Dodaj do ulubionych

Migalski ma problem.

30.06.11, 09:14
Panie posel jaki problem. Oddaj pan ta forse na biedne dzieci.
www.tvn24.pl/0,1708776,0,1,migalski-zarabiam-za-duzo,wiadomosc.html
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka