posadkę. W końcu wyladował u Cimoszewicza a po tym jak Cimoszewicz zrezygnował ze startu dość długo nie było go widać w polityce, własnie dlatego. Popularność jaka zdobył w komisji dosć szybko rozmienił na drobne. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 21:59 to bardzo dziwne,że oni zawsze się mylą na swoją korzyść. Odpowiedz Link Zgłoś
vuvuzetka Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:31 venus99 napisał: > to bardzo dziwne,że oni zawsze się mylą na swoją korzyść. I żal, ze tak rzadko ktoś na antenie jest im to w stanie wytknąć i udowodnić. Odpowiedz Link Zgłoś
odnowiony_moralnie Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:23 donald_mam_plan_ale_go_nie_mam napisał: > A może mydłek Hoffman się mylił, a nie kłamał. Nie musisz go od razu przezywać. ŁGAŁ!., Wielokrotnie na forum GW było to przypominane. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 21:51 A uważałem Hofmana za jednego z tych z PiSu których można było jeszcze nazwać normalnym.Dał ciała. Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:32 zoil44elwer napisał: > A uważałem Hofmana za jednego z tych z PiSu których można było jeszcze nazwać n > ormalnym.Dał ciała. Teraz elwer dal ciala Odpowiedz Link Zgłoś
oszustwa_zdrady_po_co_jeszcze [...] 15.10.10, 21:52 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 21:57 Odzyska się od niejakiego malwersanta Rydzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:01 a na czym to robienie w wała polega?na tym,ze stocznia zacznie działać? Odpowiedz Link Zgłoś
pyrlan287 Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:28 Hoffman bardzo szybko sie poprawil, mylac sie przy okazji po raz drugi, ze L. K. byl w Katyniu dwa lata temu - co rowniez jest niezgodne z prawda, lecz nie to bylo istotne w tej dyskusji. Prof. Nalecz okazal sie byc plugawym oszczerca sugerujac, ze Lech Kaczynski wybral sie do Katynia, gdyz byl to rok wyborczy. Ze rok 2007 okaze sie rokiem wyborczym , w kwietniu tegoz roku wiadomym nie bylo, decyzje o wczesniejszych wyborach zapadly poznym latem 2007 roku. W swietle tego pomylka pos. Hoffmana - ktory moze i jest mydlkiem, to drobiazdzek. Jakze w takim razie nazwac plugawa sugestie profesora i samego profesora? Szubrawiec po prostu szubrawiec. Brawo profesorze Szubrawiec. vuvuzetka napisała: > Hoffmana do parteru udowadniając mu, ze kłamie, mówiąc że Lech kaczyński jeździ > ł co roku do Katynia, a ostatnio był tam rok temu, a nie w 2007 roku - roku wyb > orczym. > > Brawo panie profesorze!:-) Odpowiedz Link Zgłoś
vuvuzetka Mnóstwo wyzwisk i insynuacji.. 15.10.10, 22:34 i nic poza tym. szkoda czasu. idę na Szkło Kontaktowe Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Oj nie tylko nie na szkło kompaktowe!!! 15.10.10, 22:42 Juz lepiej sobie posłuchaj i obejzyj cos ambitniejszego np. to: www.youtube.com/watch?v=q4REmEXQgGE&feature=related Poziom intelektualny podobny a mniej odmózdżające;) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:40 pyrlan287 napisał: > Ze rok 2007 okaze sie rokiem wyborczym , w kwietniu tegoz roku wiadomym nie bylo, > decyzje o wczesniejszych wyborach zapadly poznym latem 2007 roku. No popatrz, genialny wręcz jesteś. Oczywiście, że nie był w Katyniu w kwietniu, był tam 17 września. pl.wikipedia.org/wiki/Wizyty_zagraniczne_prezydenta_Lecha_Kaczy%C5%84skiego Odpowiedz Link Zgłoś
pyrlan287 wariant b 15.10.10, 23:03 Z ta genialnoscia to przesadziles, zawierzylem zawodnej pamieci, miedzy jedna lampka wina a druga. Chapeau bas! P.S. ...a moze to byla trzecia? Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: wariant b 15.10.10, 23:27 pyrlan287 napisał: > Z ta genialnoscia to przesadziles... Nie bądź skromny - rozumowanie, że wiosną nie było mowy o wyborach, a jesienią już tak było bezbłędne - zabrakło tylko odwagi na konkluzję. Odpowiedz Link Zgłoś
republika.republika Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:02 pyrlan287 napisał: > > Prof. Nalecz okazal sie byc plugawym oszczerca sugerujac, ze Lech Kaczynski wyb > ral sie do Katynia, gdyz byl to rok wyborczy. Ze rok 2007 okaze sie rokiem wybo > rczym , w kwietniu tegoz roku wiadomym nie bylo, decyzje o wczesniejszych wybor > ach zapadly poznym latem 2007 roku. dlatego też prezydent Kaczyński w roku 2007 wybrał się był do Katynia jesienią Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:08 republika.republika napisała: > pyrlan287 napisał: > > > > > Prof. Nalecz okazal sie byc plugawym oszczerca sugerujac, ze Lech Kaczyns > ki wyb > > ral sie do Katynia, gdyz byl to rok wyborczy. Ze rok 2007 okaze sie rokie > m wybo > > rczym , w kwietniu tegoz roku wiadomym nie bylo, decyzje o wczesniejszych > wybor > > ach zapadly poznym latem 2007 roku. > > dlatego też prezydent Kaczyński w roku 2007 wybrał się był do Katynia jesienią tuż po obejrzeniu "Katynia" Andrzeja Wajdy. Bo bez filmu nie wiedziałby o zbrodni, patriota jeden... Odpowiedz Link Zgłoś
facta_non_verba Pyrlan mylisz się, by nie powiedzieć ostrzej 16.10.10, 00:10 w 2007 roku Kaczynski prezydent pojechał do Katynia w drugiej polowie wrzesnia a nie w kwietniu jat ty piszesz - we wrzesniu już Giertycha i Leppera w rządzie nie było i wtedy juz było przeciez wiadomo, że wybory za pasem bo koalicja padła a Jarusia jedynie udaje, że rządzi - no to we wrzesniu 2007 Lech wybrał sie do Katynia by dla brata-zjawiska biologicznego kilka punktów wyborczych zarobic czyli jak widzisz Lech Kaczynski wybrał się celowo tuz przed wyborami do Katynia I kto tu szubrawiec? Hoffmann niewątpliwie jest kłamczuszkiem ale u nich w PiS to norma bo zawsze naginaja fakty tak jak im pasuje A ty pyrlan w bład wprowadzasz niechcacy czy tez lubisz mijac sie z prawda????? Tez jestes Szubrawiec???? pyrlan287 napisał: > Hoffman bardzo szybko sie poprawil, mylac sie przy okazji po raz drugi, ze L. K > . byl w Katyniu dwa lata temu - co rowniez jest niezgodne z prawda, lecz nie to > bylo istotne w tej dyskusji. > Prof. Nalecz okazal sie byc plugawym oszczerca sugerujac, ze Lech Kaczynski wyb > ral sie do Katynia, gdyz byl to rok wyborczy. Ze rok 2007 okaze sie rokiem wybo > rczym , w kwietniu tegoz roku wiadomym nie bylo, decyzje o wczesniejszych wybor > ach zapadly poznym latem 2007 roku. W swietle tego pomylka pos. Hoffmana - ktor > y moze i jest mydlkiem, to drobiazdzek. > Jakze w takim razie nazwac plugawa sugestie profesora i samego profesora? > Szubrawiec po prostu szubrawiec. Brawo profesorze Szubrawiec. Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe Re: Pyrlan mylisz się, by nie powiedzieć ostrzej 16.10.10, 00:19 i takie coś Wawel musi znosić... Odpowiedz Link Zgłoś
vuvuzetka Dzięki, ze ty to napisałeś 15.10.10, 22:41 Mnie nie wypada:-) Może kiedyś rozjaśnię ci kontekst. Tak czy siak wielkie dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:41 vuvuzetka napisała: > Hoffmana do parteru udowadniając mu, ze kłamie, mówiąc że Lech kaczyński jeździ > ł co roku do Katynia, a ostatnio był tam rok temu, a nie w 2007 roku - roku wyb > orczym. > > Brawo panie profesorze!:-) Jezu, aż nie wierzę, że się Hoffman tak podłożył :-D A czy Nałęcz przypomniał może hucpę, jaką chciał urządzić Kaczyński (za namową "niezależnego" Sakiewicza) z przeniesieniem uroczystości katyńskich z kwietnia na przedwyborami w 2007? Odpowiedz Link Zgłoś
vuvuzetka Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:44 > > > Jezu, aż nie wierzę, że się Hoffman tak podłożył :-D Prawda? Mnie też było trudno w to uwierzyć. Przecież z tej jedynej wizyty kaczyńskiego w katyniu w 2007 roku śmialiśmy się już kilka miesięcy temu (po zakończeniu żałoby narodowej oczywiście! - na tym wyznawcy prezesa nas nie złapią) > > A czy Nałęcz przypomniał może hucpę, jaką chciał urządzić Kaczyński (za namową > "niezależnego" Sakiewicza) z przeniesieniem uroczystości katyńskich z kwietnia > na przedwyborami w 2007? > Niestety to było u Rymanowskiego, a ten jak wiadomo zabiera rozmówcom połowę czasu antenowego... Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:53 vuvuzetka napisała: > > > > > > > Jezu, aż nie wierzę, że się Hoffman tak podłożył :-D > > Prawda? Mnie też było trudno w to uwierzyć. Przecież z tej jedynej wizyty kaczy > ńskiego w katyniu w 2007 roku śmialiśmy się już kilka miesięcy temu (po zakończ > eniu żałoby narodowej oczywiście! - na tym wyznawcy prezesa nas nie złapią) Hoffman nie czyta FK :-( > > > > A czy Nałęcz przypomniał może hucpę, jaką chciał urządzić Kaczyński (za n > amową > > "niezależnego" Sakiewicza) z przeniesieniem uroczystości katyńskich z kwi > etnia > > na przedwyborami w 2007? > > > > Niestety to było u Rymanowskiego, a ten jak wiadomo zabiera rozmówcom połowę cz > asu antenowego... Ale też nie zdziwiłabym się, gdyby Nałęcz po prostu nie pamiętał. A to takie piękne było - zwłaszcza to opluwanie przez PiSowców Sariusz-Skąpskiego przy okazji :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 22:50 wiewiorzasta napisała: > A czy Nałęcz przypomniał może hucpę, jaką chciał urządzić Kaczyński (za namową > "niezależnego" Sakiewicza) z przeniesieniem uroczystości katyńskich z kwietnia > na przedwyborami w 2007? Od tego czasu Wajda jest na krótkiej liście - odmówili aktorzy, którzy mieli odczytywać nazwiska poległych. Perspektywa samodzielnego czytania dwudziestu tysięcy nazwisk ostatecznie złamała naszych dzielnych patriotów. Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:01 wariant_b napisał: > wiewiorzasta napisała: > > A czy Nałęcz przypomniał może hucpę, jaką chciał urządzić Kaczyński (za n > amową > > "niezależnego" Sakiewicza) z przeniesieniem uroczystości katyńskich z kwi > etnia > > na przedwyborami w 2007? > > Od tego czasu Wajda jest na krótkiej liście - odmówili aktorzy, którzy mieli od > czytywać > nazwiska poległych. Perspektywa samodzielnego czytania dwudziestu tysięcy nazwi > sk > ostatecznie złamała naszych dzielnych patriotów. E - krótką pamięć masz :-) Impra się odbyła, tylko jakieś cztery tygodnie po wyborach. BTW - gdzieś mi się obiło o oczy, że Kaczyński zamiast awansować w 2007 część oficerów poległych w Katyniu (szeroko pojętym), to ich przez pomyłkę zdegradował. Jest ktoś w stanie to zweryfikować? Będę wdzięczna :-) Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:16 wiewiorzasta napisała: > E - krótką pamięć masz :-) Impra się odbyła, tylko jakieś cztery tygodnie po wyborach. Właśnie o to chodziło - żeby po a nie tuż przed. Zdaniem Kaczyńskiego najodpowiedniejszy termin uroczystości to cisza wyborcza. > BTW - gdzieś mi się obiło o oczy, że Kaczyński zamiast awansować w 2007 część > oficerów poległych w Katyniu (szeroko pojętym), to ich przez pomyłkę zdegradował > Jest ktoś w stanie to zweryfikować? Będę wdzięczna :-) Ciężko będzie: Awanse zostały odczytane 9 i 10 listopada 2007 w Warszawie, w trakcie uroczystości „Katyń Pamiętamy – Uczcijmy Pamięć Bohaterów”, jednakże nigdy nie zostały urzędowo opublikowane (np. w Monitorze Polskim). Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:55 wariant_b napisał: > wiewiorzasta napisała: > > E - krótką pamięć masz :-) Impra się odbyła, tylko jakieś cztery tygodnie > po wyborach. > > Właśnie o to chodziło - żeby po a nie tuż przed. > Zdaniem Kaczyńskiego najodpowiedniejszy termin uroczystości to cisza wyborcza. Zupełnie jak ganianie za gejbomberem? > > BTW - gdzieś mi się obiło o oczy, że Kaczyński zamiast awansować w 2007 c > zęść > > oficerów poległych w Katyniu (szeroko pojętym), to ich przez pomyłkę zdeg > radował > > Jest ktoś w stanie to zweryfikować? Będę wdzięczna :-) > > Ciężko będzie: > Awanse zostały odczytane 9 i 10 listopada 2007 w Warszawie, w trakcie uroczy > stości > „Katyń Pamiętamy – Uczcijmy Pamięć Bohaterów”, jednakże nigdy > nie zostały urzędowo > opublikowane (np. w Monitorze Polskim). Dzięki wielkie! Moja opinia o Strażniku Pamięci się potwierdza - tak czy inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:04 Temat pielgrzymek L Kaczyńskiego do Katynia był wałkowany na FK już w kwietniu br gdy pisano że podróż do Katynia była drugim jego lotem i też w roku wyborów prezydenckich.Hofman przedobrzył w kłamstwie i w chęci zrobienia z LK troskliwego kustosza grobów w Katyniu.Chciał dobrze ale wyszło żle. Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec) Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 10:54 > Jezu, aż nie wierzę, że się Hoffman tak podłożył :-D Naprawdę nie wierzysz? Przecież te kłamstwa o corocznej wizycie Kaczyńskiego w Katyniu były już wielokrotnie prostowane, również w prasie i TV, więc trudno mi uwierzyć, że Hoffman sobie tego nie zarejestrował. Moim zdaniem, oni mają jasne i wyraźne polecenie od prezesa, żeby to kłamstwo powtarzać - całkiem świadomie. Mimo wszystko zawsze można liczyć na to, że rozmówca nie zna faktów, lub na to, że opinia publiczna weźmie jakiekolwiek ich prostowanie za kolejny, bezprzykładny, medialny, zmasowany atak na PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki + zaryzykuję stwierdzeniem, 16.10.10, 11:05 że jeszcze parę razy usłyszymy o nowej świeckiej tradycji, jaką był zwyczaj corocznego odwiedzania grobów katyńskich przez Lecha Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
vuvuzetka Re: + zaryzykuję stwierdzeniem, 16.10.10, 12:50 mietowe_loczki napisała: > że jeszcze parę razy usłyszymy o nowej świeckiej tradycji, jaką był zwyczaj cor > ocznego odwiedzania grobów katyńskich przez Lecha Kaczyńskiego. > Dlatego cieszę się, ze kiedy Hoffman zaczał kłamać na ten temat był w studio prof. Nałęcz który wykazał się nie tylko wiedzą ale i szybkim refleksem. Odpowiedz Link Zgłoś
behemot17-13 Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 15.10.10, 23:21 niepodobne jest sprowadzenie człowieka do parteru, skoro owa pozycja jest wyjściową w stosunkach panujący w PIS-e względem prezesa i ducha św. Lecha. bóg zapłać za dobre słowa, lizanie niekonieczne acz mile widziane. czuwaj. Odpowiedz Link Zgłoś
indris Jeszcze ciekawsze jest... 16.10.10, 00:01 ...ż prezydent Kaczyński w roku 2007 (a nie 1997) nie odwiedził Katynia w kwietniu, kiedy to tradycyjnie obchodzi się rocznicę dokonanej tam zbrodni, ale we wrześniu. A tak się złożyło, że to dopiero 7 września 2007 zostały zarządzone przedterminowe wybory. W kwietniu mało kto to przewidywał. pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Polsce_w_2007_roku Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 00:49 Czyżby prawda, którą forumowicze znają od miesięcy, przebiła się wreszcie do środków masowego ględzenia? No, cuś takiego, że tak powiem. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa100 Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 01:30 vuvuzetka napisała: > Hoffmana do parteru udowadniając mu, ze kłamie, mówiąc że Lech kaczyński jeździ > ł co roku do Katynia, a ostatnio był tam rok temu, a nie w 2007 roku - roku wyb > orczym. > > Brawo panie profesorze!:-) 10 kwietnia 2006 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2006 r.- nieobecny 10 kwietnia 2007 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2007r. - obecny (wybory do sejmu) 10 kwietnia 2008 r. - nieobecny 17 wrzesnia 2008r. - nieobecny 10 kwietnia 2009 r. - nieobecny 10 wrzesnia 2009 r. - nieobecny 10 kwietnia 2010r. - .......(kampania prezydencka) Odpowiedz Link Zgłoś
vuvuzetka witek, poranna.. 16.10.10, 01:36 otóż to. My to wiedzieliśmy od miesięcy (przypomnijcie mi kto był tym cichym bohaterem, który to wyliczył) chociaż giwi z uporem maniaka wysyłała ten watek na osła. jak to giwi Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: witek, poranna.. 16.10.10, 01:40 Witaj, Vuvu :-) Postaram się przypomnieć sobie autora, bo pamiętam, że wtedy gratulowałem mu dobrej roboty :-) Poszperam w archiwum. Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: witek, poranna.. 16.10.10, 01:47 Hmmmm.... Wygląda na to, że pierwszy był Competer1 z forum białostockiego. :-) forum.gazeta.pl/forum/w,52,110428209,110487202,Re_ultramontanist1_ultralgarz_ultrawesz.html Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 10:39 Upór z jakim co i rusz któryś z przedstawicieli PiS mówi, że wyjazdy Lecha Kaczyńskiego były tradycją (w domyśle - odbywały się co najmniej raz w roku) jest niezrozumiały, w sytuacji, gdy wiedza o tym, jak było naprawdę, jest powszechna od pierwszych dni po 10 kwietnia. Czasem odnoszę wrażenie, że obecni w tych samych studiach posłowie PO celowo nie prostują tych łgarstw, w imię lepszego, czy gorszego obyczaju niemówienia źle o umarłych. To tłumaczy, dlaczego powiedział to w końcu akurat Nałęcz. Odpowiedz Link Zgłoś
czart_polski nie pierwsza i nie ostatnia ta ich PiS-prawda 16.10.10, 10:55 czyli g.... prawda którą trzeba prostować PiSięta kłamstwem są przesiąknięci Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 10:58 ayran napisał: > Upór z jakim co i rusz któryś z przedstawicieli PiS mówi, że wyjazdy Lecha Kacz > yńskiego były tradycją (w domyśle - odbywały się co najmniej raz w roku) jest n > iezrozumiały, w sytuacji, gdy wiedza o tym, jak było naprawdę, jest powszechna > od pierwszych dni po 10 kwietnia. O to to. > Czasem odnoszę wrażenie, że obecni w tych samych studiach posłowie PO celowo ni > e prostują tych łgarstw, w imię lepszego, czy gorszego obyczaju niemówienia źle > o umarłych. To tłumaczy, dlaczego powiedział to w końcu akurat Nałęcz. Ale robili to parokrotnie dziennikarze. W tym natłoku informacji nie jestem w stanie sobie przypomnieć, którzy konkretnie, i kiedy. Odpowiedz Link Zgłoś
ayran tu jest fajny wpis sprzed wizyty: 16.10.10, 11:18 newsweek.salon24.pl/155644,nie-wiklac-katynia-w-walke-polityczna Przedwieczorny Kaczynski w katyniu jest co rok, Tusk niebyl ani razu...kto zas zatem wikla Katyn w rozgrywki polityczne? Kaczynski o "wize" wystapil(bo musi) 27 stycznia...a Tusk powiadamia, ze zostal "zaproszono" 4 lutego.... Jak widać, legenda o regularnych wizytach Kaczyńskiego w Katyniu ma dłuższy żywot, niż by się mogło wydawać. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 11:07 Hofman mógł zgasić wieloletniego(1970-1990)członka PZPR sojusznika KPZPR T Nałęcza pytaniem, ile razy Nałęcz był w Katyniu. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 11:15 Mógł, ale z pewnością zgodzisz się, że żadna odpowiedź Nałęcza nie zmieniłaby faktu, że Kaczyński był tam raz, a nie, jak utrzymywał Hoffman, wielokrotnie? Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: Jakze pięknie prof. Nałęcz sprowadził mydłka 16.10.10, 11:10 Tego Hofmana??? Wg którego państwo jest dziadowskie z szeryfem na czele ? To znany oszust i kłamczuch. Odpowiedz Link Zgłoś
all.correct Re: Hofmann to takie samo ziobro jak Nałęcz. 16.10.10, 17:35 Zresztą obaj nie są profesorami. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Hofmann to takie samo ziobro jak Nałęcz. 16.10.10, 11:14 Eee, ale o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś